PDA

View Full Version : ارسال فایل با send to

akbarg64
پنج شنبه 12 خرداد 1390, 13:57 عصر
سلام.من میخوام یه فایل رو با استفاده از گزینه send to به وسیله بلوتوث ارسال کنم.البته میدونم کامپونت هایی برای ارسال فایل هستند و با هاشون هم کار کردم.اما میخوام بدونم آیا میشه از خود ویندوز استفاده کرد یا نه.ممنون میشم کمکم کنید:قلب:

akbarg64
جمعه 13 خرداد 1390, 08:48 صبح
سلام.هیشکی نمیخواد کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

akbarg64
سه شنبه 24 خرداد 1390, 14:43 عصر
:گریه::گریه::گریه::گریه::نارا ت::گریه::گریه::گریه:کممممممم مممممممممممممممممممممممک.

akbarg64
سه شنبه 07 تیر 1390, 11:40 صبح
119 دفعه این پست مشاهده شده.اما هیچ کس یه نظر کوچولو نداده که آیا امکان پذیر هست یا خیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببینید دوستان .من خودم خیلی سرچ کردم.و به یه نتایجی هم رسیدم.اگه در cmd تایپ کنیم fsquirt صفحه بلوتوث بالا میاد تا اینجاش که مشکلی نیست و همه بلد هستن.مشکل اصلی اینجاست که چطور فایل رو با اون صفحه بایند کنیم.چون اون صفحه میپرسه send file یا recive file .امیدوارم دوستان یه کمکی بکنند.مشکل همه حل میشه اینجوری.اگه غیر ممکن هست هم حداقل دوستان اعلام کنند.ممنون

mohammad-alone
سه شنبه 14 تیر 1390, 21:22 عصر
دوست عزیز با یه برنامه task manager میتونید خط فرمان ارسال شده به برنامه ارسال بلوتوث را ببینید البته قبل از اون یه فایل را برای ارسال یا دریافت اماده کنید ولی تائید نکنید...

akbarg64
سه شنبه 21 تیر 1390, 23:33 عصر
سلام.ممنون از جواب.اما این هم همون fsquirt رو نشون میده.من فایل رو اماده ارسال کردم اما تایید نکردم.