PDA

View Full Version : سوال: نحوه چاپ چك در سي شارپ

saeid.computer.eng
سه شنبه 10 خرداد 1390, 01:31 صبح
سلام عرض مي كنم خدمت مهندسان عزيز
من مي خوام يه برنامه تو سي شارپ بنويسم كه از طريق پرينتر چك بانك رو دريافت كنده و مبلغ چك و تاريخ و بقيه مشخصات شو رو همون چك چاپ كنه و از هيچ پايگاه داده اي هم نياز نيست كه استفاده كنم
فقط از طريق تكست باكس ها مي خوام مقادير مبلغ - تاريخ و ..... را وارد كنم
مي خواستم ببينم با چه جوري مي تونم اين كارو انجام بدم ؟

haghft
سه شنبه 10 خرداد 1390, 04:06 صبح
به عنوان یک گام شما باید بتونید تکست باکسو چاپ کنید با استفاده از این نمونه میتونید textbox رو چاپ کنید.

mohammad_2039
سه شنبه 10 خرداد 1390, 07:28 صبح
با سلام
یه سمپل تو سایت دیدم ( متاسفانه الان یادم نیست کجا :لبخند:) اما عنوانش این بود " ارسال پارامتر به کریستال ریپورت" جستجو کنی پیدا میکنی حتما. من فکر میکنم کار شما راه بندازه. موفق باشید

آقا رو کامپیوتر خودم پیداش کردم یه فایل تصویری 15 مگابایتیه، اگه مشکلت حل نشد تو پیام خصوصی ایمیل بده برات بفرستم.

danial_karimi
جمعه 13 خرداد 1390, 16:34 عصر
سلام
منو یاد اولین برنامه ای که نوشتم انداختی :لبخندساده:
شما می تونی برای هر چک یه rpt داشته باشی و که روش تنظیم کردی محل قرار گرفتن اعداد و حروف کجاست.
بعد از یه کمبو نوع چک و بانک رو انتخاب می کنی و با استفاده از اون نوع گزارشتو رو فایل کریستال همون بانک چاپ می کنی.

برای ارسال اطلاعات هم فکر کنم به راحتی بتونی یه datatTable پر کنی پاس بدی.

masoud.rhb
دوشنبه 16 خرداد 1390, 14:29 عصر
سلام
کریستال ریپورت که دوستان گفتن 1راهشه راه دیگه ام اینکه 1عکس از چک درست کنی و به پروژت اضافش کنی بعد اطلاعاتتو روی عکس بنویسی و چاپش کنی

1000net
شنبه 25 آبان 1392, 13:43 عصر
سلام حالا اگه اندازه یا قالب چک بانکی عوض شد برنامه ی که با کریستال ریپورت نوشتیم دیگه کاربردی نداره.پس باید از طریق چاپ تکست باکس استفاده کرد.