PDA

View Full Version : ریستور کردن فایل پشتیبانی که از حالت appended استفاده کرده است

mahdi939
دوشنبه 30 خرداد 1390, 17:45 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز
نیاز فوری
من یک بانک اطلاعاتی دارم که backup اون رو به صورت append ایجاد کرده ام الان برای بازیابی اون اولین تاریخ backupگیری را برمیگرداند من می خواهم آخرین backup رو برگرداند

با کمال تشکر
ممنون

Touska
سه شنبه 31 خرداد 1390, 10:00 صبح
سلام

موقعی شما می خواهید Backup ها رو Restore کنید لیست از Backup های شما نشان می دهد ، و شما بر اساس تاریخ آخرین را نتخاب نمایید و سپس Restore نمایید.

mahdi939
چهارشنبه 01 تیر 1390, 17:44 عصر
توسکای عزیز در sql 2005 که فقط اولین روز backup رو نشون میده ولی در 2008 لیست یکماه انو میاره این فایل backup تقریبا برای یکسال که هر روز backup گیری شده میباشد و مطمئن که backup گرفته شده چون modifi فایل مربوطه تاریخ آخرین روز بوده است احتمال میدم تو sql میبایست تنظیماتی انجام بشه شما و یا دیگر دوستان در این مورد اطلاعاتی داشته باشید ممنون میشم

AminSobati
جمعه 03 تیر 1390, 12:38 عصر
سلام دوست عزیزم،
همونطور که در پست شماره 2 اشاره شد، وقتی فایل Backup رو معرفی میکنید، لیست تمام BackupSetهایی که پشت سر هم Append شدن نمایش داده میشه. به خاطر داشته باشین برای Restore کردن الزامی نیست دیتابیس از قبل وجود داشته باشه، بلکه با Right-Click روی Databases میتونین Restore انجام بدین