PDA

View Full Version : حرفه ای: مشکل در تقویم

Elham.M
سه شنبه 10 خرداد 1390, 12:23 عصر
یک تقویم دارم که چند تا مشکل داره اول حتما باید یک تاریخ پیش فرض داشته باشه در حالی که من یک فرم دارم که نمی خوام مقدار پیش فرض داشته باشه چون کاربر باید تاریخ رو وارد کند و اگه وارد نکرد به او پیغام بده که وارد کند در ضمن او هر تاریخی می تونه وارد کند لزوما تاریخ الان سیستم نباید باشه
در جایی دیگه حتی باید بتونم این امکان رو بدم که اصلا تاریخ رو وارد نکنه یعنی وارد کردن آن اختیاری است
در ضمن با تب فوکوس داخل آن نمی رود
خیلی وقته درگیرشم اگه کسی کمکم کنه ممنون می شم یا یک نمونمه تاریخ کامل وجامع برام بذاره طفا اگه کسی این لطف رو در حقم می کنه کامل باشه نه مثل این یکی!

aghayex
سه شنبه 10 خرداد 1390, 19:58 عصر
سوالتون نا مفهومه
شما یه تقویم می خاید ، یا یک ورودی که تاریخ رو دریافت کنه ؟

Elham.M
چهارشنبه 11 خرداد 1390, 11:26 صبح
من یک تقویم کامل می خوام که موارد زیر در آن اعمال باشه(مشکلات تقویم خودم این چیزاست)
1-وارد کردن تاریخ اجباری نباشه (مشکلی که تاریخ من داره این است که آن پراپرتی که تاریخ به آن بایند است حتما باید یک مقدار اولیه داشته باشه مثلا تاریخ الان سیستم اگه به آن تاریخ پیش فرض ندم وبعد تاریخی رو وارد کنک آن پراپرتی آین تاریخ رو در بایند کردن نمی گیره وپراپرتی همچنان خالی می مونه
2-در فرمی که دارم وقتی با تب می خوای حرکت کنی فوکوس وارد تاریخ نمی شه حتما باید با موس یا دکمه اینتر صفحه کلید وارد آن بشیم