PDA

View Full Version : سوال: چند سئوال در مورد #C

lalipa
دوشنبه 16 خرداد 1390, 09:18 صبح
سلام به همه
من چند سئوال داشتم .
1 - بهترین حالت برای استفاده از تصاویر در دیتابیس چیه . که هم حجم کمی بگیره و هم نمایش آن خیلی زمان نبره
2 - من یه فایل Excel دارم که میخوام اون ها را با کد نویسی وارد دیتابیس کنم لطفا راهنمایی کنید چطور این کار را انجام بدم

دیتابیس من SQL Server هستش

zare69
دوشنبه 16 خرداد 1390, 09:27 صبح
سلام
بهترین حالت اینه که فقط نام یا مسیر اون بذاری تو دیتابیس و بعد فراخوانیش کنی،برای فایل Excel هم تو Goolge برای import Excel جستجو کن چیزای گیرت میاد.
موفق باشی

lalipa
دوشنبه 16 خرداد 1390, 09:50 صبح
من هرچی سرچ کردم فقط برای ASP.Net بودش اما من Win Application میخوام برای قسمت وارد کردن فایل Excel به دبتابیس یه چیزهایی در مورد DST گفته شده لطفا راهنمایی کنید و اینکه په شرایطی برای این کار هست به طور مثال تعداد فیلد های Excel باید با تعداد فیلد های SQL Server یکی باشه ؟

روش دیگه ای که داره اینکه دز SQL Server داده ها را وارد کنیم اما وقتی داده ها Import میشه اطلاعات فیلد ها خیلی به هم ریخته میشن

lalipa
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 18:11 عصر
کسی از بچه ها نیست که کمک کنه ؟
من یه سئوال دیگه هم دارم میخوام به فیلد در SQL Server 2008 بسازم که خودش مقدار Auto داشته باشه و نیاز نباشه که کاربر این فیلد را در برنامه پر کنه به عنوان مثال این فیلد برای ردیف هستش که مقدار 1 - 2 - 3 را میخوام خود SQL پر کنه

ali.asady
جمعه 20 خرداد 1390, 23:19 عصر
یک فیلد عددی درست کن و قسمت Autoincrement را فعال کن تا فیلدت اتوماتیک پرشود

zare69
شنبه 21 خرداد 1390, 09:15 صبح
یه قیلد ایجاد کن با نوع int و بعد خصوصیت identity specification را yes کن درست میشه.
موفق باشی