PDA

View Full Version : سوال: چگونه گزارش کارها را از طریق یک فرم در چند جدول جداگانه ذخیره کنم؟

zzhkfa
دوشنبه 06 تیر 1390, 08:30 صبح
من یک فرم طراحی کردم که برای ثبت گزارش کار می باشد. در این فرم یک کمبو باکس گذاشتم که شامل چند گزینه زیر می باشد:
1.خدمات الکترونیک2.خدمات سایت3.خدمات شبکه
برای هر کدام از موارد بالا بصورت جداگانه یک table وجود دارد. می خواهم از طریق یک فرم اطلاعات مربوط به هر بخش را در جدول ویژه خودش ذخیره کنم.
مثلا در روند ثبت یک گزارش کار، با انتخاب بخش خدمات سایت، این گزارش در جدول( kh-site )یا همان خدمات سایت ذخیره گردد.
فایل برنامه را ضمیمه کردم. با تشکر از دوستانی که راهنمایی می کنند.

فایل برنامه را از اینجا دانلود کنید (http://up.iranblog.com/images/a43828l8ecnu89pv2jfy.zip)

مهدی قربانی
شنبه 11 تیر 1390, 09:06 صبح
سلام
ساختار بانك شما بنظر با طرحي كه در نظر داريد مغاير بنظر ميرسه ، فرم موجود خودش به جدول electronic باند شده از طرفي كامبوي مورد اشاره شما داراي 4 گزينه هست نه 3 گزينه كه اتفاقاً يكي از همين گزينه ها خدمات الكترونيك هست و قاعدتاً مقاديرش بايد در همين جدول electronic ثبت بشه در مجموع روند كار يمقدار مبهمه . پيشنهاد مي كنم از طريق يك فرم Unbound و ركوردست خواسته خودتون رو عملي كنيد .

zzhkfa
شنبه 11 تیر 1390, 12:40 عصر
آقای قربانی خیلی ممنون که زحمت کشیدید و پاسخ دادید لطفا می شه یک نمونه برام بگذارید. خیلی ممنون می شم چون کاری که دارم انجام می دیم گیر همین مشکله. لطفا کمک کنید

مهدی قربانی
شنبه 11 تیر 1390, 17:23 عصر
سلام
در نمونه ارائه شده تغييراتي در فرم داده شده از جمله سورسش كه جدول Electronic حذف شده نام بعضي از تكست باكسها تغيير داده شده و دكمه اي تحت عنوان ذخيره اطلاعات اضافه شده با كدهاي مرتبطش كه فرآيند مورد نظر شما رو اجرا مي كنه به اين ترتيب كه بعد از كليك دكمه ذخيره اطلاعات با در نظر گرفتن ايندكس آيتم انتخاب شده از كامبو منبع ركوردست رو تعيين و اطلاعات رو در جدول مرتبط ذخيره مي كنه .