PDA

View Full Version : سوال: در مورد انجام دو عملکرد با یک عمل

Mehr@ban
یک شنبه 22 خرداد 1390, 18:12 عصر
سلام خدمت اساتید

میخواستم ببینم که چطوری میشه مثلا در رویداد Open یا Click چند تا عملکرد بنویسم

با تشکر از عزیزان

:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:: تفکر::متفکر::متفکر::متفکر::م فکر::متفکر::متفکر::متفکر::مت کر::متفکر::متفکر::متفکر::متف ر::متفکر::متفکر::متفکر::متفک ::متفکر::متفکر::متفکر::متفکر: :متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:: تفکر::متفکر::متفکر::متفکر::م فکر:

mehdi_fiz
یک شنبه 22 خرداد 1390, 19:19 عصر
سلام دوست عزیز
اگه نمونه فایل یا توضیح بیشتر می دادید بهتر می شد راهنمایی تون کرد منظورتون از چند عملکرد چیه؟
موفق باشید

مهدی قربانی
یک شنبه 22 خرداد 1390, 19:46 عصر
سلام خدمت اساتید

میخواستم ببینم که چطوری میشه مثلا در رویداد Open یا Click چند تا عملکرد بنویسم

با تشکر از عزیزان

سلام
جناب PCSEPEHR لطف كنيد سئوالات مطروحه رو تا حد امكان با توضيح و يا مثال همراه كنيد تا دوستان امكان ارائه راهكار يا پاسخ مناسب رو داشته باشند سئوال شما خيلي كلي مطرح شده بدون شك در نگاه اول پاسخش قاطعانه مثبته اما شايد شما در عمل با اشكال يا مغايرتي روبرو شده باشيد كه منجر به ايجاد اشكال يا عدم اجرا شده و بايد اين اشكال رو اينجا كامل توضيح بديد تا سريعتر راه حل ممكن رو دريافت كنيد .

Mehr@ban
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 10:07 صبح
با سلام و تشکر از دوستان عزیز که درخوسات من رو بی جواب نذاشتن

توضیحات بیشتر:

مثلا من میخوام با یک بار فشردن کلید "خروج" علاوه بر خروج از برنامه یا فرم تغییرات وارد شده نیز ذخیره گردد
درست مثل نوشتن ماکرو که خط به خط دستور رو اجراء میکنه

من همین روند و پروسه رو در محیط کد نویسی میخوام انجام بدم

خیلی ممنون

مهدی قربانی
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 10:36 صبح
سلام
ميزان آشنايي شما با VBA‌ چقدره ؟

mma_ok
پنج شنبه 26 خرداد 1390, 23:53 عصر
برای انجام این کار اگر با vb آشنا هستند میتوانید دستورات را به صورت خط به خط بنویسید مثلا با یک کلیک در دوری یک کلید ابتدا یک مسج نمایش داده بشه بعد اطلاعات ذخیره بشه بعد خارج بشه
اگه این روش سخته از ماکرو ها استفاده کنید و خط به خط دستورات مربوطه را در یک ماکرو ثبت کرده و رویداد را برای اجرای آن ماکرو تنظیم کنید مثل کپی پشت سر هم چند گزارش و...... در صورت نیاز نمونه بگذارید تا اجرا کنیم

Mehr@ban
چهارشنبه 01 تیر 1390, 13:00 عصر
سلام ببخشید من وقت امتحانامه و نمیرسم زود زورد بیام
در جواب آقای مهدی قربانی (http://barnamenevis.org/member.php?35416-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D9%82%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C)
ميزان آشنايي شما با VBA‌ چقدره ؟ باید بگم تازه دارم راه میفتم! :لبخند:

و در جواب mma_ok (http://barnamenevis.org/member.php?68702-mma_ok)
اگه این روش سخته از ماکرو ها استفاده کنید باید بگم باز هم با این وجود که از vba چیز زیادی سر در نمیارم ولی ترجیه میدم از کد نویسی استفاده کنم

خلاصه :
در صورت امکان اگه با یک مثال و کمی توضیح در خود مثال بنده نوازی کنید خوشحال میشم !

:چشمک:

mma_ok
چهارشنبه 01 تیر 1390, 19:46 عصر
با دیدن این نمونه شاید بتونید راهنمایی بگیرید
اگه نشد نمونه خودتون رو بزارید تا ببینیم
در رویداد کلیک تعدادی دستور پیام به ترتیب گذاشته شده است