PDA

View Full Version : ارور در سیستم های دیگر

aboualfazl
یک شنبه 29 خرداد 1390, 00:08 صبح
با سلام.من یک کد با c#.net نوشتم و روی سیستم خودم کار میکنه،هیچ مشکلی هم نداره.
ولی روی سیستم های دیگه که نصبش میکنم موقع اجرا ارور پایین رو میده،کسی میدونه این چه اروریه.
ضمنا از net frame work2. تو پروژه ام استفاده کردم و لازم به ذکره که اون رو هم روی سیستم های دیگه نصب میکنم ولی بازم ارور میده چه سیستم عامل xp باشه و چه 7
71348

Esmail Solhkhah
یک شنبه 29 خرداد 1390, 21:26 عصر
ظاهرا تو سیستم خودت یه فایلی داری که تو برنامه ازش استفاده میکنی
ولی تو سیستم مقصد اون فایل نیست

ali.asady
یک شنبه 29 خرداد 1390, 21:59 عصر
شاید از شما یک کامپونت با دیجیتال ساین یا certification استفاده کردی

Programmer 1
دوشنبه 30 خرداد 1390, 10:55 صبح
البته این مورد رو هم تست کنید ببینید در سیستم خودتون که برنامه درست اجرا میشه چه ورژنهایی از دات نت فریم ورک نصبه و در سیستم مقصد هم همین موارد رو نصب کنید دلیلش اینه که شاید شما در برنامه از اسمبلی هایی استفاده کردید که در ورژنی دیگر از دانت نت فریم ورک قرار گرفته اند که شما اون ورژن رو در سیستم مقصد نصب نکردید و ممکنه باعث خطا بشه (چون در هر نسخه از دات نت بعضی از اسمبلی ها تغییر داده میشن) ، توصیه میکنم اول برید به بخش Reference پروژتون و روی تک تک اسمبلی ها راست کلیک کنید و گزینه Properties رو انتخاب کنید و در بخش Path چک کنید که مسیر این اسمبلی ها در چه نسخه ای از دات نت فریم ورک نصبه و باید همون نسخه رو در سیستم مقصد نصب کنید ، توصیه بعدی اینه که سعی کتید همه اسمبلی هایی که Import میکنید از یک نسخه دانت نت فریم ورک انتخاب بشه .

aboualfazl
شنبه 04 تیر 1390, 12:29 عصر
با سلام خدمت تمامی کاربران.مشکل من رفع شد.بهتر دونستم تا اینجا راه حل رو درج کنم.
من داخل کدم از یک سری دستورات vb استفاده کرده بودم.که مشکل از اونها بود و با حذفشون الان دیگه هیچ مشکلی نداره.
البته میتونستم Ocx VB رو بزارم و از اون طریق مشکلم حل شه..به هر حال مشکل از Ocx VB بود.