PDA

View Full Version : Debugging error

Farhad.B.S
چهارشنبه 23 مهر 1382, 19:40 عصر
سلام.
علت این خطا چیه ؟
Win .Net 2003
Visual studio .net 2002
اجازه write رو هم دادم ، اکستنشن tmp رو هم مپ کردم و فایل کانفیگ پروژه هم مشکلی رو که تو err ذکر شده نداره ...

ممنون.

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 23 مهر 1382, 19:53 عصر
دو دلیل می تواند داشته باشد
1- فایل web.config را صحیح ویرایش نکرده اید یعنی درست دستکاری نشده!
2- یا اینکه دات نت فریم ورک آسیب دیده است که باید دوباره آنرا وادار به نصب نمایید. روی دکمه ی help کلیک کنید خط فرمان ترمیم دات نت را نوشته است :wink:

Farhad.B.S
چهارشنبه 23 مهر 1382, 20:00 عصر
ممنون.
فکر نمیکنم اشکال از وبکانفیگ باشه. به صورت default هم مقدار debug=true بود.
بنابراین من هم دستکاریش نکردم ! :roll:
در مورد آسیب دیدن ، برای اولین بار هم این مشکل رو داشت.یه بار دیگه نصب کردم ولی هیچی .

خدا بگم این ماکروسافت رو چیکار کنه که تو دوتا محصولش که فاصله تولیدشون کمتر از 1 سال هست با همدیگه این همه مشکل و جنگ و دعوا دارند ! :wink:

Farhad.B.S
جمعه 25 مهر 1382, 14:37 عصر
این ویژوال استدیو دیگه آخرشه :shock: پروژه هایی رو که توسط این محیط میسازم بهشون تو IIS مجوز داده نمیشه. باید به صورت دستی براشون مجوز ایجاد بشه !

http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/vsdebug/html/vxtbshttpservererrors.asp

Vahid_Nasiri
جمعه 25 مهر 1382, 15:58 عصر
شما از کدوم ورژن VS.NET و کدوم IIS استفاده می کنید؟
این ایراد نیست. اگر من نوعی راجع به مطلبی اطلاعاتم کافی نیست به معنای ایراد کاری نیست. زمانی از مایکروسافت ایراد می گرفتند که اصلا به فکر امنیت نیست. حالا که به فکر افتاده همه صداشون در اومده که *سخته*. بله! سخته! باید وقت گذاشت........

Farhad.B.S
جمعه 25 مهر 1382, 17:19 عصر
سلام.
من از VS.Net 2002 و IIS6 .
فکر میکنم این مشکلات ناشی از این نیست که مایکروسافت داره امنیت محیط ها رو بالا میبره . اشکال ناشی از اینه که حواس کارکنان پرته ! اونم تویه یه همچین شرکتی.
در مورد همون فایل های .tmp ،مایکروسافت میگه که اجازه دادن به ساخته شدن این فایل ها باعث ایجاد خطر میشه ! خوب پس چرا خودت تو VS.net 2002 ازش استفاده کردی که مجبور بشی تو VS.net 2003 دوباره برش داری و همه رو به دردسر بندازی ؟
البته اینفقط یه نمونه کوچیکه ... :mrgreen:

Vahid_Nasiri
جمعه 25 مهر 1382, 18:37 عصر
در IIS شش به صورت پیش فرض تا به دات نت فریم مجوز اجرا ندهید امکان ندارد بتوانید هیچ برنامه ی ASP.NET ایی را اجرا کنید. چند وقت پیش در همین فوروم راجع به این موضوع بحث شده بود.

Abbas Arizi
جمعه 25 مهر 1382, 19:11 عصر
فکر کنم توی قسمت مقالات سایت هم یک مقاله در همین زمینه دیدم.

Vahid_Nasiri
جمعه 25 مهر 1382, 21:26 عصر
اون عکس جدیدت منو کشته! :mrgreen:

Abbas Arizi
جمعه 25 مهر 1382, 21:46 عصر
نظر لطف شماست. :oops: واقعا قشنگ افتاده ام؟ :lol:
البته صاحب واقعی این عکس خیلی ها رو کشته :wink:

Vahid_Nasiri
جمعه 25 مهر 1382, 22:03 عصر
کشته که هیچی! جلز و ولزشون رو هم درآورده :mrgreen:

Abbas Arizi
شنبه 26 مهر 1382, 01:12 صبح