PDA

View Full Version : استفاده از ussd با کامپوننت kylix

ncs2008
شنبه 07 خرداد 1390, 22:40 عصر
سلام دوستان و خسته نباشید
من می خواستم قسمت ussd را توسط کامپوننت kylix در برنامه ایجاد کنم ولی نه تنها این قسمت را در sample همراه برنامه انجام نداده بلکه هیچ نمونه کد و توضیحی در سایتهای ایرانی و خارجی وجود ندارد.بقیه قسمت های این کامپوننت در برنامه به خوبی کار می کند حتی calling اما ussd را نتوانستم فعال کنم.از دوستانی که با این کامپوننت کار کردن تقاضا دارم مرا راهنمایی کنند اگه vb باشه بهتره c# فرقی نداره.
اگرهم منبع می شناسید معرفی کنید فقط می خوام از این کامپوننت استفاده کنم نه دستورات AT&T
من این را هم با گوشی و هم با GSMمودم HSDPAتست کردم ولی جواب نداد.
باتشکر:خجالت:

Mahbod Rad
چهارشنبه 29 تیر 1390, 09:07 صبح
سلام دوستان و خسته نباشید
من می خواستم قسمت ussd را توسط کامپوننت kylix در برنامه ایجاد کنم ولی نه تنها این قسمت را در sample همراه برنامه انجام نداده بلکه هیچ نمونه کد و توضیحی در سایتهای ایرانی و خارجی وجود ندارد.بقیه قسمت های این کامپوننت در برنامه به خوبی کار می کند حتی calling اما ussd را نتوانستم فعال کنم.از دوستانی که با این کامپوننت کار کردن تقاضا دارم مرا راهنمایی کنند اگه vb باشه بهتره c# فرقی نداره.
اگرهم منبع می شناسید معرفی کنید فقط می خوام از این کامپوننت استفاده کنم نه دستورات AT&T
من این را هم با گوشی و هم با GSMمودم HSDPAتست کردم ولی جواب نداد.
باتشکر:خجالت:

سلام دوست من
کار کردن با USSD راحتتر از آن چیزی است که فکر میکنید
شما دستورات USSD را در قسمت Calling که از آن استفاده کرده اید بنوسید و دکمه dial را بزنید
دستور ussd ارسال میشود. از این مورد برای شارژ سیمکارت و اطلاع از اعتبار سیمکارت میتوانید استفاده کنید
در زمان گرفتن جواب USSD یک صفحه ای باز میشود که شما میتوانید متن پاسخ را بنویسید و به USSD دریافتی جواب بدهید
یک نرم افزار توپ برای ارسال و دریافت پیامک و USSD را هم در سایت زیر میتونی پیدا کنی
www.abshar-system.ir (http://www.abshar-system.ir)