PDA

View Full Version : بهترین راه برای حفاظت از نرم افزار

behzadk
یک شنبه 22 خرداد 1390, 23:02 عصر
با سلام
بهترین راه برای حفاظت از نرم افزار چیه ؟
License مثل Kaspersky
یا Serial?
یا ؟
با تشکر

zarrinnegar
یک شنبه 22 خرداد 1390, 23:04 عصر
محافظت از چی ؟
ار ویروسی شدن؟
از تکثیر؟
از decode شدن؟
از فروختن؟
از نفوذ کردن؟
...

haghft
یک شنبه 22 خرداد 1390, 23:50 عصر
ثبت اینترنتی باز مطمئن تره.مثلا روی یه remote database

ramin90
دوشنبه 23 خرداد 1390, 06:58 صبح
ثبت اینترنتی باز مطمئن تره.مثلا روی یه remote database

ميشه توضيح بدين منظورتون از ثبت اينترنتي نرم افزار چيه؟ دقيقا چه کاري انجام ميشه؟

behzadk
دوشنبه 23 خرداد 1390, 07:02 صبح
از تکثیر شدن بدون اجازه و بدون قفل سخت افزاری

haghft
دوشنبه 23 خرداد 1390, 09:32 صبح
یعنی نرم افزار میاد سریالی که منحصرا به هر فرد میفروشید رو در یه پایگاه داده در سروری که براش معیین میکنید وارد میکنه در صورتی که تکراری نباشه اگه تکراری باشه معلوم میشه که نسخه اصل نیست.مثل نرم افزارهای شرکت تحقیقات کامپیوتری اسلامی نور

saman6384
دوشنبه 23 خرداد 1390, 10:14 صبح
روش پسوردگذاری که با استفاده از دیکد کردن نشه بدستش اورد سراغ دارین؟

haghft
دوشنبه 23 خرداد 1390, 10:58 صبح
دوست عزیز این فایل هم بگیر شاید بدردتون بخوره.این کلاس میاد سریال CPU,MB,HDD,MAC Address رو میگیره و با یه الگوریتم خاصی تبدیل به یه کد اخصاصی برای هر سیستم میکنه.من خودم برای بعضی نرم افزارام ازش استفاده کردم اگه وارد باشی میتونی الگوریتمشم تغییر بدی که با اینی که من استفاده میکنم یکسان نباشه.

محسن شامحمدی
دوشنبه 23 خرداد 1390, 11:20 صبح
در هر صورتی این رو هم در نظر داشته باشید که سی شارپ خروجی IL تولید می کنه و IL به راحتی نفوذ پذیره.
شک دارین؟ کافیه یک سر برید تالار امنیت نرم افزار همین سایت اینفدر بحث شده که حد نداره.

Nima NT
دوشنبه 23 خرداد 1390, 17:16 عصر
استفاده از انواع روشهای کد گذاری و قفل گذاری برای نرم افزارها زیاد تفاوتی نخواهد کرد عمده مساله ای که مهم هستش روش محافظت از کدهای نوشته شده هستش ، شاید شما قفل نرم افزاری ساده ای بنویسید که با سرور و ... هم درگیر نیست ولی اگر خوب از همین کدها محافظت کنید که قابل نفوذ نباشه بتونه براتون جوابگو باشه.