PDA

View Full Version : سوال: نمایش قسمتی از یک سایت در سایت

hrzrahimi
سه شنبه 10 خرداد 1390, 14:13 عصر
سلام خدمت دوستان
میخوام بخشی از یک سایت رو در سایت خود قرار بدم . فرض کنید فقط انجمن php از صفحه اصلی تالار !!!

از تابع های fopen . curl , file_get_contents استفاده کردم ولی نمیدونم چجوری باید فقط یه قسمت رو جدا کنم !
از iframe هم نمیخوام استفاده کنم .

ممنون

Arsess
چهارشنبه 11 خرداد 1390, 12:03 عصر
شما میتونین از jQuery برای این قضیه استفاده کنین

hrzrahimi
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 09:17 صبح
راجع به این سه تایعی که معرفی کردم اطلاع ندارید ؟
استفاده از jquery مشکلاتی از قبیل run نبودن jquery داره

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 10:41 صبح
aشما می خوایین اون باکس مربوط به php ونشون بدید توی تالار برنامه نویس ؟ یا خود تالار php
آخه این قسمت یا هر قسمت خودش لینک داره اما اگه مشکل همون اولین چیزی که گفتم میتونی با get_content بخونی و اون قسمت و برش کنی یا شایدم اون قسمت هم لینک داشته باشه

r0ot$harp
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 12:28 عصر
دوست عزیز اون سه تابعی که گفتین رو اگر جستجو می کردین می فهمیدین که برای دریافت محتوا هست . خوب هر کدوم یه سری کارهایی رو انجام می دن براساس نیاز .

در مورد اینکه بخشی از این انجمن یا هرسایتی رو دریافت کنید باید از المنت های اون صفحه استفاده کنید . به طوری که هر قسمتی از سایت در داخل Div یا ... هست . شما باید این المنت هارو پیدا و از طریق Split کردن اونها اون بخش مورد نظر رو در بیارین . این کار رو هم با php می تونین انجام بدین هم Jquery .

باتشکر احسان

hrzrahimi
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 11:48 صبح
یه خورده واضح تر بگم !
من الان میخوام قسمتی از یه سایت رو توی یه کادر تو سایت خودم نمایش بدم . مثلا پست اول این تاپیک .

با get_content کل صفحه سایت مورد نظر رو میگیرم و وارد یه فایل تکست میکنم !
فایل تکست رو میریزم تو یه متغیر !
بعد این متغیر رو چیکار کنم ؟ با split که نمیشه یا اگه میشه من نمیدونم ! چون آرایه بر میگردونه . یا اگه اینجا هم مشکلی نداشته باشیم با ارگومان های split مشکل داریم . بر اساس div بزارم شاید سایته 500 تا div داشته باشه ! فرض رو بر این بزاریم که div ای دی داشته باشه بازم split نمیتونه کل اون div رو تشخیص بده !

Arsess
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 18:25 عصر
خوب شما دنبال یه دیو با آیدی مشخص بگرد و از اونجا تا انتهای دیو رو جدا کن. برای اینکار میتونی از عبارات ویژه استفاده کنی.