PDA

View Full Version : c++ مي تواند دستورات C# را برآورده كند؟

monadi.wtf
سه شنبه 24 خرداد 1390, 22:54 عصر
من دستورات c++ ياد دارم
حالا مي خوام بدونم كه با همين پيش زمينه مي تونم توي C# موفق باشم ؟
اگه نياز به يادگيري كدها نيست بايد چه چيزهاي ديگه اي از C# ياد بگيرم تا تكميل بشه ؟

hjran abdpor
سه شنبه 24 خرداد 1390, 23:02 عصر
خوب صدرصد نیاز داره که سی شارپ و syntex ان را یاد بگیرد .
بابد منطق OOP را بلد باشی و ...................
راستی موفق شدن شما بستگی به پشتکارتون داره چه در زندگی چه در برنامه نویسی..........

mmd2009
سه شنبه 24 خرداد 1390, 23:05 عصر
با سلام.

شیوه کد نوشتن تو هر دو یکیه بخ دلیل هم خانواده بودن ولی خیلی چیزا هست که سی پلاس پلاس با سی شارپ رو متمایز میکنه یکیش محیط کدنویسی هست که شما انجام میدین و هدفی هست که شما دارید برای کد نوشتن. ولی در کل اگر کار با سی پلاس پلاس رو بلدید با کتاب اقای هاشمیان استارت بزنید تا با محیط گرافیکی اشنا بشید و از حالت غیر کنترلی سی پلاس پلاس خارج بشید و وارد دنیای به نظر من جدیدتری بشید.

موفق باشید.

monadi.wtf
سه شنبه 24 خرداد 1390, 23:54 عصر
خوب صدرصد نیاز داره که سی شارپ و syntex ان را یاد بگیرد .
بابد منطق OOP را بلد باشی و ...................
راستی موفق شدن شما بستگی به پشتکارتون داره چه در زندگی چه در برنامه نویسی..........
خوب لطفاً يك منبع خوب و مفيد كه خيلي حاشيه نداشته باشه معرفي كنيد تا بتونم كار كنم؛ در ضمن من تخصص vn.net هم دارم .

monadi.wtf
سه شنبه 24 خرداد 1390, 23:56 عصر
با سلام.

شیوه کد نوشتن تو هر دو یکیه بخ دلیل هم خانواده بودن ولی خیلی چیزا هست که سی پلاس پلاس با سی شارپ رو متمایز میکنه یکیش محیط کدنویسی هست که شما انجام میدین و هدفی هست که شما دارید برای کد نوشتن. ولی در کل اگر کار با سی پلاس پلاس رو بلدید با کتاب اقای هاشمیان استارت بزنید تا با محیط گرافیکی اشنا بشید و از حالت غیر کنترلی سی پلاس پلاس خارج بشید و وارد دنیای به نظر من جدیدتری بشید.

موفق باشید.
من با محيط c# آشنايي دارم چون كه تخصص vb.net رو هم دارم ، اما مي خوام بدونم چه چيزهايي بايد ياد بگيرم تا c# هم قوي ياد داشته باشم ؟

hjran abdpor
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 00:11 صبح
با سلام دو.باره ...........

دوست عزیز شما اول باید یه پروژه ی کوچولو برای خودتون اماده کنید وبنویسید تا نحوی کار با سی شارپ را یاد بگیرید مطالب خیلی زیاده ولی به نظرم کتاب اقای هاشمیان برای شما خوبه تا په واساس سی شارپ را یاده بگیرد .
در ضمن همه چی بستگی به خودت داره تا بخوای یاد بگیری
منبع هم منفقظ میگم msdn خود مایکروسافت و سایت مایکروسافت....................

امیدوارم تلاش کنی وموفق باشی.

mmd2009
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 00:23 صبح
من با محيط c# آشنايي دارم چون كه تخصص vb.net رو هم دارم ، اما مي خوام بدونم چه چيزهايي بايد ياد بگيرم تا c# هم قوي ياد داشته باشم ؟

با کتاب اقای هاشمیان استارت بزنید

..................