PDA

View Full Version : بعد از publish چه فایلی باید قرار داده شود

sg.programmer
سه شنبه 10 خرداد 1390, 18:03 عصر
بعد از publish چه فایلی باید قرار داده شود
توی سایت هم گشتم چیزی دستگیرم نشد.
من بعد از publish پوشه Bin و Image و بعضی دیگر از پوشه ها را قرار میدم ولی سایت بالا نمی یاد
مشکل از چی هست .؟ آیا باید فایل های .aspx و .master و .config و.. را به همراه پوشه bin درسایت up کنم

اگه اینجوری هست چه احتیاج به publish کردن؟

در ضمن من پوشه bin را داخل پوشه \wwwroot ریختم.

jaykob
سه شنبه 10 خرداد 1390, 18:41 عصر
بعد از publish چه فایلی باید قرار داده شود
توی سایت هم گشتم چیزی دستگیرم نشد.
من بعد از publish پوشه Bin و Image و بعضی دیگر از پوشه ها را قرار میدم ولی سایت بالا نمی یاد
مشکل از چی هست .؟ آیا باید فایل های .aspx و .master و .config و.. را به همراه پوشه bin درسایت up کنم

اگه اینجوری هست چه احتیاج به publish کردن؟

در ضمن من پوشه bin را داخل پوشه \wwwroot ریختم.

سلام دوست عزیز

بعد از publish تمامی فایل های ایجاد شده را باید در root هاست خود آپلود کنید . تمامی .aspx ها و ...

دلیلش هم اینه که شما زمانی کدی می نویسید بعد از publish شدن به صورت dll در bin ذخیره می شه و دیگه کسی دسترسی به سورس برنامه شما ندارد .

sg.programmer
سه شنبه 10 خرداد 1390, 18:53 عصر
تشکر از پاسختون
خوب فایل .aspx و.. که روی هاست باشه دسترسی پیدا میکنند.
(یکی از اونها خود صاحب سایت - آیا غیر از مدیر سایت کسی نمیتونه به .aspx و.. دسترسی پیدا کنه)

jaykob
سه شنبه 10 خرداد 1390, 19:19 عصر
تشکر از پاسختون
خوب فایل .aspx و.. که روی هاست باشه دسترسی پیدا میکنند.
(یکی از اونها خود صاحب سایت - آیا غیر از مدیر سایت کسی نمیتونه به .aspx و.. دسترسی پیدا کنه)

نه دیگه به سرور فقط مدیر سرور دسترسی و شما به هاست خودتون مگر اینکه دسترسی غیر مجاز کسی بگیره که بحثش فرق می کنه اما تمامی سورس شما همانطور که گفتم داخل dll کد شده . و این فایل aspx هم سورس کنترل هاتون هست که مهم نیستند برای کاربران هم که صفحه رندر شده html نشان داده می شود .