PDA

View Full Version : سوال: بدست آوردن هندل

Mask
پنج شنبه 05 خرداد 1390, 15:56 عصر
با سلام.
میخام هندل دکمه شات دان در دکمه استارت ویندوز سون رو بدست بیارم.
چطوری باید این کار رو کرد.؟
با برنامه spy+ که میخام کلاس یا هندلشو بگیرم چون این دکمه در صورت فشار استارت ظاهر میشه وقتی برنامه رو میخام کلیک کنم تا find کنه پنجره استارت بسته میشه.
چطوری هندلشو بگیرم.؟
ممنون.

Felony
پنج شنبه 05 خرداد 1390, 16:10 عصر
هندلش رو میخوای چی کار ؟
با اون برنامه ای که قبلا نوشته بودم ( Handle Viewer ) میتونی هندلش رو بگیری .

Mask
پنج شنبه 05 خرداد 1390, 16:12 عصر
میخام غیر فعالش کنم.

Felony
پنج شنبه 05 خرداد 1390, 16:23 عصر
ضمیمه رو ببین .

Beginner2013
دوشنبه 08 خرداد 1391, 20:37 عصر
میخام غیر فعالش کنم.

سلام.ببخشید Gold عزیز.میشه بگید بعد اینکه هندلو بدست آوردیم چجوری باید،غیر فعالش کنیم.
با تشکر

Mask
سه شنبه 09 خرداد 1391, 15:49 عصر
از دستور EnableWindow استفاده کنید.

Beginner2013
سه شنبه 09 خرداد 1391, 20:48 عصر
از دستور EnableWindow استفاده کنید.
ممنون دوست عزیز ولی قبل اینکه کدتونو تست کنم،این دستور بیش تر میاد برای فعال کردن باشه.

Felony
سه شنبه 09 خرداد 1391, 21:42 عصر
ممنون دوست عزیز ولی قبل اینکه کدتونو تست کنم،این دستور بیش تر میاد برای فعال کردن باشه.
به خدا تست کردن یک تابع بیشتر از چند ثانیه زمان نمیگیره ؛ نگاه کردن راهنمای اون تابع تو MSDN هم همینطور ! تابع EnableWindow دو پارامتر میگیره ، یکی هندل کنترل مورد نظر ، یکی هم وضعیت فعال یا غیر فعال بودن کنترل .

آدم هیچ انگیزه ای نداره بیاد به سوالات جواب بده ، همه سوالات به سمت تکراری بودن و فاقد هرگونه محتوی فنی پیش میرن ( انگشت اشاره ام رو به شخص شما نیست ) ، خیلی ها دارن تو این سایت اینطور رفتار میکنن ؛ یکم تغییر کنید ، یکم به خودتون زحمت بدید و 4 تا سایت رو زیر و رو کنید ، چند تا کلید واژه رو گوگل کنید تا به جواب سوالتون برسید ، واقعا این سوالات پرسیدن ندارن ...

Beginner2013
چهارشنبه 10 خرداد 1391, 08:03 صبح
به خدا تست کردن یک تابع بیشتر از چند ثانیه زمان نمیگیره ؛ نگاه کردن راهنمای اون تابع تو MSDN هم همینطور ! تابع EnableWindow دو پارامتر میگیره ، یکی هندل کنترل مورد نظر ، یکی هم وضعیت فعال یا غیر فعال بودن کنترل .

آدم هیچ انگیزه ای نداره بیاد به سوالات جواب بده ، همه سوالات به سمت تکراری بودن و فاقد هرگونه محتوی فنی پیش میرن ( انگشت اشاره ام رو به شخص شما نیست ) ، خیلی ها دارن تو این سایت اینطور رفتار میکنن ؛ یکم تغییر کنید ، یکم به خودتون زحمت بدید و 4 تا سایت رو زیر و رو کنید ، چند تا کلید واژه رو گوگل کنید تا به جواب سوالتون برسید ، واقعا این سوالات پرسیدن ندارن ...

سلام آقا ماهان .حرف حق جواب نداره.از شما و همه کاربرا عذر می خوام.خود خواه شدم این روزا.