PDA

View Full Version : حرفه ای: گروه بندی کردن دیتاگرید

zare69
سه شنبه 31 خرداد 1390, 14:43 عصر
دوستان سلام
من می خوام اطلاعاتم تو دیتاگرید براساس یه فیلد(ستون) گروه بندی کنم ویه دکمه کنارش باشه که وقتی اونو کلیک کردم تمام اطلاعاتشو نشون بده آیا امکان این کار وجود داره ،چجوری این کارو انجام بدم.:متفکر:
با تشکر

Esmail Solhkhah
سه شنبه 31 خرداد 1390, 21:14 عصر
از دیتاگرید Janus یا Devcomponents استفاده کنید ، قابلیت گروه بندی و کلی امکانات ریز و درشت دیگه دارن
موفق باشید.:متفکر:

zarrinnegar
چهارشنبه 01 تیر 1390, 00:04 صبح
از دیتاگرید Janus یا Devcomponents استفاده کنید ، قابلیت گروه بندی و کلی امکانات ریز و درشت دیگه دارن
موفق باشید.:متفکر:

البته اگه کامپوننتهایی رو که دوستمون گفته نداری میتونی یک combobox بزاری بعد اون فیلد رو توش پر کنی بعدش توی event change اون بگی دیتا رو با فیلتر اون فیلد select کنه بعدش تو گرید نمایش بدی

zare69
چهارشنبه 01 تیر 1390, 08:07 صبح
البته اگه کامپوننتهایی رو که دوستمون گفته نداری میتونی یک combobox بزاری بعد اون فیلد رو توش پر کنی بعدش توی event change اون بگی دیتا رو با فیلتر اون فیلد select کنه بعدش تو گرید نمایش بدی
سلام دوست عزیز
میشه بیشتر توضیح بدی یکی از ستون های دیتاگریدو combobox انتخاب کنم یا یه کنترل جداگانه البته لازم به ذکر که من میخوام مثل کامپوننتهای که دوستمون گفته باشه ولی نمی خوام از اون کامپوننتها استفاده کنم.
با تشکر

zare69
چهارشنبه 01 تیر 1390, 09:54 صبح
کسی نمی تونه کمکم کنه من خیلی عجله دارم:چشمک:
باتشکر

Esmail Solhkhah
چهارشنبه 01 تیر 1390, 21:01 عصر
کسی نمی تونه کمکم کنه من خیلی عجله دارم:چشمک:
باتشکر

دوست عزیز یه سری به سایت codeproject بزن
فک کنم یه بار یه همچین چیزی اونجا دیدم:متفکر:

zare69
پنج شنبه 02 تیر 1390, 08:36 صبح
خیلی ممنون دوست عزیز پیداش کردم لینک دانلودشو قرار می دهم مابقی هم استفاده کنند.
http://www.codeproject.com/KB/grid/OutlookGrid.aspx
موفق باشید

zare69
پنج شنبه 02 تیر 1390, 11:22 صبح
خیلی ممنون دوست عزیز پیداش کردم لینک دانلودشو قرار می دهم مابقی هم استفاده کنند.
http://www.codeproject.com/KB/grid/OutlookGrid.aspx
موفق باشید
دوستان من مشکلم با گروه بندی کردن حل شد ولی نمی دونم چجوری بانک خودمو به دیتاگرید در این پروژه متصل کنم که دادها رو از اونجا بخونه بازم به صورت گروه بندی نمایش بده اگه کسی میتونه اینکار انجام بده به من هم یاد بده.:متفکر::ناراحت:
با تشکر

zare69
پنج شنبه 02 تیر 1390, 12:28 عصر
یعنی واقعا هیچ کس کمک نمی کنه:متعجب: چی شد من منتظرم هنوز.:عصبانی++:

mmd2009
پنج شنبه 02 تیر 1390, 13:08 عصر
با سلام

من زیاد بهش توجه نکردم به این گرید ویو ولی اونطور که مشخصه خوارک این گرید ویو Xml هستش شما باید دیتاتیبلی که اطلاعات خودتون داخلشه که از بانک پر شده رو به Xml تبدیلش کنید و بعدش به DataBind این گرید ویو پاس بدید

امیدوارم توضیح کافی بوده باشه

موفق باشید

zare69
شنبه 04 تیر 1390, 10:00 صبح
دوستان سلام
ببینم این بار کسی پیدا میشه جواب منو بده، وقتی دیتاگریدو RightToLeft می کنم تمام اطلاعات دیتاگرید میاد سمت راست به جز گروه های که درست شده( اگر برنامه بالا دانلود کنید و RightToLeftعوض کنید متوجه منظورم میشوید) هرچی گشتم نتونستم این قسمتو درست کنم حالا اگر کسی بلده یا راه حلی داره ممنون میشم منو هم راهنمایی کنه.
باتشکر