PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل در نصب سایت دارای کد های asp.net

naser_847
چهارشنبه 01 تیر 1390, 09:17 صبح
سلام دوستان
من کدهاي يه سايت که با برنامه Visual Studio .NET برنامه نويسي شده مي خوام نصب کنم اما در نصب کدهاي سايت مشکل دارم من چون مبتدي هستم نمي دونم چه طوري نصبش مي کنند من اين کد ها را از اينترنت گرفتم که در آموزش نصبش اومده بود اول بايد iis رو نصب کني بعد اين کد ها را توي پوشه روت بريزي و بعدش هم ديتابيسشو ايجاد کني من همه ي اين کارا رو انجام دادم ولي نتونستم ديتابيسشو ايجاد کنم اگه ميشه بگيد با چه برنامه اي اين ديتابيسشو ايجاد کنم و همين طور ادرسشو بدين برم دانلود کنم
من mysql را دانلود کردم ولي به دليل اين که تا حالا با اين ها کار نکردم نتونستم ديتابيسو ايجاد کنم
من فايل ديتابيسو که بايد ايجاد کنم در آخر همين تايپيک قرار دادم اگه ميشه يه نفر به صورت تصويري اين ديتابيسو ايجاد کنه
اينو هم بگم من مي خوام اين سايتو توي شبکه محلي قرار بدم قبلن يه سايت با کد هاي php توي شبکه محلي قرار دادم ولي کار با asp.net بلد نيستم
خواهشن کمکم کنيد

TeacherMath
چهارشنبه 01 تیر 1390, 18:14 عصر
کدها را نصب نمی کنند .بلکه باید یک سایت ایجادکنید و این صفحات را در ان ایجاد کنید بعد آن را بیلد کنید بعد سایت را در یک پوشه Publish کنید.بعد پوشه را در پوشه wwwroot tقرار بدین .و تا جایی که من می دونم .NET با mysql کار نمی کند بلکه باید با اکسس یا sqlserver یا اوراکل کار کنید.

naser_847
چهارشنبه 01 تیر 1390, 19:46 عصر
خب میشه یه آموزش تصویری ایجاد دیتابیس همین فایلی که پیوست کردم را قرار بدین این کدها publish شده و همه کاراش انجام شده ولی من توی ایجاد دیتابیسش موندم لطفن کمکم کنید همین طور من می خوام این سایت رو در شبکه lan قرار بدم من یک ماه هست توی انجمن های مختلف مشکلمو مطرح کردم ولی کسی کمکی بهم نمی کنه خواهشن کمکم کنید
یه زحمت بکشید و این دیتابیسو با اکسس ایجاد کنید و به صورت اموزش تصویری توی سایت قرار دهید

TeacherMath
چهارشنبه 01 تیر 1390, 20:04 عصر
اولا باید روی سرور sqlserver نصب باشد.این فایل را درون ویژوال استدیو باز کنید .بعد کلیک راست کنید و Execute را بزنید.این فایل حاوی تعدادی جدول و داده است که به جدول master اضافه می شوند.

naser_847
چهارشنبه 01 تیر 1390, 20:58 عصر
از این که وقت گزاشتین ممنون استاد گرامی
اگه میشه یه کم در حد مبتدی توضیح بدید
منظورتون اینه که این فایلی که پیوست کردم را توی ویژیال استادیو باز کنم یا نه؟
اگه منظورتون همینه یعنی این فایلی که پیوست کردم توی ویژیال استادیو باز کنم بعد اون کاری که گفتین انجام بدم بعدش هم کار تمامه؟ یعنی دیتابیسم ایجاد می شه و می تونم سایتمو اجرا کنم
خواهشن جوابتونو به صورت معما نگویید شما که استاد هستین ولی ما تازه کار لطفاً یه کم بیشتر وقت بزارین و به صورت واضح و کامل توضیح بدین تا مشکلمون رفع بشه
خب این وسط sqlserver چیکاره هست

naser_847
جمعه 03 تیر 1390, 10:16 صبح
برنامه نویسان انگار خوابید در این انجمن
یه کم وقت با ارزش خودتون را در اختیار ما بزارید
چرا کسی جواب نمی ده به سوالم

»»»»»»»»»»»»»»»» نمی شود که علم را از دیگران گدایی کرد «««««««««««««««««

aserfg
جمعه 03 تیر 1390, 10:56 صبح
sqlserver رو نصب کنید - > بعد از نصب از منوی استارت sql server management رو اجرا - > روی database کلیک راست New database - > روی بانک ایجاد شده کلیک راست new query - > در پنجره باز شده محتویات فایل خودتون رو کپی و دکمه execute رو بفشارید . بانک شما ایجاد شد.

naser_847
جمعه 03 تیر 1390, 12:59 عصر
خیلی ممنون که کمکم کردین
من توی اینترنت دنبال برنامه sql server 2005 standard sp2 گشتم ولی پیدا نکردم اگه میشه ادرس یه سایتی بدین که بتونم این برنامه رو دانلود کنم یا لینک دانلود برنامه رو بدین برم دانلود کنم
رم سیستم من 256 هست ایا این برنامه روی کامپیوترم کار می کنه؟

naser_847
یک شنبه 05 تیر 1390, 13:23 عصر
من sql server 2005 رو دانلود کردم ولی وقتی می خوام نصب کنم این ارور می ده :
the machine dose not have a product that matches this installation package
مشکل چیه چرا نصب نمی شه؟
من اگه ویندوز سرویس پک سه رو نصب کنم ایا می تونم این برنامه رو نصب کنم یا نه؟

TeacherMath
یک شنبه 05 تیر 1390, 13:39 عصر
می تونید برید بازار و تمام نرم افزار هایی که می خواین بخرین .برین یک sql sever کامل بخرین.