PDA

View Full Version : سوال: مشکل با error

soft-c
یک شنبه 29 خرداد 1390, 15:32 عصر
سلام
این error مربوط به کامپوننت fast است .میشه بگین مشکل از کجا است ؟

[DCC Fatal Error] fs_iinirtti.pas(369): F2039 Could not create output file 'C:\Program Files\FastReports\FastReport 4\LibD15\fs_iinirtti.dcu'

vcldeveloper
یک شنبه 29 خرداد 1390, 21:09 عصر
مشکل از اینه که شما اومدید در ویندوز ویستا یا ویندوز 7 کامپوننت رو در پوشه Program Files نصب کردید، و کامپوننت به طور پیش فرض فایل های DCU هر یونیت رو در پوشه LibD15 از محل نصب کامپوننت روی سیستم شما ایجاد میکنه؛ اما پوشه Program Files در ویندوز های ویستا و 7 برای برنامه های عادی Read-Only هست، و یک برنامه بدون دسترسی های مدیریتی نمیتونه در این پوشه چیزی ایجاد یا حذف کنه.

soft-c
یک شنبه 29 خرداد 1390, 21:15 عصر
مشکل از اینه که شما اومدید در ویندوز ویستا یا ویندوز 7 کامپوننت رو در پوشه Program Files نصب کردید، و کامپوننت به طور پیش فرض فایل های DCU هر یونیت رو در پوشه LibD15 از محل نصب کامپوننت روی سیستم شما ایجاد میکنه؛ اما پوشه Program Files در ویندوز های ویستا و 7 برای برنامه های عادی Read-Only هست، و یک برنامه بدون دسترسی های مدیریتی نمیتونه در این پوشه چیزی ایجاد یا حذف کنه.
1- وقتی کامپوننت را نصب می کنم خود به خود در این مسیر نصب میشه (البته میشه تغییرش داد)و این کاری است که قبلا هم انجام می شد ولی حالا این پبغام را میدهد .
2- برای حل مشکل چه کار کنم ؟
vcldeveloper
یک شنبه 29 خرداد 1390, 21:32 عصر
2- برای حل مشکل چه کار کنم ؟
1- در محل دیگه ایی نصبش کنید.

2- برنامه ایی که کد را کامپایل میکنه را با مجوز Admin اجرا کنید.

soft-c
یک شنبه 29 خرداد 1390, 21:48 عصر
- در محل دیگه ایی نصبش کنید.

من فایل را در یک مسیر دیگه نصب کردم ولی این پیغام را می دهد :

[DCC Fatal Error] Project1.dpr(55): F1026 File not found: 'frxDBSet.dcu'