PDA

View Full Version : سوال: حذف نوار منو اکسس2007

nazanin_90
شنبه 28 خرداد 1390, 19:17 عصر
با سلام
چگونه و با چه کدی میتوان نوار منو اکسس 2007 را مخفی نمود؟
بطوریکه طبق تصویر ضمیمه آیکون سمن چپ و نواری منوئی که با فلش قرمز مشخص گردیده مخفی شود و فقط نوار عنوان اکسس وجود داشته باشد.
این کار در اکسس 2003 براحتی انجام میشود ولی در اکسس 2007 با مخفی نمودن منوی فوق باز هم منوی home و آیکون سمت چپ باقی می ماند.
با تشکر

c4soft
شنبه 28 خرداد 1390, 20:56 عصر
باسلام
منویی در اکسس 2003 برای بانک جاری طراحی نموده و در اکسس 2007 منوی طراحی شده رو معرفی کنید از قسمت access option اقدام نمائید.

nazanin_90
شنبه 28 خرداد 1390, 22:45 عصر
باسلام
منویی در اکسس 2003 برای بانک جاری طراحی نموده و در اکسس 2007 منوی طراحی شده رو معرفی کنید از قسمت access option اقدام نمائید.

با سلام
من در برنامه ام نمی خواهم از منو استفاده کنم چه منوی پیشفرض اکسس و چه منوی سفارشی . به خاطر همین هم میخواهم در برنامه ام اثری از نوار منوهای فوق نباشد .
با تشکر

mhamedm2008
شنبه 28 خرداد 1390, 23:45 عصر
تز دستور زیر استفاده کن

DoCmd.ShowToolbar "ribbon", acToolbarNo

arash_eetemad
شنبه 01 بهمن 1390, 22:02 عصر
تز دستور زیر استفاده کن

DoCmd.ShowToolbar "ribbon", acToolbarNo

خدا پدر و مادرت رو بیامرزه، من کلی دنبال این یه خط دستور بودم، ممنون که راهنمایی کردین

مهدی د
یک شنبه 02 بهمن 1390, 09:09 صبح
آیا می توان کاری کرد که قسمت نمادها که در بالاترین قسمت پنجره وجود دارد نمایش داده بشود و بقیه قسمتها مخفی بشه؟

مهدی د
پنج شنبه 06 بهمن 1390, 18:00 عصر
کد زیر را از یکی از برنامه های همین سایت توی برنامه خودم کپی کردم این کد در جدولی با نام UsysRibbons قرار دارد این جدول در حقیقت محتوی کدهایی برای نمایش یک ریبون سفارشی است این کد طوری نوشته شده که ریبون خود اکسس را مخفی می کند حتی تب Home را ، لطفا در صورتی که امکان دارد این کد را ویرایش نمایید طوری که دستورات اضافه آن حذف گردد و فقط دستور مخفی کردن ریبون خود اکسس در آن وجود داشته باشد و دستوری نیز جهت مخفی شدن دکمه Help اکسس نیز در اون گنجانده بشه. پیشاپیش از محبت دوستان کمال تشکر و قدردانی را دارم.
<customUI xmlns="http://schemas.microsoft.com/office/2006/01/customui">
<ribbon startFromScratch="true"> <officeMenu><button id="btnAdminSettings"
label="Charitable Contributions Home"
insertBeforeMso="FileCloseDatabase"
tag="Quote List" imageMso="OpenStartPage"
onAction="Ribbon.Home"
supertip="Return to the home page. Hold down the right shift key to open the database with full menus.. To modify this database, close the database and reopen it while holding down the SHIFT key."/> <button idMso="FileCompactAndRepairDatabase" insertBeforeMso="FileCloseDatabase"/></officeMenu>
</ribbon>
</customUI>

مهدی د
دوشنبه 10 بهمن 1390, 16:03 عصر
4 روز گذشته و کسی جواب پست 7 را نداده!!!

bita_ziba77
دوشنبه 24 بهمن 1390, 12:46 عصر
با سلام
به پست زير مراجعه نماييد:
http://barnamenevis.org/showthread.php?327491-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-menubar-%D8%AF%D8%B1-access2010
با تشكر