PDA

View Full Version : استفاده از reportviewer براي گزارش گيري خاص

jigily
یک شنبه 22 خرداد 1390, 22:52 عصر
من ميخواهم با reportviewer گزارش بگيرم اما توي سايت هرچي ديدم گزارش كلي بود كه با لود شدن صفحه ميومد بالا..اما من ميخواهم از دكمه براي گرفتن گزارشهام استفاده كنم و از چند تا دكمه براي گرفتن گزارش از چند تا جدول استفاده كنم...
بايد چكار كنم؟

masoudmok
دوشنبه 23 خرداد 1390, 09:38 صبح
خوب اون کدی که توی Form_load نوشته رو cut کن و بریز توی button_click !!!

jigily
دوشنبه 23 خرداد 1390, 09:52 صبح
نه اون كدها بطور كلي همه اطلاعات ديتابيس ميخونه من ميخوام اون قسمتهايي كه رو مي خوام با شرط بخونم و نمايش بدم..

jigily
دوشنبه 23 خرداد 1390, 17:24 عصر
كسي نميدونه ..مثل ديتاگرايد كه اطلاعاتي كه ميخوايم select مي كنيم و نشون ميديم حالا ميخوام با report viewer انجام بدم..بايد چه كدي بنويسم؟

masoudmok
دوشنبه 23 خرداد 1390, 17:37 عصر
به این لینک سری بزنی بد نیست
البته قبلش باید عضو بشی .

http://forum.computerage.ir/showthread.php?tid=8

B.I.O.H.A.Z.A.R.D
دوشنبه 23 خرداد 1390, 18:03 عصر
اینو الان نوشتم (راهنمایی با عکس). یه خرده طول کشید ولی بدرد خیلی ها میخوره:چشمک:

سوالی بود در خدمتم.

jigily
دوشنبه 23 خرداد 1390, 19:06 عصر
ببين من كدت اجرا كردم من با 2005 كار ميكنم
از توي عكس هايي كه فرستادي وقتي ميزنم dataset هام مياره من ميام توي report يك table ميكشم و داده هايي كه ميخوام ادد ميكنم بعد توي رويداد كليكي كد شمارو مي نويسم كه
از table1binding ارور ميگيره ..اين table كجاست؟؟

:گریه:

B.I.O.H.A.Z.A.R.D
دوشنبه 23 خرداد 1390, 21:18 عصر
وقتی report viewer به یه جدولی بایند میشه توی صفحه Design باید این عکس که اتچ کردم رو ببینید. (دقت کنید)

حالا اسم جدول من Table1 بود شده:Table1BindingSource ، اسم جدول شما هرچی که هست جای Table1 قرار میگیره.

امیدوارم مشکلت حل بشه

jigily
دوشنبه 23 خرداد 1390, 22:40 عصر
دوست عزيز مشكل حل شد..
خيلي لطف كردي.
واقعا از پاسخت ممنونم..

jigily
سه شنبه 24 خرداد 1390, 18:17 عصر
يك مشكل ديگه :لبخند: ..
من ميخوام چند تا دكمه روي صفحه داشته باشم كه با زدن هر كدوم از يك جدول اطلاعات را بده و از همون reporter براي نمايش استفاده كنه ... اما اينجوري كه من متوجه شدم بايد حتما گزارش خاصي را به reporter نسبت بديم؟