PDA

View Full Version : منبع فارسی c++

vasilopita
جمعه 03 تیر 1390, 18:32 عصر
سلام خدمت اساتید محترم. تو سایت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. می خواستم ببینم واسه کسی که تازه می خواد برنامه نویسی به زبان سی ++ رو شروع کنه از بین منابع فارسی کدومشون رو پیشنهاد می کنید. ممنون:لبخندساده:

moh3en_f1
شنبه 04 تیر 1390, 08:48 صبح
من کتاب Sams Teach Your self C++‎‎‎‎ in 21 Days نوشته جسی لیبرتی را پیشنهاد می کنم این کتاب به فارسی هم ترجمه شده و ترجمه روانی هم دارد!!! و مترجم آن مهندس بهرام پاشایی هستند.
البته من لینک دانلودش رو پیدا نکردم اگه کسی داره بزاره اینجا این دوستمون دانلود کنن

vasilopita
شنبه 04 تیر 1390, 11:03 صبح
سلام. از اساتید انتظار می رفت جواب بدن. نه نیازی بود کدی رو تست کنن نه فکر می کنم کار سختی بود که جواب بدن. ولی متاسفانه حتی یکیشون هم جواب نداده. دوستان، می گن زکات علم در یاد دادنه. ازتون خواهش می کنم جواب بدین.

kamal70
شنبه 04 تیر 1390, 18:31 عصر
کتاب c++ جعفر نژاد قمی

quiet_programmer
شنبه 04 تیر 1390, 18:37 عصر
با سلام.

این pdf رو دانلود کن. فایل خوبیه. ولی بعضی از مثالهاش خیلی الکیه. ولی چیزی که خوبه اینه که کتابخونه STL رو هم توضیح داده.

iranmath.webs.com/Learn%20C++%20(version%203.02).pdf (http://barnamenevis.org/iranmath.webs.com/Learn%20C++%20%28version%203.02%29.pdf)

(لینک رو کپی و در آدرس بار مرورگر پیتش کن. البته میتونی Learn C++ version 3.02 filetype:pdf رو گوگل کنی. اولین لینک رو کلیک کن)

البته خوندن کتاب بجای این فایل خیلی توصیه میشه.
کتابی که بنده پیشنهاد میکنم C++ Programming Language تالیف هربرت شیلد. البته ترجمه فارسی هم داره. بهتر با این کتاب شروع کنی بعد اینکه را افتادی کتاب C++ How to program رو مطالعه کنی.

موفق باشی.

moh3en_f1
یک شنبه 05 تیر 1390, 09:27 صبح
کتاب c++ جعفر نژاد قمی

دوست من اینی که شما گفتین یکی از مزخرف ترین کتاب های تاریخه
اصلاً و ابداً این کتاب ها رو نخونید :d

vasilopita
یک شنبه 05 تیر 1390, 12:54 عصر
راستش من جعفر نژاد رو خوندم خیلی جالب نیست. بعضی از دوستان دیتیل و دیتیل رو پیشنهاد کرده بودن ولی نگفته بودن کدوم مترجم بهتره. راستی از تو کتاب های زبان اصلی یه کتاب دارم به اسم Beginning Visual C Plus Plus نوشته ی آقای Wrox.Ivor.Hortons نظرتون در رابطه با این کتاب چیه ؟ کسی این کتاب رو خونده ؟

vasilopita
چهارشنبه 08 تیر 1390, 15:56 عصر
سلام. دوستان من امروز رفتم کتابفروشی و کتاب دیتل و دیتل رو دیدم دو تا مترجم داشت. قلزم و صاحب زمانی . کدومشون رو پیشنهاد می کنید ؟؟

drstrike
پنج شنبه 09 تیر 1390, 17:07 عصر
ترجمه قلزم عالیه، مخصوصا همون ++How To C اش.معرکه اس...

irpersian20
پنج شنبه 09 تیر 1390, 23:57 عصر
قلزم ترجمه هاش يك جوري خسته كننده هستش. يعني هر كس زياد كتاب بنويسه اين طور ميشه.
يك كتابي ديدم به نظرم جالبه. از ترجمه قلزم هست اما خوبه به نظرم.
برنامه نویسی شیء گرا با ++C از رابرت لي فور و ترجمه قلزم

amin750
دوشنبه 30 بهمن 1391, 19:20 عصر
شما خودت این ترجمه اش رو خوندی ؟؟؟
منم میخوام دایتل و دایتل بگیرم کدوم ترجمه اش بهتره؟؟

hafez1
دوشنبه 30 بهمن 1391, 22:14 عصر
به نظر من کتاب برنامه سازی پیشرفته نوشته دکتر احمد فراهی خوبه.
درسته که اسمش پیشرفتس ولی تمامی مباحث رو از اول اول خیلی ساده و روان توضیح داده.
می تونی توی این سایت پیداش کنی.
www.aghazeh.com

GENERAL IRAJ
سه شنبه 01 اسفند 1391, 20:37 عصر
دوست من اینی که شما گفتین یکی از مزخرف ترین کتاب های تاریخه
اصلاً و ابداً این کتاب ها رو نخونید :d

با سلام ، اگه قوانین سایت رو نادیده نگیریم قرار بود تو تایپیک ها وپست ها به شخصی توهین نکنیم ، شما با مزخرف جلوه دادن کتابهای آقای جعغرنژاد قمی به نظر من به ایشان توهین کردید.
در صورتی که من هم کتاب دیتل رو خوندم و هم کتاب آقای جعفر نژاد قمی از نظر سادگی و درک مطلب برای دوستانی که تازه دارن شروع می کنن این کتاب به نظر من بهترینه

sr2m72
سه شنبه 01 اسفند 1391, 23:19 عصر
سلام.
كتاب آقاي جعفر نژاد براي مباحث ساده و ابتدايي خوبه.
ولي براي مباحث پيشرفته تر اصلا گزينه ي خوبي نيست!!