PDA

View Full Version : سوال: قیمت یک پروژه به شرح زیر

YourName
جمعه 13 خرداد 1390, 15:52 عصر
با سلام.
چند روز پیش یه پروژه ای با توضیحات زیر که روی اینترنت می بایست پابلیش بشه به من پیشنهاد شد می خواستم ببینیم چه قیمتی بگم مناسبتره؟
حدود 6 فرم در MVC به صورت گرید هست که می بایست عملیات Crud روش انجام بشه و همچنین با توجه به کاربر، اطلاعات فقط مربوط به آن در دسترسش قرار داشته باشه و مدیر سیستم هم به تمامی اطلاعات.
همچنین قابلیت جستجو یا فیلتر در این گرید را به ازای تمامی فیلدها یا ستون ها داشته باشد و در فیلدهای عددی نیز محاسباتی روی آن صورت گیرد و نتیجه به صورت یک رکورد در انتهای گرید اضافه بشه و قابلیت خروجی دادن به اکسل رو هم داشته باشد.
این پروژه هم حداکثر یه ماهه می بایست تموم بشه و اینکه چه کارههایی بعد از تحویل پروژه وظیفه من هست تا بدون گرفتن دستمزد انجام بدم و تا چه مدت؟ و قیمت مناسب واسش چقدر هست؟ اگر در صورتی قیمتها در شهرها متفاوت هست من مشهد هستم.

farjadp
شنبه 14 خرداد 1390, 23:29 عصر
درود
اولاْ فکر کنم این رو باید یه جای دیگه مطرح می کردید...
در هر صورت
اگر بنده به جای شما بودم قیمت حدودی یک میلیون تومن میگرفتم و نهایت ده روزه تحویل میدادم.. اینایی که گفتید کار چندانی نداره
در مورد پشتیبانی هم فقط پشتیبانی امنیتی بر عهده ی شماست.. یعنی اگر باگی چیزی داشته باشه موظفید برطرف کنید بدون هزینه.. باقی مسایل هزینه بر هستند
اگر هم قراره سورس کامل رو تحویل بدید پانصد هزار هم به قرارداد اضافه کنید
اگر هم قرار نیست کاری انجام بشه فقط جهت اطمینان توی قراردادت ذکر کن مشتری فقط حق استفاده از نرمافزار به صورت شخصی دارد و هرجای دیگه استفاده بشه بدون کسب تکلف از شما - پیگرد قانونی دارد و ....
همین دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
موفق باشید