PDA

View Full Version : گفتگو: محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با DeepSea Obfuscator 3.5.0.92

bnnoor
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 09:47 صبح
دوستان تا حالا کسی با این برنامه کار کرده؟ میخواستم بدونم قدرتش در چه حدیه؟ و اینکه میشه dll ها رو به برنامه الصاق کرد یا خیر

لینک دانلود برنامه (http://www.hameonline.com/%D9%85%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7.html)

roxe77
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 16:21 عصر
لینک تون خرابه !!

saeid.memfis
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 19:28 عصر
من که دانلود کردم
ولی نظر خاصی ندارم..اگه دوستان تخصص دارن راهنمایی کنن

bnnoor
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 20:09 عصر
لینک تون خرابه !!

دوست عزیز لینک که مشکلی نداره الان چک کردم فکر کنم برنامه خوبی باشه

roxe77
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 10:50 صبح
بهتره این بحث رو تو تالار امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی بحث و دنبال کنی اینجا جاش نیست ها !! ادمیننننننننننن:ی

محمد باقری نسب
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 10:57 صبح
دوستان تا حالا کسی با این برنامه کار کرده؟ میخواستم بدونم قدرتش در چه حدیه؟ و اینکه میشه dll ها رو به برنامه الصاق کرد یا خیر

عزیز دل برادر جناب bnnoor این نرم افزار جزء دسته نرم افزارهای obfuscator است. کاری هم که انجام میده اینه که میاد کدهای دات نت شما رو که دسترسیش برای عموم خیلی سادست با pattern خاصی مبهم میکنه و اینقدر به هم میریزه که دیگه حتی برنامه های reflector هم نمیتونند کد رو نشون بدند.

مزیت این نرم افزار هم نسبت به بقیه در 2 مورد هست:

- خیلی ساده فایلهای dll و exe رو میگیریه و براتون عملیات رو روش انجام میده و شما نیازی نیست تنظیم خاصی انجام بدین.
- بعد از نصب برنامه ، در ویژوال استادیو وقتی که یک reference رو انتخاب میکنید توی پنجره properties یه بخش جدید به نام obfuscation میسازه و خیلی سریع reference شما رو براتون مبهم میکنه.

در کل به نظر من خیلی بهتر از بقیه نرم افزار های obfuscator است!

bnnoor
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 11:01 صبح
بهتره این بحث رو تو تالار امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی بحث و دنبال کنی اینجا جاش نیست ها !! ادمیننننننننننن:ی

تقریبا تمام برنامه ها و سوالات امنیت نرم افزار همینجا هم بحث شده باور ندارید یه سرچ توی تاپیک بزنید ولی حرف شما درسته تاپیکو اشتباهی زدم

bnnoor
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 11:15 صبح
عزیز دل برادر جناب bnnoor این نرم افزار جزء دسته نرم افزارهای obfuscator است. کاری هم که انجام میده اینه که میاد کدهای دات نت شما رو که دسترسیش برای عموم خیلی سادست با pattern خاصی مبهم میکنه و اینقدر به هم میریزه که دیگه حتی برنامه های reflector هم نمیتونند کد رو نشون بدند.

مزیت این نرم افزار هم نسبت به بقیه در 2 مورد هست:

- خیلی ساده فایلهای dll و exe رو میگیریه و براتون عملیات رو روش انجام میده و شما نیازی نیست تنظیم خاصی انجام بدین.
- بعد از نصب برنامه ، در ویژوال استادیو وقتی که یک reference رو انتخاب میکنید توی پنجره properties یه بخش جدید به نام obfuscation میسازه و خیلی سریع reference شما رو براتون مبهم میکنه.

در کل به نظر من خیلی بهتر از بقیه نرم افزار های obfuscator است!

و اینکه میشه dll ها رو به برنامه الصاق کرد یا خیر

اگه ممکنه این سوال رو هم جواب بدید چون قبلیاش رو خودم میدونستم و اگه میشه چطوری؟

محمد باقری نسب
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 11:34 صبح
بله عزیزم این کار رو هم میتونی انجام بدی اگه درست بگم چون خیلی وقته باهاش کار نکردم ، توی قسمت code assistant گزینه embed other assembly

bnnoor
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 14:39 عصر
بله عزیزم این کار رو هم میتونی انجام بدی اگه درست بگم چون خیلی وقته باهاش کار نکردم ، توی قسمت code assistant گزینه embed other assembly

اگه امکان داره بصورت چند تا عکس اینجا بزارید چون اونجایی که گفتید رفتم چیز زیادی نبود اصلا از کجا میشه dll رو ایمپورت کرد؟

محمد باقری نسب
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 15:00 عصر
برنامه رو نداشتم و مجبور شدم دانلودش کنم.
در هر حال خوشحال میشم بتونم مشکل کسی رو حل کنم جناب bnnoor!

bnnoor
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 15:36 عصر
ممنون دوست عزیز تا اینجاشو که میدونم از اینجا به بعدشو باید چیکار کرد؟:لبخندساده: ( اگه میشه یه مثال بزنید )

محمد باقری نسب
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 15:51 عصر
عزیزم bnnoor جان شما لطف کن manual برنامه رو باز کن و مثل تصویر زیر این بخش رو مطالعه کن!

ghasem110deh
پنج شنبه 18 دی 1393, 15:29 عصر
سلام
این از smart assembly بهتره ؟

nazari546
جمعه 19 دی 1393, 19:02 عصر
دوست عزیز لینک که مشکلی نداره الان چک کردم فکر کنم برنامه خوبی باشه

لینک تون خرابه !!