PDA

View Full Version : مبتدی: ckeditor in asp.net 3.5

seyedi
یک شنبه 05 تیر 1390, 18:50 عصر
با سلام من از ckeditor در asp.net 3.5 استفاده کردم در سیستم خودم هیچ مشکلی نداره ودرست کار می کند اما وقتی سایت آپلود می کنمو می خوام صفحه ای که ckeditor توش هست متن داخل دیتابیس ذخیره کنم پیغام خطای زیر می ده :A potentially dangerous Request.Form value was detected from the client (ctl00$ContentPlaceHolder1$txtDiscription="
THIS IS TEST

oossaa
یک شنبه 05 تیر 1390, 19:50 عصر
ValidateRequest="false"

این رو بخش بالای صفحه ت تو <%@ ... قرار بده
البته این کار امکان حملات اسکریپتی رو داره

seyedi
سه شنبه 07 تیر 1390, 10:42 صبح
ValidateRequest=&quot;false&quot;

این رو بخش بالای صفحه ت تو <%@ ... قرار بده
البته این کار امکان حملات اسکریپتی رو داره
خوب من validationRequst =false تو بخش بالای صفحه گذاشتم اما درست نمیشه دیگه نمی دون چیکار کنم؟

mehdi3000
یک شنبه 04 دی 1390, 22:41 عصر
با سلام به تمامی دوستان
من به تازگی با این ادیتور آشنا شدم و با توجه به مطالب درچ شده توسط دوستان در این سایت و نیز سایتهای دیگر موجود در اینترنت این ادیتور را در toolbar مربوط به ویژوال استادیو اضافه کردم
حال چند سوال:
- بهترین دیتا تایپ برای ثبت در بانک چیست؟ من در این رابطه دیتا تایپ text رو انتخاب کردم ولی نمی دونم کار درستی بوده یا خیر!!!
- من یک باتن به صفحه اضافه کردم که با کلیک بر روی اون دگمه محتویات ckeditor در بانک ثبت بشه؛ حال وقتی تریس می کنم متوجه می شم که در خوندن محتویات ckeditor دچار مشکل هستم و با پیغام خطای زیر روبرو می شم:
There is no source code available for the current location
ممنون می شم از دوستان اگه من رو هرچی زودتر راهنمایی کنید.
راستش این مشکل من رو به شدت دچار دردسر کرده و می باید هرطور شده حلش کنم

adineh67
دوشنبه 05 دی 1390, 08:46 صبح
سلام به همه ی دوستان برنامه نویس
دوستان منم از این کامپوننت استفاده کردم و باهاش هیچ مشکلی ندارم فقط اینکه وقتی داخلش متنیو وارد می کنم اون متنو میذاره تو یه تگ p و ذخیره می کنه حالا وقتی این متنو می خوام توی یه تکس باکس ساده نمایش بدم اون تگ هم ظاهر می شه راهی واسه از بین بردنش هست؟