PDA

View Full Version : بهترین راه ارسال پارامتر باjavascript به صفحه aspx.

Zabi42
سه شنبه 03 خرداد 1390, 23:22 عصر
با سلام
ببینید من یه صفحه به اسم Page1 دارم که دارای یک iFrame هستش که صفحه ای به نام Page2 روتو خودش لود می کنه . درون Page2 متدی برای ذخیره کردن عکس در پایگاه داده وجود داره برای اجرای صحیح متد نیاز به یک ID هست که باید از Page1 به Page2 بفرستم مشکل اینجاست که Page1 طوری طراحی شده که Postback نمی خوره و قرار که refresh نشه
و اکثر متدهاشو با جاوااسکریپت نوشتم و از خاصیت ICallbackEventHandler برای ایجکسی شدنش استفاده کردم با این تفاصیل باید بتونم با javascript مقدار Id از Page1 به Page2 بفرستم ولی نمی دونم که چطور میشه این کار رو انجام داد؟؟؟؟؟ و متاسفانه نمیشه از دستور ;( windows.open("Page2 .aspx?id=",ID که مانند QueryString عمل میکنه استفاده کنم چون Page2 قرار توی فریمی که توی Page1 هست لود بشه اما با دستور بالا به صفحه Page2.aspx هدایت میشه که این مدنظر ما نیست
حالا به نظر دوستان بهترین و منطقی ترین راه برای انجام این کار(ارسال اطلاعات بین صفحات با javascript) با توجه به این که یکی از صفحات به صورت iFrame لود میشه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و لطفا نظرتون هم بگید که اگه بخواهیم یه فرم ایجکسی برای درج اطلاعات داشته باشیم که این فرم دارای چند TextBox و یک کنترل FileUpload باشه روشی که انتخاب کردم (توضیح بالا) مناسب هست یا خیر؟؟؟ اگر نظر شما خیر است لطفا نظرتون راجع به بهترین روش انجام این کار با دلیل بگید

ممنون از توجه شما

Zabi42
چهارشنبه 04 خرداد 1390, 15:29 عصر
عجیبه که هیچ جواب و نظری به این تاپیک ندادید!!!
یعنی تا حالا کسی نخواسته که یه فرم ایجکسی درست کنه؟؟؟
یا تا حالا کسی مجبور نشده برای ارسال اطلاعات بین دو صفحه با پسوند aspx. از javascript استفاده کنه؟؟؟؟؟

Zabi42
چهارشنبه 04 خرداد 1390, 23:59 عصر
ممنون از توجه و راهنمایی شما!!!