PDA

View Full Version : ویرایش فایل dll

ehsan2007
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 10:00 صبح
سلام جستجو کردم چیزی پیدا نشد
با نرم افزار Reflector میشه فایل dll دات نت رو باز کرد و کدهاشو دید
نرم افزاری وجود داره که dll رو ویرایش کرد یعنی یک تیکه از کدشو برداریمو ذخیرش کنیم
با تشکر

محمد باقری نسب
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 10:32 صبح
خوب دوست خوبم این کاری که شما میخوای انجام بدین رو به اصطلاح بهش میگن کرک کردن. انجام این کار بستگی به نوع DLL هم داره!

ممکنه از نوع دات نت باشه ولی protect شده باشه که به این راحتی ها قابل دسترس نیست!
ممکنه از نوع دات نت باشه ولی obfuscate شده باشه که در اینصورت هم اگه حتی چیزی ازش بیرون کشیدی قابل فهم نیست چون همه چیز درهم برهمه!
ممکنه از نوع native باشه که دیگه فبها.

شما فقط در حالتی میتونین به سادگی این کارو بکنین که DLL از نوع دات نت باشه و بعد هم هیچ عمل حفاظتی روش انجام نشده باشه. در غیر اینصورت بیخیالش بشی بهتره چون باید یه کرکر حرفه ای باشی تا بتونی این کارو بکنی!

mehran6764
جمعه 27 دی 1392, 12:11 عصر
یک فایل ساده Dll که protect و ... نشده رو چطوری میشه ویرایش کرد ؟

zomorrod.company
سه شنبه 01 بهمن 1392, 14:59 عصر
یک فایل ساده Dll که protect و ... نشده رو چطوری میشه ویرایش کرد ؟
با احترام:
قانون شماره 10
مطرح کردن و پاسخ به مباحثی که به هک و کرک ( از دید منفی ) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً ممنوع است.

saeedr22
سه شنبه 01 بهمن 1392, 19:26 عصر
خوب با reflector چرا خروجی project نمیدین؟

ractor
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 14:57 عصر
آقایون خانوما من لنگه نرم افزار نمایش و ویرایش فایل dll هستم اگه دارین رو کنین لطفا"

mehran6764
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 17:31 عصر
آقایون خانوما من لنگه نرم افزار نمایش و ویرایش فایل dll هستم اگه دارین رو کنین لطفا"

تو پست های اول گفته شده که می تونین از Reflector استفاده کنین ، تو نت هست
البته ویرایش نداره اما می تونی ازش خروجی بگیری

mrbm_2007
یک شنبه 03 اسفند 1393, 20:26 عصر
http://reflexil.net/

Sherif
سه شنبه 26 اسفند 1393, 17:40 عصر
خوب دوست خوبم این کاری که شما میخوای انجام بدین رو به اصطلاح بهش میگن کرک کردن. انجام این کار بستگی به نوع DLL هم داره!

ممکنه از نوع دات نت باشه ولی protect شده باشه که به این راحتی ها قابل دسترس نیست!
ممکنه از نوع دات نت باشه ولی obfuscate شده باشه که در اینصورت هم اگه حتی چیزی ازش بیرون کشیدی قابل فهم نیست چون همه چیز درهم برهمه!
ممکنه از نوع native باشه که دیگه فبها.

شما فقط در حالتی میتونین به سادگی این کارو بکنین که DLL از نوع دات نت باشه و بعد هم هیچ عمل حفاظتی روش انجام نشده باشه. در غیر اینصورت بیخیالش بشی بهتره چون باید یه کرکر حرفه ای باشی تا بتونی این کارو بکنی!

سلام ، فرق protect یا obfuscate در چیه؟

Securebit
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 08:24 صبح
Obfuscate یک تکنیک برای محافظت (Protect) است. برای اطلاعات بیشتر رجوع کنید به این لینک (http://en.wikipedia.org/wiki/Obfuscation_%28software%29).