PDA

View Full Version : یادگیری برنامه نویسی Thread با یک مثال عملی (SMS)

sg.programmer
جمعه 27 خرداد 1390, 19:44 عصر
می خوام در برنامه هام از Thread استفاده کنم و گفتم یک مثال عملی باشه بهتره و با ترد ها هم کار کردم و کم وبیش دست و پنجه کردم ولی عملا یک برنامه ننوشتم.مطالبی هم در زمینه Thread خوندم ولی تا عملا کار نکنیم یادگیری برای من یکی خیلی سخته.

دوستان خواهشن از تبلیغات دوری کنن تا پست بلاک نشه و مدیران سایت هم همکاری لازم را داشته باشن.

یک برنامه اس ام اس کایلیکس رو میزارم و انو با برو بچ برنامه نویس گسترش بدیم تا هم اجر آخروی و اجر دنیوی بگیریم

چطور برای ارسال اس ام اس از ترد Thread استفاده بشه؟
آیا Event ها تداخلی در کار Thread ایحاد می کنن؟(مثلا در این مثال Delivery Report )
برای نمایش SMS یا هر متن دیگر در یک TextBox چطوری از Thread استفاده بشه؟
برای ذخیره یک رکورد (در اینجا SMS )در جدول آیا باید از Thread استفاده شه؟ و اگه استفاده شه باید از Thread متوقف بشه و یا باید از یک ترد دیگری استفاده بشه ؟ Multi Threading
در این مثال یک USSD که بصورت خودکار از یک Event دیگر عمل می کند آیا این خودش از Thread استفاده می کنه؟ وبرای اینچنین Event های چه طور رفتاری با تردی که در حال انجام یک Job هست باید انجام داد؟
چطور باید برای ارسال مثلا 100 اس ام اس از ترد Thread استفاده بشه؟
چطور باید برای ارسال اس ام اس ها که خودش بصورت خودکار اس ام اس های داخل دیتابیس را بخونه و بفرسته ازThread استفاده بکنه؟
چطور باید برای ارسال اس ام اس از ترد Thread - از طربق خواندن از دیتا بیس استفاده بشه؟
سوالات شما دوستان
و در نهایت همکاری انجمن برنامه نویس

sg.programmer
شنبه 28 خرداد 1390, 11:59 صبح
کسی برای ادامه کار نظری ،راه حلی نداره