PDA

View Full Version : خواندن و نوشتن و جست و جو در بانك SQL

madrid-poorya
جمعه 06 خرداد 1390, 15:32 عصر
سلام به همه دوستان
ميخواستم بدونم. چطور ميشه با بانكSQL كار كرد. من فقط توي درج و خواندن و جست و جو از بانك مشكل دارم و نتونستم حلش كنم. از دوستان خواهش ميكنم كمكم كنند.
ميدونم به احتمال زياد پستم تكراريه ولي به خدا كل سايت رو زير و رو كردم ولي اوني كه ميخواستم پيدا نشد. خواهشا كمكم كنيد.
ممنون از همه تون

behiunforgiven
جمعه 06 خرداد 1390, 16:06 عصر
دوست من حرف شما تقریبا مثل اینه:

من با رانندگی مشکلی ندارم فقط جای گاز و ترمز و کلاچ رو بلد نیستم، با دنده هم کار نکردم!!!

به نظر من شما با چند تا کتاب شروع کن، مطالعه کن، خیلی بهتر میتونی نتیجه بگیری، توی همین فروم هم به اندازه کافی مطلب هست.

madrid-poorya
جمعه 06 خرداد 1390, 16:25 عصر
من كامل كار با بانك رو بلدم. چند سالي هست كه برنامه نويسي ميكنم ولي فعلا يه كارم فوريه
نيازي نيست از اول شروع كنم. من فقط براي درج ركورد و جست و جو مشكل دارم چون هرطور نوشتم انجام نشد. من ميدونم توي انجمن كلي مطلب هست و خيلي هاشون رو هم خوندم ولي اوني كه خواستم نبوده

behiunforgiven
جمعه 06 خرداد 1390, 16:38 عصر
فکر کنم منظور شما رو اشتباه متوجه شدم، منظورت استفاده از بانک اطلاعاتی با Asp.net هستش؟

madrid-poorya
جمعه 06 خرداد 1390, 17:46 عصر
بله. دقيقا.
من ارتباط ميدم . فيلدها رو از بانك ميخونم ولي تنها كار اينه كه درج و جست و جو نميتونم بكنم
در اصل من فقط ميخوام يه صفحه ورود و ثبت نام درست كنم. كه فيلد هاي ثبت نام توي بانك ذخيره بشه و موقع ورود اونا جست و جو بشه و خونده بشه

behiunforgiven
جمعه 06 خرداد 1390, 19:03 عصر
دوست من شما اگه میخواید کارتون سریع پیش بره و همچنین مشکلی در کدهاتون نداشته باشید من بهتون Typed Dataset رو پیشنهاد میکنم.

به این صورت که روی پوشه App Code کلیک راست کرده و یک Dataset به پروژه اضافه کنید، در این جا شما می تونید TableAdapter های دلخواه خودتون رو به Dataset اضافه کنید و Query های دلخواه رو برای درج داده و جستجو و خواندن داده به TableAdapter استفاده کنید.

حالا شما باید کلاسی بنویسید که به این TableAdapter ها دسترسی داشته باشه و همچنین از Query هایی که نوشتی استفاده کنی.

تا اینجا رو شما پیش برو اگه مشکلی بود بازم در خدمتیم

ramin149
جمعه 06 خرداد 1390, 21:26 عصر
دوست عزیز به کد زیر یه نگاه بنداز ببین به دردت می خوره
70439

karim orooji
جمعه 06 خرداد 1390, 21:57 عصر
register.rar‏ (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=69505&d=1304437557)

madrid-poorya
جمعه 06 خرداد 1390, 22:16 عصر
واقعا نميدونم چطوري ازتون تشكر كنم. واقعا ممنون ازتون:قلب:
خيلي كمكم كرديد