PDA

View Full Version : سوال: سوال از اساتید سی شارپ؟؟؟؟؟؟؟؟

mossi_1367
دوشنبه 23 خرداد 1390, 18:46 عصر
بنده می خوام تازه با سی شارپ راه بیفتم:گریه: کمی با ویژوال بیسیک هم آشنا بودم.
می خواستم ببینم اساتیدی که اینقدر نظرات کارشناسی در این تالار ها میذارن جایی مشغول به کار هستند (البته مربوط به برنامه نویسی)؟؟؟:لبخند:اصلا ارزشش رو داره آدم وقتشو بذاره؟؟؟میشه به عنوان یک کار پاره وقت بهش نگاه کرد؟:ناراحت:

ma.rad
دوشنبه 23 خرداد 1390, 18:53 عصر
هرعلمی که بخواد هدفش بدست اوردن پول باشه بی ارشه ونتیجه ای نداره......

hjran abdpor
دوشنبه 23 خرداد 1390, 19:02 عصر
با سلام . من که استاد نیستم ئلی گفتم یه کمکی بهش ما کرده باشم که دنبال پول هستید.

اگه دنبال پول هستی برنامه نویس چندان پول نداره برو دنبال شبکه و امنیت it

CCNA or CCNP OR MSCITP

Rejnev
دوشنبه 23 خرداد 1390, 19:08 عصر
تو هر کاری اگه جزو بزرگان باشی، درآمد بالا حتمیه.
کاملا به خود آدم بستگی داره که توی چه سطحی باشه.

mossi_1367
سه شنبه 24 خرداد 1390, 14:50 عصر
من سوال کردم کار داری یا نه ؟؟ اگر نداری فلسفه نباف؟؟:قهقهه:

mossi_1367
سه شنبه 24 خرداد 1390, 14:55 عصر
شما خودت تو چه سطحی هستی؟:متفکر:
از من شنیدی تو هر کاری می خوای وارد شی اول خوب تحقیق کن بعد اگر انتخابش کردی بهترین باش که وقتی ازت سوال می پرسم درست جواب بدی ؟؟:لبخند:
جوابهایی که دادین رو خودم هم میدونم. فقط می خواستم ببینم کسی با این هنری که داره توچه جور جایی کار می کنه؟:تشویق:

mossi_1367
سه شنبه 24 خرداد 1390, 14:55 عصر
ممنون از پیشنهادتون .:چشمک:

bazardeh
سه شنبه 24 خرداد 1390, 15:11 عصر
بیشتربرنامه نویسان میشن خونه برنام شون مینویسن تحویل میدن آقای با ادب ....

Felony
سه شنبه 24 خرداد 1390, 15:18 عصر
فقط می خواستم ببینم کسی با این هنری که داره توچه جور جایی کار می کنه؟
در ایران هنوز زیاد برای شغل یک مهندس نرم افزار و برنامه نویس احترام قائل نمیشن و درکش نمیکنن ! ؛ هنوز خیلی از جاها و خیلی از افراد فرق یک مهندس نرم افزار و توسعه گر نرم افزار رو نمیدونن و هنوز و هنوز ...

با توجه به رابطه ای که با کاربران سایت دارم بسیاری از کاربران سایت هستن که در شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی در نقش های مختلف مشغول به کار هستن و بسیاری هم هستن که با توجه به سطح علمی بنا به دلایلی ( مثل مورد ذکر شده در بالا یا ... ) ترجیح میدن به صورت شخصی ( پروژه ای ) کار کنن .

در کل همه چیز بر میگرده به موقعیت خودتون و علاقتون ، مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی یعنی علاقه و استمرار در یادگیری ، اگر از وجود این 2 مورد در خودت شک داری وقتت رو هدر نده .

rezamansori
سه شنبه 24 خرداد 1390, 17:05 عصر
سلام.
به نظر من یک برنامه نویس خوب باید اولا در یک جا بصورت دائمی کار کنه و هم چنین تو خونه هم پروژه بنویسه. مثلا هم معلم (یا استاد دانشگاه) باشه و هم برای شرکت ها برنامه بنویسه.
بعضی از پروژه های برنامه نویسی واقعا پول دار هستند!!!

mobtakercode
سه شنبه 24 خرداد 1390, 18:26 عصر
برم سراغ اصل مطلب یعنی پول

پروژه های پرپول برنامه نویسی فقط زدوبند و اینو ببین و اونو ببین را می خواهد و بس.

اما در مورد برنامه نویسی و بدست اوردن پول این امکان حداقل وجود دارد که اگر کسی به شما کار نداد یا کسی پیدا نکردید به شما کار بدهد می توانید خوتون دست به کار شوید و با نوشتن پروژه های مورد نیاز کسب درامد کنید

یک چیز هم در پایان
(اکثر نرم افزارهای نوشته شده در ایران زشت و رابط کاربری بسیار بدی دارند حتی نرم افزارهای نوشته شده توسط شرکتهای بزرگ
این را گفتم که در این باره کمی فکر کنید با این نقطه ضعف می توان خیلی از نرم افزارهای شرکتهای بزرگ را پشت سر گذاشت)