PDA

View Full Version : شمارنده تبلیغ !

wallfa
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 19:29 عصر
نمیدونستم تیتر چی بنویسم ! فکر کنم کمی گنگ باشه .
میخواهم بدونم این سیستم های تبلیغات کلیکی چه طور کار میکنند !

مهم ترین قسمت برام اون قسمت که وقتی روی تبلیغ کلیک میشه یکی به تعداد کلیک شده ها روی تبلیغ اضافه میشه ! راستی بچه ها میخواهم کلا این جوری چیزی باشه

ببینید میخواهم کد جاوا اسکریپت ارائه کنه ! بعد کد جاوا اسکریپت بتونه تبلیغ نشون بده بعد وقتی روی تبلیغ کلیک شد یکی به تعداد نمایش داده ها اضافه کنه !

ضروری خواهشن کمک کنید !

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 20:56 عصر
من چیزی نمیگم که باز نگید بلد نبود جواب نداد : دی شما به یاهو من پیغام بدید من راهنماییتون میکنم چون اینجا باید هی تک کلمه ای جواب بدم

wallfa
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 23:58 عصر
مهرداد جان ممنون منی یه چیزی برام جا نیفتاده اون این که چطوری اطلاعات فراخواین میکنه با این تیکه اسگریپت ؟
<script type="text/javascript" src="http://anetwork.ir/showad/?adwidth=468&adheight=60&aduser=1294324138"></script>

wallfa
پنج شنبه 26 خرداد 1390, 00:00 صبح
این اسکریپت تا اونجا که میدونم کارش فراخوانی جاوا اسکریپت ! چه ربطی داره به فراخوانی اطلاعات !؟

wallfa
پنج شنبه 26 خرداد 1390, 00:56 صبح
ممنون مهرداد جون یافتم .
فکر کنم اینظور کار میکنه اول یه جاوا اسکریپت ارائه میشه که در این جاوا اسکریپت سعی میشه یه فایل با یوزر فلان فراخونی بشه اگر یوزر وجود داشت و تبلیغ فراخوانی میشه و نشون داده میشه ، تبلیغی که با نام کاربری طرف پیوسته است . زمانی که طرف روی بنر کلیک میکنه بنر+ یوزر + مخلفاتی که نیازه به یه لینک میفرسته اون لینک پردازش میکنه ریدایرکت به لینک بعدی

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 26 خرداد 1390, 09:42 صبح
درسته بیشترم میتونی باز ازش اطلاعات بگیری این اسکریپت یک فایل ولود میکنه که خروجی متنی هم نداره و فقط طبق شرایطی میشمره یا نمیشمره ! و ...

wallfa
پنج شنبه 26 خرداد 1390, 11:03 صبح
مهرداد یه نکته موندم اون طراحی دیتابیس تبلیغاته ! چطور دیتابیس تعریف کنم که خوب بتونه اطلاعات که الان یا بعدا نیاز دارم ازش بگیرم ؟
من خودم بهتر دیدم که 3 تا table داشته باشم و یکی برای کاربر ها یکی برای تبلیغات که معرفی میشه یکی برای شمار اونها !
در اون که میخواهد شمارش کنه خودکار آی دی کاربر بگیره + آی دی تبلیغ +آمار که نصبت به اون کاربر روش کلیک شده ! نظر تو چی ؟

wallfa
پنج شنبه 26 خرداد 1390, 11:05 صبح
الان میشه گفت دقیقا مشکل چطوری ذخیره کردن تعداد بازدید ها از یه تبلیغ ؟! اون نصبت به هر کاربر !

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 26 خرداد 1390, 15:52 عصر
گرفتن آیدی کاربر و آیدی خبر و ++ کردن اون توی جدول شمارش ها
درواقع هر سط از جدول شمارش مشصات بازدید کننده هست که کوئری میدی فلان آیدی خبر درمیاد آماره بازدیدش چیه

wallfa
پنج شنبه 26 خرداد 1390, 18:45 عصر
آخه این میشه دو جور پیاده کرد ! من میخواهم آی پی هر کاربر بهش اضافه بشه منظورم میدونی ! که اگر فردا خواستیم یه محاسبه روی آی پی انجام بدیم بشه ! خوب هر کاربری یه آیپی داره پس کارمون سخت میکنه !