PDA

View Full Version : بارگزاری کند سایت.

ricky22
دوشنبه 30 خرداد 1390, 11:34 صبح
سلام
چند روزه که سایت هنگام لود شدن کاربر را معطل می کند.
درواقع هنگام لود شدن تبلیغات کاربر را معطل می کند. ( 3 الی 4 ثانیه با ADSL 256)
ممکن هست load تبلیغات را آخرین مرحله بگذارید؟

ricky22
دوشنبه 30 خرداد 1390, 16:02 عصر
لطفا یکی از مدیرها عنوان تاپیک را اصلاح کند (بارگذاری).
در ضمن وقتی که برای ورود به سایت از Proxy مثل Tor استفاده می کنیم علاوه بر این تبلیغات تبلیغات دیگری لود می شوند.
آیا مشکل از سیستم من هست ؟

returnx
دوشنبه 30 خرداد 1390, 19:12 عصر
در ضمن وقتی که برای ورود به سایت از Proxy مثل Tor استفاده می کنیم علاوه بر این تبلیغات تبلیغات دیگری لود می شوند.

نه این تبلیغات جدید بدون p*r*o*x*y هم باز میشه ...

ricky22
دوشنبه 30 خرداد 1390, 19:31 عصر
نه این تبلیغات جدید بدون p*r*o*x*y هم باز میشه ...
شما هم کندی سرعت رو نسیت به قبل احساس می کنید؟

returnx
دوشنبه 30 خرداد 1390, 19:39 عصر
من تو چند تا تاپیک دیگه هم گفتم ، بشدت این کندی رو احساس میکنم نسبت به قبل و همینطور صفحات وب دیگه...
اما بعید میدونم دلیلش این تبلیغات باشه ، هر چند بدون تاثیر نیست اما فکر نکنم انقدر تاثیر داشته باشه...

mmd2009
چهارشنبه 01 تیر 1390, 22:12 عصر
من واسه اینکه سایت کند نشه واسه بارگذاری مجبورم FlashPlayer رو Disable کنم تا دیگه از شر تبلیغات راحت بشم و فکر کنم بارگذاری بهتر شده

Mask
پنج شنبه 02 تیر 1390, 12:14 عصر
با سلام
من وقتی با مرور گر گوگل کروم سایت رو باز میکنم.وقتی روی اسکرول بار کلیک میکنم تا صفحه رو پایین بکشم . تصویر اسلاید اسلاید نمایش داده میشه. اما وقتی با فایر فاکس این کار رو انجام میدم. مشکلی ندارم.
علت چیه؟

mmd2009
پنج شنبه 02 تیر 1390, 14:57 عصر
دوست عزیز دقیقا من هم مشکل شما رو دارم و در تاپیک زیر مظرح کردم و دوستان نظرات خودشون رو دادن ولی مشکل من حل نشد

ناسازگاری انجمن با مرورگر Google Chrome (http://barnamenevis.org/showthread.php?292198-%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D B%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DA%AF%D8%B1-Google-Chrome)

returnx
پنج شنبه 02 تیر 1390, 18:40 عصر
من وقتی با مرور گر گوگل کروم سایت رو باز میکنم.وقتی روی اسکرول بار کلیک میکنم تا صفحه رو پایین بکشم . تصویر اسلاید اسلاید نمایش داده میشه. اما وقتی با فایر فاکس این کار رو انجام میدم. مشکلی ندارم.

من که از IE8 استفاده میکنم ، هنگ میکنه...

ricky22
پنج شنبه 02 تیر 1390, 19:54 عصر
امروز بارگذاری هر صحفه تا 10 ثانیه طول می کشید که خیلی عذاب آور بود.
Script که مرورگر منتظر پاسخ از اون می مونه تا سایت لود بشه مشخص هست.
الان با بلاک کردن اون سایت که Script از آنجا Load میشه سایت در عرض یک ثانیه بالا میاد ! :لبخند:

Slytherin
پنج شنبه 02 تیر 1390, 22:59 عصر
من هم این کندی را حس می کنم. به غیر از آن اسکرول کردن سایت هم بسیار کند و عذاب آور شده است...
مرورگر من: گوگل کروم

Javad.Kashi
دوشنبه 06 تیر 1390, 15:35 عصر
سلام
آقا من که دیگه دارم از این وضع خسته می شم:عصبانی++::عصبانی++::عصبانی+ +::عصبانی++:
من یکی را می شناسم که با اینترنت 2meg وارد سایت می شه ولی باید التماس کنه تا صفحه کاملا بارگذاری بشه.

-------------------------------------------------------------------بعد از مدتی:
خوب خدا را شکر . فکر کنم سرعت بار گدازی خیلی بهتر شده.

:چشمک: :تشویق: :چشمک:

یا علی

Hossenbor
پنج شنبه 16 تیر 1390, 11:12 صبح
سلام دوستان خوشبحالتون شما 3 تا 15 ثانیه ولی واسه من 1.5 دقیقه کمو بیش هست با استفاده از فایروال nod32 تبلیغاتو غیر فعال کردم یکم سرعتش بهتر شد اینم لیست سیاهم
ad.yieldmanager.com
ads.barnamenevis.org
shop.barnamenevis.org
skyup.com
www.netbina.com
www.webmynd.com
اما نمی دونم چرا بعضیا رو غیر فعال نمی کنه من رو پرت 80 و 8080 بستم اینا میرند رو پرت 45111 شما نظری ندارید من یک نظر دارم میشه یک استایل موبایل واسه انجمن گذاشت اینجوری بهتره تبلیغاتم نیاره فقط چیزایه ضروری من فکر کنم علاوه بر تبلیغات مشکل از seo انجمنه ولی استادا نظر بدن بهتره

مهدی کرامتی
پنج شنبه 16 تیر 1390, 11:54 صبح
دست گل تون درد نکنه. تنها درآمد سایت از راه همین تبلیغات هست، شما هم راه غیرفعال کردنش رو یاد دیگران میدهید؟

اگر قرار باشه این طور باشه برای تامین هزینه های سایت میبایست شروع کنیم به دریافت کمک مالی از امثال شما، شما برای این کار آمادگی دارید؟

Dariuosh
پنج شنبه 16 تیر 1390, 13:30 عصر
سلام
خوب یوزر پوول بده رو از پول نده جدا کنید با یه هزینه معقول این اشکالی که نداره خوبم هست
به شرطی که فرق سرویس مشهوود باشه که رقبتی برا پول دادن ایجاد شه

Hossenbor
پنج شنبه 16 تیر 1390, 14:33 عصر
آقا اجازه یک پیشنهاد چرا تبلیغاتو رو یک سرور که پینگش خوبه نمیزارید و یک چیزه دیگه نمیشه تبلیغاتو پایین گذاشت که حداقل نوشته ها بیاند بازم معذرت اقا اجازه تو فکر کن 1.5 دقیقه برای هر صفحه اینجوری میریم به جمع معتادان اینترنتی وو بازم با دوستان مشورت کنید چی میگنند میدونید من از چه لحاظ میگم سایت هایی مثل ترفندستان و پی سی ورلد زود لود میشه مشکلی هم نداره ادمو منتظر نمیکنه اینو میگم در ضمن برای درامد سایت هم یه فکرایی دارم چون اینا مربوط به خودمه نمیتونم جلو همه بگم بعدا تو گوشتون میگم

FastCode
پنج شنبه 16 تیر 1390, 17:28 عصر
حداقل برای ما لینوکسی ها یک فکری بکنید.
هر صفحه رو که باز میکنم ۱۰۰ تا درخواست میاد که فلش پلیر نصب کن یا قدیمیه یا فلانه یا بهمانه.
به خدا به پیر به پیغمبر لینوکس ۶۴ بیت فلش پلیر stable نداره.:گریه:

returnx
پنج شنبه 16 تیر 1390, 18:43 عصر
اجازه تو فکر کن 1.5 دقیقه برای هر صفحه اینجوری میریم به جمع معتادان
دیگه 1.5 دقیقه برای یک صفحه بی انصافیه !!
اگه بشه این تبلیغات رو به شکل تصاویر Gif نشون داد فکر کنم یکم مشکل حل شه که البته اونم خودش دچار یک مشکل دیگست که باید ظاهرا با تبلیغ دهندگان همانگ شه و تبلیغم مستقیما از یکجا دیگه لود میشه...
اگه تبلیغات gif باشه تا حد زیادی هم مشکل کسانی مثل جناب Fast Code که از Linux استفاده می کنن حل میشه...
نمیدونم امکان این کار هست!؟

Hossenbor
پنج شنبه 16 تیر 1390, 19:33 عصر
دیگه 1.5 دقیقه برای یک صفحه بی انصافیه !!
اگه بشه این تبلیغات رو به شکل تصاویر Gif نشون داد فکر کنم یکم مشکل حل شه که البته اونم خودش دچار یک مشکل دیگست که باید ظاهرا با تبلیغ دهندگان همانگ شه و تبلیغم مستقیما از یکجا دیگه لود میشه...
اگه تبلیغات gif باشه تا حد زیادی هم مشکل کسانی مثل جناب Fast Code که از Linux استفاده می کنن حل میشه...
نمیدونم امکان این کار هست!؟

باور کن دوسته من تا یه وقفه داره بعد پیام میده NETBINA.COM پیدا نشد بعد سایر تبلیغا رو لود میکنه نظری که دادم چطوره بچه ها استایل موبایل برای انجمن که جاوا اسکریپتو لود نکنه و سایر امکاناتو نیاره فقط ضروریا و بغییر تبلیغات ساده ساده ولی اگه GIF باشه حجمش میره بالا اینم برای مدیر عزیز حالا بگو ما بفکر نیستیم بقول معروف سایت مال خودمونه دندمون نرم هزینه اش را هم میدیم

L u k e
جمعه 17 تیر 1390, 00:58 صبح
با firefox همچین مشکلی ندارم ولی با chorme صفحه خیلی کند ه کلا .

Vahid_moghaddam
جمعه 17 تیر 1390, 10:42 صبح
"سرعت کند" یه جور تعارفه! سرعت بارگزاری توی کروم افتضاحه...الان که دارم تایپ می کنم، هر حرف رو که می زنم صبر می کنم تا نوشته بشه! کسی نمی گه تبلیغات بده...اما فقط این سایت تبلیغات داره؟ یعنی یه سایتی که مرجع برنامه نویسان ایرانه، باید طوری تبلیغات داشته باشه، که کاربراش به جای صبر کردن برای باز شدن صفحه، بی خیالش بشن؟

powerboy2988
جمعه 17 تیر 1390, 17:49 عصر
من هم با opera هم firefox و هم chrome مشکل دارم!!!

همش با صلوات میام تو سایت که مشکلی پیش نیاد.... D:

L u k e
جمعه 17 تیر 1390, 19:38 عصر
اولن به نظر شما ارزش داره واسه 2 تا تبلیغ مسخره مردم از سایت دست بکشند
دومن این همه سایت هستن که تبلیغات فلش می زارن واسه چی اینا اینجورین چه غلتی می کنند مگه این تبلیغات ها ؟

FastCode
جمعه 17 تیر 1390, 22:00 عصر
الان فقط فایرفاکس کار میکنه.
ولی سرعت توی فایرفاکس هیچ فرقی نکرده.
epiphany بعضی وقت ها بعد از چند ساعت بخشهایی از بالای صفحه اصلی رو میاره.

returnx
شنبه 18 تیر 1390, 00:15 صبح
اولن به نظر شما ارزش داره واسه 2 تا تبلیغ مسخره مردم از سایت دست بکشند

این چه حرفیه!؟ باید هزینه سایت تامین بشه یا نه!؟
در ضمن من از IE8 استفاده میکنم نه به اون افتضاحیه chrome هست نه خیلی هم عالی ولی در مجموع خوبه...