PDA

View Full Version : دانلود برنامه ای برای بایگانی کردن عکس در عکاسی

karim orooji
پنج شنبه 05 خرداد 1390, 23:01 عصر
سلام دوستان گلم

من اصولاً کارم asp هستش روی برنامه های ویندوزی زیاد کار نمیکنم
این برنامه رو به درخواست یکی از دوستانم نوشتم
زبون برنامه نویسیش vb
با vs ورژن 2008
توضیحات :
این برنامه از بانک اکسس 2003 استفاده میشه
قابلیت ذخیره و بازیابی عکس و ویرایش اطلاعات ثبت شده رو داره
که اطلاعات رو به صورت باینری در بانک ذخیره و بازیابی میکنه
میتوان برای برنامه تنظیمات از قبیل :
- تنظیم کردن برنامه برای باز شدن برنامه با ورود کد امنیتی
- انتخاب بگراند برای محیط برنامه
- قابلیت بکاب گیری و بازیابی اطلاعات
- جستجو بر اساس شماره عکس (بایگانی شده) و بر اساس فامیلی طرف ثبت شده
- بازیابی عکس به صورن پسوند Jepg
- نمایش تاریخ به صورت شمسی
- ساعت
-باز و بسته شدن صفحه به صورت افزایش و کاهش Opacity
و از همه مهمتر استفاده از پسوند غیر ناشناس برای بانک برنامه برای جلوگیری از سو استفاده و یا دستکاری

نمونه عکس هایی از برنامه
http://s1.picofile.com/file/6716478868/a.jpg
http://s1.picofile.com/file/6716480880/b.jpg
http://s1.picofile.com/file/6716481886/c.jpg
http://s1.picofile.com/file/6716482892/d.jpg
http://s1.picofile.com/file/6716484904/e.jpg

دوستان سوالی در رابطه با برنامه داشتند به صورت پیام خصوصی مطرح کنند ؟

دانلود برنامه (http://s1.picofile.com/file/6716491946/Reza.rar.html)
موفق و پیروز باشید

damanpak
جمعه 10 شهریور 1391, 14:12 عصر
سلام دوستان گلم

من اصولاً کارم asp هستش روی برنامه های ویندوزی زیاد کار نمیکنم
این برنامه رو به درخواست یکی از دوستانم نوشتم
....
موفق و پیروز باشید
سلام دوست عزیز؛امیدوارم حالتون خوب باشه
اول جای تشکر داره که نمونه برنامه ای که کدنویسی کردین رو در اختیار دیگر دوستان قرار دادین که به خاطرش از کلیک تشکر هم استفاده کردم
دوم اینکه اگه اشتباه نکنم عکسهای شما داخل دیتابیس اکسس به صورت باینری ذخیره میشه (حال اگه اینطوره) این کار اصلا درست نیست
اولا اکسس حجم زیادی رو نمیتونه ذخیره کنه این لینک رو بخونید لطفا (http://barnamenevis.org/showthread.php?53804-%D8%AD%D8%AF%D8%A7%DA%A9%D8%AB%D8%B1-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%B3)
دوما ذخیره سازی عکس در دیتابیس اصلا کار درستی نیست (مگر اینکه سفارش اطلاعات مهم باشند که سفارش دهنده نخواد کسی به اونا به جز از طریق برنامه دسترسی ذاشته باشه)و میتونید به جاش عکسها رو توی یه پوشه مشخص ذخیره کنید و آدرسشون رو در بانک ذخیره کنید در غیر اینصورت حجم بانکتون سریع بالا
میره
دقت کنید که توصیه های بالا در صورتی بود که عکسها رو توی اکسس ذخیره کنید و اگه این توصیه ها رو در برنامتون اعمال کنید ارزشش بیشتر میشه
امیدوارم که موفق باشید./

karim orooji
شنبه 18 شهریور 1391, 20:56 عصر
سلام دوست عزیز؛امیدوارم حالتون خوب باشه
اول جای تشکر داره که نمونه برنامه ای که کدنویسی کردین رو در اختیار دیگر دوستان قرار دادین که به خاطرش از کلیک تشکر هم استفاده کردم
دوم اینکه اگه اشتباه نکنم عکسهای شما داخل دیتابیس اکسس به صورت باینری ذخیره میشه (حال اگه اینطوره) این کار اصلا درست نیست
اولا اکسس حجم زیادی رو نمیتونه ذخیره کنه این لینک رو بخونید لطفا
دوما ذخیره سازی عکس در دیتابیس اصلا کار درستی نیست (مگر اینکه سفارش اطلاعات مهم باشند که سفارش دهنده نخواد کسی به اونا به جز از طریق برنامه دسترسی ذاشته باشه)و میتونید به جاش عکسها رو توی یه پوشه مشخص ذخیره کنید و آدرسشون رو در بانک ذخیره کنید در غیر اینصورت حجم بانکتون سریع بالا
میره
دقت کنید که توصیه های بالا در صورتی بود که عکسها رو توی اکسس ذخیره کنید و اگه این توصیه ها رو در برنامتون اعمال کنید ارزشش بیشتر میشه
امیدوارم که موفق باشید./

با سلام
در جواب شما دوست عزیز
حرف شما صحیحه
اگه عکس ها رو در پوشه ذخیره بشه آدرسش در بانک ؟
چون نرم افزار ذخیره عکس های شخصی افراد درش وجود داره با روش ذخیره عکس در پوشه برای هر نفری که پشت سیستم بشینه براحتی قابل دسترسه
ولی ذخیره به صورت باینری بهترین راه برای این گونه نرم افزار ها

موفق باشید
یا علی

یا علی

dataking
شنبه 18 شهریور 1391, 22:29 عصر
با سلام
با تشكر و سپاس فكر مي كنم كار خوب و بسيار قابل استفاده اي باشه براي استفاده تو بسياري از نرم افزار ها ي حسابداري و مديريت ( ذخيره مستندات به صورت اسكن شده ) و البته اگه ازبانك sql استفاده بشه اون مكشل هجم هم برطرف ميشه و اما دوست خوبم damanpak شما لطف كن عيب هاش را بگير و آپلود كن تا همه ياد بگيرند البته گرچه .................................. كه در گنبد زبي مغزي صدا بسيار مي پيچد . (:چشمک:)‌

mehrdadtk
یک شنبه 19 شهریور 1391, 00:02 صبح
سلام داشی
با تشکر شما
آقا این کدی که نرم افزارت بعد از ران شدن تاریخ رو در قسمت notifocation area icon میاره، رو میذاری ؟
برای درک بهتر من هم اگه توضیحی کوچیک بدی من نوکرتم.

خیلی ممنون.

http://axgig.com/images/75401183590844013994.jpg (http://axgig.com/)

damanpak
یک شنبه 19 شهریور 1391, 01:39 صبح
چون نرم افزار ذخیره عکس های شخصی افراد درش وجود داره با روش ذخیره عکس در پوشه برای هر نفری که پشت سیستم بشینه براحتی قابل دسترسه
ولی ذخیره به صورت باینری بهترین راه برای این گونه نرم افزار ها

در جواب به پاسخ شما دوست عزیز باید بگم که اگه توی نظری که داده بودم دقت میکردین گفته بودم که:

دوماذخیره سازی عکس در دیتابیس اصلا کار درستی نیست (مگر اینکه سفارش اطلاعات مهم باشند که سفارش دهنده نخواد کسی به اونا به جز از طریق برنامه دسترسی ذاشته باشه)و میتونید به جاش عکسها رو توی یه پوشه مشخص ذخیره کنید و آدرسشون رو در بانک ذخیره کنید در غیر اینصورت حجم بانکتون سریع بالا

این جمله یعنی اگه که نرم افزار چند کاربر نداره از روش ذخیره سازی آدرس تصاویر استفاده کنید(که معمولا نرم افزار چند کاربر دیگه به جز مدیر داره)پس نهایتا باید تصاویر رو باینری و ذخیره کنیم(که باعث بالا رفتن حجم دیتابیس برنامه و کندی برنامه میشه در دراز مدت)ضمنا این پیشنهاد بود حال که شما از لحاظ امنیتی این مورد رو درنظر گرفتی پس حرفی واسه گفتن نیست
اما در مورد نظر دوست دیگه که در انتهای جمله گفته بودن :

با سلام
با تشكر و سپاس فكر مي كنم .....
اما دوست خوبم damanpak شما لطف كن عيب هاش را بگير و آپلود كن تا همه ياد بگيرند البته گرچه .................................. كه در گنبد زبي مغزي صدا بسيار مي پيچد . (:چشمک:)‌
کاش اول میدونستیم چطور حرف بزنیم
آخه به نظر من خیلی خیلی زشته که در برخورد اول با یکی دیگه از کاربرای سایت بخواهیم شخصیتمون رو با این الفاظ نشون بدیم
دوست گلم جناب dataking اولا که مخاطب من توی این پست جناب karim orooji بودن نه شما!!!!!!!!
دوما این پیشنهاد بود که مثلا اگه همچین کاری در نرم افزار میشد بهتر بود پس نیازی نبود از الفاظی که براتون استفاده میشه در اینجا واسه کسی دیگه به کار ببرید
سوما من خودم خدا روشکر همیشه یک پروژه واسه انجام دادن و تحویل دادن به مشتری دارم و وقت کافی واسه اینکه بخوام حتی به سایت سر بزنم هم ندارم مگه اینکه سوالی پیش بیاد و مجبور باشم بیام و سوالمو مطرح کنم و برم که اونم 2 دقیقه بیشتر طول نمیکشه پس نمیتونم پروژه های دوستان رو تکمیل کنم (گرچه اگه خدا عمری بده و وقتم آزاد تر بشه به خاطر شخصیتی که نشون دادی حتما اینکارو میکنم)

karim orooji
یک شنبه 19 شهریور 1391, 09:35 صبح
سلام داشی
با تشکر شما
آقا این کدی که نرم افزارت بعد از ران شدن تاریخ رو در قسمت notifocation area icon میاره، رو میذاری ؟
برای درک بهتر من هم اگه توضیحی کوچیک بدی من نوکرتم.

خیلی ممنون.
سلام و درود به همه دوستان
این کار توسط یک کامپوننت تبدیل تاریخ به شمسی تغییر یافته و در notifocation area icon با شروع برنامه نمایش داده میشود

من تشکر میکنم از دوست خوبمون جنابdamanpak که اینقدر دقیقن
و عذر خواهی میکنم از بی دقتیم:خجالت:
زمانی که من این برنامه رو نوشتم یک مبتدی بودم به اون صورت روی sql تسلطی نداشتم

چون کاره من وبه این کار رو روی صفحه اینترنت هم پیاده سازی کردم

حالا از دوستانی که میخوان رو برنامه تغییرات اعمال کنن من پایم

یا علی

esafb52
سه شنبه 28 آذر 1391, 09:31 صبح
سلام دوستان چطور میشه به این برنامه این قابلیت رو اضافه کرد که عکس رو در فتوشاپ باز کنه؟؟
با فرض اینکه مثلا ما مسیر عکس رو در دیتابیس ذخیره کردیم!!

zarifcomputer
سه شنبه 28 آذر 1391, 10:09 صبح
سلام به همه
نگهداری عکس در بانک اطلاعاتی به هیچ وجه کار درستی نیست. حتی اگه نگران امنیت تصاویر هستید، راه های دیگری برای محافظت از تصاویر وجود داره.
فرض کنید در یک پروژه بزرگ که تعداد تصاویر بسیار زیاد هستند و تصاویر در ابعاد بزرگ تهیه شده اند ، حجم بانک اطلاعاتی چقدر بزرگ خواهد شد؟
با فرض اینکه امنیت تصاویر بسیار مهم هستند ، در این حالت هم ذخیره کردن تصاویر به صورت باینری در بانک اطلاعاتی کار صحیحی نمیباشد.
و اما راه حل پیشنهادی بنده برای این مشکل فراگیر (نمونه های زیادی وجود داره که کاربران برای محافظت از تصاویر ، نگهداری اونها در دیتابیس را توصیه میکنند . شاید بخاطر اینکه راه دیگری به ذهنشون نمیرسه)

هر فایل دارای یک قسمت به نام Header هست که در این قسمت اطلاعات متا دیتای فایل نگهداری میشود. سیستم عامل برای باز کردن فایل تصویر ابتدا این قسمت را خوانده و تشخیص میدهد که فایل از چه نوعی است . سپس قسمت اطلاعات تصویری آن را برای نمایش در محیط مناسب فراخوانی میکند.
برای محافظت از تصاویر بهترین راه دستکاری در قسمت Header فایل میباشد. سالها پیش یک پروژه برای یکی از دوستانم انجام دادم که در اون یک گالری تصاویر از محصولات وجود داشت و از همین تکنیک برای محافظت از تصاویر گالری استفاده کردم . با این روش حتی اگه تصاویر بر روی کامپیوتر دیگری کپی شوند به هیچ وجه قابل مشاهده نیستند. میتوانید قابلیت نمایش فایل های دستکاری شده را فقط در نرم افزار خود قرار دهید و با اینکار از اضافه شدن حجم دیتابیس هم جلوگیری کردید و هم با فولدر بندی تصاویر براحتی اونها رو مدیریت کنید.

dokyic
سه شنبه 28 آذر 1391, 16:40 عصر
سلام به همه
نگهداری عکس در بانک اطلاعاتی به هیچ وجه کار درستی نیست. حتی اگه نگران امنیت تصاویر هستید، راه های دیگری برای محافظت از تصاویر وجود داره.
فرض کنید در یک پروژه بزرگ که تعداد تصاویر بسیار زیاد هستند و تصاویر در ابعاد بزرگ تهیه شده اند ، حجم بانک اطلاعاتی چقدر بزرگ خواهد شد؟
با فرض اینکه امنیت تصاویر بسیار مهم هستند ، در این حالت هم ذخیره کردن تصاویر به صورت باینری در بانک اطلاعاتی کار صحیحی نمیباشد.
و اما راه حل پیشنهادی بنده برای این مشکل فراگیر (نمونه های زیادی وجود داره که کاربران برای محافظت از تصاویر ، نگهداری اونها در دیتابیس را توصیه میکنند . شاید بخاطر اینکه راه دیگری به ذهنشون نمیرسه)

هر فایل دارای یک قسمت به نام Header هست که در این قسمت اطلاعات متا دیتای فایل نگهداری میشود. سیستم عامل برای باز کردن فایل تصویر ابتدا این قسمت را خوانده و تشخیص میدهد که فایل از چه نوعی است . سپی قسمت اطلاعات تصویری آن را برای نمایش در محیط مناسب فراخوانی میکند.
برای محافظت از تصاویر بهترین راه دستکاری در قسمت Header فایل میباشد. سالها پیش یک پروژه برای یکی از دوستانم انجام دادم که در اون یک گالری تصاویر از محصولات وجود داشت و از همین تکنیک برای محافظت از تصاویر گالری استفاده کردم . با این روش حتی اگه تصاویر بر روی کامپیوتر دیگری کپی شوند به هیچ وجه قابل مشاهده نیستند. میتوانید قابلیت نمایش فایل های دستکاری شده را فقط در نرم افزار خود قرار دهید و با اینکار از اضافه شدن حجم دیتابیس هم جلوگیری کردید و هم با فولدر بندی تصاویر براحتی اونها رو مدیریت کنید.

سلام امکانش هست یه نمونه برامو ن بذاری

rezaprogrammer
سه شنبه 28 آذر 1391, 18:44 عصر
سلام به همه

هر فایل دارای یک قسمت به نام Header هست که در این قسمت اطلاعات متا دیتای فایل نگهداری میشود. سیستم عامل برای باز کردن فایل تصویر ابتدا این قسمت را خوانده و تشخیص میدهد که فایل از چه نوعی است . سپی قسمت اطلاعات تصویری آن را برای نمایش در محیط مناسب فراخوانی میکند.

درود. اطلاعات در Header شاید نشه براحتی فایل رو باز کرد ولی توسط برنامه های Convertor به راحتی قابل تبدیل به یک فرمت گرافیکی قابل مشاهده هست. شما که میگی ذخیره به صورت باینری روش خوبی نیست همین سیستم Vbuletin که مربوط به این سایت برنامه نویس هم هست از این شیوه برای ذخیره سازی ضمیمه ها استفاده می کنه

zarifcomputer
سه شنبه 28 آذر 1391, 19:23 عصر
سلام امکانش هست یه نمونه برامو ن بذاری
چشم سعی میکنم همین روزا یه نمونه براتون بذارم
باید دنبال سورسش بگردم. آخه این جریان مال 8 - 9 سال پیشه!!!

zarifcomputer
سه شنبه 28 آذر 1391, 19:25 عصر
درود. اطلاعات در Header شاید نشه براحتی فایل رو باز کرد ولی توسط برنامه های Convertor به راحتی قابل تبدیل به یک فرمت گرافیکی قابل مشاهده هست. شما که میگی ذخیره به صورت باینری روش خوبی نیست همین سیستم Vbuletin که مربوط به این سایت برنامه نویس هم هست از این شیوه برای ذخیره سازی ضمیمه ها استفاده می کنه

اینو تست نکردم . شاید حق با شما باشه.

zarifcomputer
پنج شنبه 30 آذر 1391, 07:43 صبح
سلام به همه
سورس قبلی را پیدا نکردم ولی یه چیزی شبیه همون قبلی نوشتم . قبل از اینکه سورس را بذارم تو سایت میخوام ببینم کسی هست که بتونه تصویر دستکاری شده را با نرم افزار دیگه ای ببینه؟
من هر سه تصویر را در فایل ضمیمه به همراه برنامه گذاشتم
تصویر Chrysanthemum.jpg که تو همه ویندوز های 7 وجود داره
تصویر دستکاری شده BadImageChrysanthemum.jpg که لطفا دوستان سعی کنند با نرم افزار های گرافیکی یا هر نرم افزاری که خودشون صلاح میدونند سعی کنند ببینندش
و تصویر NormalImageChrysanthemum.jpg که توسط نرم افزار از روی تصویر دستکاری شده بازیابی شده
میتونید برنامه را با هر تصویر دیگه ای هم که خودتون مایلید تست کنید
اگه موفق شدید تصویر BadImageChrysanthemum.jpg را ببینید که هیچ . ولی اگه نتونستید بفرمایید تا سورس را در اختیارتون قرار بدم
ضمنا برنامه با دلفی نوشته شده

جالب اینجاست که سایت برنامه نویس هم نتونست فایل دستکاری شده را نمایش بده . من هر سه فایل را آپلود کردم ولی فایل مورد نظر نمایش داده نمیشه!!!
اینم لینک (http://uplod.ir/1kurvckdjmht/ImageHeader.7z.htm) فایل زیپ

dokyic
پنج شنبه 30 آذر 1391, 16:40 عصر
سلام به همه
سورس قبلی را پیدا نکردم ولی یه چیزی شبیه همون قبلی نوشتم . قبل از اینکه سورس را بذارم تو سایت میخوام ببینم کسی هست که بتونه تصویر دستکاری شده را با نرم افزار دیگه ای ببینه؟
من هر سه تصویر را در فایل ضمیمه به همراه برنامه گذاشتم
تصویر Chrysanthemum.jpg که تو همه ویندوز های 7 وجود داره
تصویر دستکاری شده BadImageChrysanthemum.jpg که لطفا دوستان سعی کنند با نرم افزار های گرافیکی یا هر نرم افزاری که خودشون صلاح میدونند سعی کنند ببینندش
و تصویر NormalImageChrysanthemum.jpg که توسط نرم افزار از روی تصویر دستکاری شده بازیابی شده
میتونید برنامه را با هر تصویر دیگه ای هم که خودتون مایلید تست کنید
اگه موفق شدید تصویر BadImageChrysanthemum.jpg را ببینید که هیچ . ولی اگه نتونستید بفرمایید تا سورس را در اختیارتون قرار بدم
ضمنا برنامه با دلفی نوشته شده

جالب اینجاست که سایت برنامه نویس هم نتونست فایل دستکاری شده را نمایش بده . من هر سه فایل را آپلود کردم ولی فایل مورد نظر نمایش داده نمیشه!!!
اینم لینک (http://uplod.ir/1kurvckdjmht/ImageHeader.7z.htm) فایل زیپ

شرمنده acdsee باز کرد یه تست بزن ولی paint باز نکرد

zarifcomputer
جمعه 01 دی 1391, 02:09 صبح
شرمنده acdsee باز کرد یه تست بزن ولی paint باز نکرد
ممنون که تست کردید. من با ACDSee تست نکرده بودم . فقط تا فتوشاپ جلو رفته بودم . پس با این حال پروژه شکست خورده تلقی میشه !!!:لبخند:

rezaprogrammer
جمعه 01 دی 1391, 22:28 عصر
ببین اصلاً عوض کردن پسوند مهم نیست. مهم کدینگ اونهاست که نرم افزارها می تونن تشخیص بدن. اگه بشه کدینگ رو عوض کرد اون شاید جواب بده. ولی کار آسونی نیست.

zarifcomputer
شنبه 02 دی 1391, 00:33 صبح
ببین اصلاً عوض کردن پسوند مهم نیست. مهم کدینگ اونهاست که نرم افزارها می تونن تشخیص بدن. اگه بشه کدینگ رو عوض کرد اون شاید جواب بده. ولی کار آسونی نیست.
سلام
واقعا فکر کردی من فقط پسوند فایل را عوض کردم !!!
اگه اینطوری در مورد روش من فکر کردی بگو تا همین الان برم سرمو بکوبم به دیوار.
راستی بعد از اینکه dokyic (http://barnamenevis.org/member.php?52326-dokyic) ایراد روش بنده را گرفتند کنجکاو شدم ببینم میتونم یه راهی براش پیدا کنم که برنامه ACDSee هم نتونه بازش کنه یا نه. تا یه جاهایی هم پیش رفتم .ولی چون هنوز فرصت نکردم تمومش کنم اینجا نذاشتمش. امیدوارم بتونم وقتی کامل شد بذارم تا شما هم استفاده کنید .
باور کنید میدونم که تغییر پسوند فایل !!!! یک کار کودکانه است و من هرگز از این روش استفاده نمیکنم.
هنوز تو شوک هستم بابت این قضاوت شما!!!!

rezaprogrammer
شنبه 02 دی 1391, 09:23 صبح
منظورم شما نبود رفیق. کلی گفتم. تغییر کدینگ یک فایل هم اگه ریشه ای نباشه فرقی با تغییر پسوند نداره.

zarifcomputer
شنبه 02 دی 1391, 14:05 عصر
منظورم شما نبود رفیق. کلی گفتم. تغییر کدینگ یک فایل هم اگه ریشه ای نباشه فرقی با تغییر پسوند نداره.
سلام
مرسی خیالمو راحت کردی . داشتم اعتماد به نفسمو از دست میدادم:لبخند:
حالا لطفا نسخه جدید برنامه را تست کن . من خودم با ACDSee تست کردم جواب داد . شما هم بر هر برنامه ای که میتونی تست کن. ببینیم به درد میخوره یا نه؟
اینم لینک (http://uplod.ir/0yhygxdbueg9/ChangeImageContent.7z.htm)دانلود برنامه جدید

rezaprogrammer
شنبه 02 دی 1391, 22:10 عصر
سلام. امیدوارم جواب بده.
الان ذخیره کرد. ولی تو لود مشکل داره. ذخیره با فرمت دیگه انجام شد و من فایل های مبدا رو پاک کردن ولی دیگه نمی تونه فایل خراب رو باز کنه.

zarifcomputer
یک شنبه 03 دی 1391, 05:34 صبح
سلام. امیدوارم جواب بده.
الان ذخیره کرد. ولی تو لود مشکل داره. ذخیره با فرمت دیگه انجام شد و من فایل های مبدا رو پاک کردن ولی دیگه نمی تونه فایل خراب رو باز کنه.
سلام من فراموش کردم یه توضیح کوچیک بدم
این برنامه یک بار مصرفه!!!
یعنی هربار که یک فایل را بهش بدی فقط همون بار فایل خراب شده را نمایش میده!!!
اگه ببندیش و دوباره بازش کنی و یک فایل دیگه را بهش بدی درست کار میکنه. یعنی هر بار فقط برای یک فایل عمل میکنه.
هدف این بود که ببینیم فایل خراب شده در برنامه های تبدیل تصاویر یا هر نرم افزار دیگه ای میتونه باز بشه یا نه؟
اگه فایل خراب شده باز نشد پس نظریه بنده درسته!!!
حالا اگه براتون مفیده میتونم برنامه را طوری بنویسم که مثلا یک فولدر را بهش بدید و تمام عکسهای داخل این فولدر را خراب کنه و بعدش هر بار که با همین برنامه هر عکس خراب شده ای را باز کنید نمایش بده.
شما لطفا فعلا تا میتونی با نرم افزار های خفن تست کن ببین از نظر امنیت تصویر قابل اطمینان هست یا نه؟

rezaprogrammer
یک شنبه 03 دی 1391, 21:36 عصر
وای چه کارایی که جوونای ما نمی کنن. خداییش باید با هم کم کم یک سازمان سیا راه بندازیم :لبخند:
باشه ببینیم چی میشه :تشویق:

h_hossein
جمعه 03 خرداد 1392, 11:48 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید
خیلی ممنون از برنامه ای که نوشتی و در اختیار کاربران قرار دادی میخواستم بدونم میشه که عدد فیلد کد عکس در اختیار خودمون باشه و از یک شروع نشه؟
اگه میشه باید چیکار کنم؟
ممنون

h_hossein
جمعه 03 خرداد 1392, 11:53 صبح
ممنون از اینکه این برنامه رو نوشیتی و در اختیار کاربران قرار دادی میخواستم بدونم میشه قسمت عدد فیلد
کد عکس در اختیار خودمون باشه و از یک شورع نشه؟
اگه میشه باید چیکار کنم؟

karim orooji
جمعه 03 خرداد 1392, 18:03 عصر
سلام
خاصیت enebelad تکس txt_code در برنامه true کن
این کد ها رو همین جایگزین کن
Imports System.Data.OleDb
Imports System.IO
Public Class Add
Dim tt As Byte()
Dim sec As Integer
Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Dim open As New OpenFileDialog
open.Filter = "JPGE|*.JPG|Gif|*.GIF|Bitmap|*.BMP|PNG|*.PNG|All Images|*.BMP;*.Gif;*.JPG;*.PNG"
open.Title = "الصاق تصویر نامه"
open.Multiselect = False
open.RestoreDirectory = True
If open.ShowDialog = Windows.Forms.DialogResult.OK Then
txt_payh.Text = open.FileName
PictureBox1.Image = Image.FromFile(open.FileName)
Button2.Enabled = True
End If
End Sub

Private Sub Button2_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click
Label5.Visible = True
tt = IO.File.ReadAllBytes(txt_payh.Text)
Dim con As New OleDbConnection
con.ConnectionString = "provider=microsoft.jet.oledb.4.0;data source=|datadirectory|\karim.Mpc;"
Dim com As New OleDbCommand
com.Connection = con
com.CommandText = "insert into r values(@code,@name,@family,@pic_pit)"
com.Parameters.AddWithValue("code", txt_code.Text)
com.Parameters.AddWithValue("name", txt_name.Text)
com.Parameters.AddWithValue("family", txt_family.Text)
com.Parameters.AddWithValue("pic_pit", tt)

Try
con.Open()
com.ExecuteNonQuery()
con.Close()
Label1.Text = "عملیات ثبت با موفقیت انجام شد"
Button2.Enabled = False
Catch ex As Exception

End Try
Timer1.Enabled = True
sec = 0
index.lod()
End Sub

Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick
sec += 1
Label5.Text = sec
If sec = 5 Then
txt_code.Text = ""
txt_family.Text = ""
txt_name.Text = ""
txt_payh.Text = ""
txt_payh.Focus()
PictureBox1.Image.Dispose()
Label1.Text = ""
Timer1.Enabled = False
Label5.Visible = False

index.lod()
End If
End Sub
End Class

h_hossein
دوشنبه 06 خرداد 1392, 22:33 عصر
داداش من برنامه نویسی بلد نیستم الان این کدهارو باید چیکار کنم؟

systam
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 11:37 صبح
توی صفحه add برنامه کد های فبلی پاک کن
این کد ها رو جایگزین کن
خاصیت enebelad تکس txt_code در برنامه true کن
احتیاج به یا دانشتن نداره یک copy و pase ساده است