PDA

View Full Version : سوال: ایراد در Solution پروژه

PetekDincos
پنج شنبه 26 خرداد 1390, 23:31 عصر
با سلام
من یک پرو‍ژه دارم که در اون پروژه استایل تمامی کنترل ها در قسمتی که برای استایل کنترل می خواهیم Foreground کنترل را مثلا در MouseOver تغییر دهم کار نمی کند و همین استایل را در یک پروژه جدید به کار می برم درست کار می کند و نمی دونم در پروژه اصلیم چه ایرادی داره ( خود پروژه) و فقط در هنگام تغییر Foreground برای یک استایل کنترل درست کار نمی کنه از چی می تونه باشه با تشکر

مهدی فرزاد
جمعه 27 خرداد 1390, 01:04 صبح
سلام
یک بار پروژه رو Cleanکن و Rebuild
ببین درست میشه؟

PetekDincos
جمعه 27 خرداد 1390, 10:57 صبح
با سلام
همه این کارها رو انجام دادم فقط من آپدیت جدید Net 4. رو که جدیدا اومد نصب کردم و خود پروژه با دات نت چهار قبلی ایجاد شده و ایراد خیلی عجیبیه و عجیبتر از اون اینکه فقط برای Foreground استایل هایی که تغییر می دم این اتفاق می افته با تشکر

PetekDincos
شنبه 28 خرداد 1390, 09:33 صبح
با سلام
من ایرادم رو پیدا کردم که یک ایراد بنی اسرائیلی بود و ایرادم این بود که من برای استایل TextBlock نام تعریف نکرده بودم و به صورت default گذاشته بودم تا به همه TextBlock هام اعمال بشه و چون تو بقیه کنترلها مثلا منو و ... در Template هاشون از TextBlock برای نشان دادن Title کنترل استفاده می شه و این استایلی که برای TextBlock تعریف کرده بودم به بقیه کنترلها که در Template شون از TextBlock استفاده کرده بودن این استایله اعمال می شد و وقتی من در خود استایل کنترلی مثل منو می اومدم و Foreground رو تغییر می دادم فقط استایل TextBlock اعمال می شد و این مشکل شاید برای بقیه دوستان نیز پیش بیاید و مثل من برن به آپدیت Net. شک کنن بالاخره تجریه بود دیگه با تشکر

sinaone1
دوشنبه 30 خرداد 1390, 08:24 صبح
دوست عزیز مطمئنی که استایل دیگری رو Add نکردی یا در APP.vb یا در خود Window چون احتمالا مشکلت اینه که یه استایل در سطح بالاتری از استایل مورد نظرت قرار داره و اگر اینطور باشه حتما درستش کن چون این یعنی اینکه روی تمام TextBox هات دوبار استایل اجرا میشه و باعث کندی برنامه می شه