PDA

View Full Version : سوال: دسترسی به کنترل در صفحات دیگر

mehrnaz_ss
سه شنبه 17 خرداد 1390, 14:34 عصر
سلام
من یک گرید دارم که یک ستون از جنس link button دارد که وقتی کلیک می شود با radwindow یک صفحه دیگر باز می شهکه یک گرید داخلش هست حالا می خوام وقتی چیزی تو این گرید انتخاب می شه گریدی که در صفحه قبلی هست rebind بشه، چطور می تونم تو این صفحه به گرید در صفحه قبلی دسترسی داشته باشم؟

amirzandi
سه شنبه 17 خرداد 1390, 15:01 عصر
سلام ،

پیشنهاد می کنم به جای اینکه Window جدید باز کنید ، از Panel استفاده کنید و گرید را در Panel قرار دهید.

با این روش تمام موارد کاری در یک Page انجام می شوند و به راحتی می توانید هر Controll را تغییر دهید.

alonemm
سه شنبه 17 خرداد 1390, 15:43 عصر
باسلام:
در یک صفحه اعمال کنید و برای گرید دوم میتونید یک DIV داشته باشید که روی گرید قبلی باز بشه و گرید دوم داخلش باشه.
از Ajax استفاده کنید.

mehrnaz_ss
سه شنبه 17 خرداد 1390, 23:37 عصر
باسلام:
در یک صفحه اعمال کنید و برای گرید دوم میتونید یک DIV داشته باشید که روی گرید قبلی باز بشه و گرید دوم داخلش باشه.
از Ajax استفاده کنید.

ممنون از پاسختون ولی من باید از radwindow استفاده کنم میشه در این مورد راهنمایی کنید؟

ohh_mid
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 07:38 صبح
اول اینکه می تونید RAdWindow رو از طریق Codebehind نمایش بدید همچنین Url که می خواد داخل RadWindow نمایش پیدا کند رو هم می تونید مشخص کنید . بنابراین می تونید ID یا هر فیلد Unique که می خواید و مربوط به اون Row هست رو به Url خودتون اضافه کنید و در صفحه دوم هم می تونید این مقدار رو بخونید و Grid مربوطه رو با مقدار جدید REbind کنید .
حالت دوم رو کمی شک دارم اینه هنگام فراخونی متد مربوط به Open کردن Radwindo در سمت client بهش مقدار هم پاس بدید یعنی از طریق Javascript می تونید این کار رو انجام بدید .