PDA

View Full Version : پروژه Desktop Application در VS

spranza804
یک شنبه 22 خرداد 1390, 12:28 عصر
سلام دوستان،

من تا به حال از VS برای نوشتن پروژه Desktop Application استفاده نکرده ام. کد های بعضی از دوستان را که نگاه می کردم، متوجه شدم برای قسمت های مختلف یک پروژه، پروژه های جدید ایجاد می کنند. مثلا یک پروژه برای UI، یکی برای Report و ...
علت این کار چیست؟

Esmail Solhkhah
دوشنبه 23 خرداد 1390, 10:30 صبح
این بستگی به خودتون داره اگه تیمی کار نمیکند میتونید کل کار را تحت یه پروژه انجام بدید
موفق باشی

spranza804
دوشنبه 23 خرداد 1390, 10:56 صبح
ممنون دوست عزیز
قرار هست تیمی کار کنیم. این کار چه مزیتی دارد؟ آیا این پروژه های جداگانه بعدا باید به یک پروژه تبدیل شوند یا به همین صورت قابل استفاده خواهند بود؟

Directx
دوشنبه 23 خرداد 1390, 11:22 صبح
دوست عزیز این مباحث مربوط می شه به معماری چند لایه که هر لایه کاری که بهش محول می شه رو انجام می ده مزیت این تو کار تیمی که کاملا واضحه وقتی شما یه کار تیمی انجام می دید فقط کافیه که شما ورودی ها و اون چیزی که از برنامه انتظار می ره رو (خروجی های مورد انتظار) رو بدونید و کار خودتون رو مستقل از سایر اعضای تیم و بدون اینکه بدونید اونها دقیقا تو پروژه ی خودشون چه کاری انجام می دن و بدون وابستگی انجام بدید مزیت مهم دیگه اش وقتی معلوم می شه که شما بدنید الگوریتم کاراتری برای انجام کار برنامتون وجود داره و به راختی می تونید بدون تغییر کل قسمت ها فقط همون لایه مورد نظر رو تغییر بدید توصیه می کنم برای مطالعه ی بیشتر معماری چند لایه رو google کنید.