PDA

View Full Version : سوال: مهندسی شبکه

Roya Rayane
دوشنبه 06 تیر 1390, 14:38 عصر
دوستان عزیز سلام.
من یه دانشجو سال اول هستم که در روسیه زندگی می کنم.چون مدرک MCSE رو دارم علاقه مند هستم در دانشگاه در رشته مهندسی شبکه ادامه تحصیل بدهم.آیا ما رشته ای به نام "مهندسی شبکه"در دانشگاه داریم یا این رشته زیر شاخه رشته دیگری است؟؟
در اینجا دو رشته علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات را دارند.البته من از دانشگاه هم اطلاعاتی گرفتم ولی
می خواستم اگر لطف کنید بگویید که مهندسی شبکه زیر مجموعه کدام یک از دو رشته می شود؟؟و بیشتر توضیح بدهید.
با تشکر.

Roya Rayane
سه شنبه 07 تیر 1390, 02:46 صبح
دوستان عزیز سلام.
من یه دانشجو سال اول هستم که در روسیه زندگی می کنم.چون مدرک MCSE رو دارم علاقه مند هستم در دانشگاه در رشته مهندسی شبکه ادامه تحصیل بدهم.آیا ما رشته ای به نام "مهندسی شبکه"در دانشگاه داریم یا این رشته زیر شاخه رشته دیگری است؟؟
در اینجا دو رشته علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات را دارند.البته من از دانشگاه هم اطلاعاتی گرفتم ولی
می خواستم اگر لطف کنید بگویید که مهندسی شبکه زیر مجموعه کدام یک از دو رشته می شود؟؟و بیشتر توضیح بدهید.
با تشکر.
دوستان دوباره سلام.
دوستان ببخشید سوالم بی ربط بود؟یا جای درستی این سوال رو نپرسیدم؟؟ یا شاید به نظرتون سوال مسخره ای اومد؟
یا شاید نمی دونید؟
خب به هر حال من از درس هایی که توی دانشگاه می دن خوشم نمی یومده و نمیاد من به مدارک مایکروسافت بیشتر علاقه دارم تا دروس داخل دانشگاه.در روسیه هم مثل ایران است دروس به یک شکل است و دروس خیلی جالب و جذاب نیست.ولی به دلایلی دوست دارم یه مدرک دانشگاهی هم داشته باشم در رشته مهندسی شبکه اگر وجود داشته باشه!!.
شما لطف کنید بگید که در دانشگاه کدوم رشته وجود دارد که نهایتا آدم به مدرک مهندسی شبکه بدن(شما ایران رو توضیح بدید برای بنده حقیر کافیه)
ممنون.