PDA

View Full Version : ميشه بدون كريستال ريپورت براي c# گزارش گرفت : كمك

miki_ir
جمعه 27 خرداد 1390, 10:19 صبح
سلام تو انجمن گشتم نديدم
من تو ويژوال بيسيك 6 با همون DATAREPORT گزارشامو تهيه ميكردم
الان ويژوال استوديو آخرين نسخه رو نصب كردم با C# كار مي كنم فعلا وقت يادگيري كريستالو ندارم
آيا امكاني مثل ديتا ريپورت توي وي بي براي سي شارپ هم هست
اگه اره ميشه يه منبع معرفي كنيد يا كد بزاريد
اگه هم تنها راه استفاده از كريستاله و امثال اون آيا بايد كريستالو نصب كنم يا امكاناتي توي ويژوال استوديو هست كه لازم به نصب كريستال نباشه
مي بخشيد اگه سوال ايراد داره

mohammad diba
جمعه 27 خرداد 1390, 17:06 عصر
سلام دوست عزیز
سی شارپ دیتاریپورت نداره ولی همزمان با نصبش کریستال هم نصب می شه کریستال خیلی قدرتمندتر از دیتاریپورته البته بهترین گزینه Active Report هستش.

miki_ir
جمعه 27 خرداد 1390, 22:28 عصر
ممنون
نميدونم من كه كريستال ندارم يه 74 مگ فايل merge كريستال براي ويژوال استوديو ديدم نميدونم كارمو را بندازه يا نه البته يه جا تو استوديو report wizard ديدم سر به سرش ميزارم ببينم چي ميشه
ممنون از جوابت
اگه يه كتاب جامعو و راحت بلدي براي كريستال يه لينك بده ميدونم تو فروم هست اما اگه خودت چيز جامعي ديدي و راحته كه تو نصف روز ميشه ياد گرفت لينك بده عزيز
با تشكر

farsoft
شنبه 28 خرداد 1390, 00:49 صبح
دوست عزیز من پیشنهاد می کنم از stimul soft استفاده کنی
هم محیط طراحیش فارسی است
هم احتیاج به نصب جداگانه ندارد فقط 3 فایل dll است که رجیستر می کنی
ارتباطش با c# خیلی راحت است
خروجی به همه پسوند ها را هم دارد
یادگیری خیلی ساده ای هم دارد

miki_ir
شنبه 28 خرداد 1390, 05:30 صبح
دوست عزیز من پیشنهاد می کنم از stimul soft استفاده کنی
هم محیط طراحیش فارسی است
هم احتیاج به نصب جداگانه ندارد فقط 3 فایل dll است که رجیستر می کنی
ارتباطش با c# خیلی راحت است
خروجی به همه پسوند ها را هم دارد
یادگیری خیلی ساده ای هم دارد

ممنون عزيز
نياز به نصب جدا نداره منظورت چيه؟
اگه ميشه لينك دانلود خود نرم افزار و لينك آموزششو بده البته اگه حال داشتي . ممنون

farsoft
شنبه 28 خرداد 1390, 09:37 صبح
ببین دوست عزیز اگر شما از کریستال استفاده کنی هر کجا که قرار باشه برنامه کار کند باید کریستال ریپورت را مثل دات نت نصب کنی که هم حجمش زیاد است و هم کار واقعا بیهوده ای است
ولی این ریپورتر 3 تا فایل dll دارد که به راحتی قابل انتقال است و اگر برنامه ات نصب داشته باشد به همراه برنامه نصب رجیستر می شود
برای دانلودش می تونی به سایت http://freecomponents.blogfa.com/ بری و برای آموزشش در همین تالار آموزش زیاد دارد

miki_ir
شنبه 28 خرداد 1390, 22:20 عصر
«منون سعادتمند بشيد ايشالا

aliramazani
شنبه 11 تیر 1390, 16:39 عصر
ببین دوست عزیز اگر شما از کریستال استفاده کنی هر کجا که قرار باشه برنامه کار کند باید کریستال ریپورت را مثل دات نت نصب کنی که هم حجمش زیاد است و هم کار واقعا بیهوده ای است
ولی این ریپورتر 3 تا فایل dll دارد که به راحتی قابل انتقال است و اگر برنامه ات نصب داشته باشد به همراه برنامه نصب رجیستر می شود
برای دانلودش می تونی به سایت http://freecomponents.blogfa.com/ بری و برای آموزشش در همین تالار آموزش زیاد دارد

یعنی واقعا روی کامپیوتر مقصد دیگه نیاز نیست نصب بشه؟