PDA

View Full Version : یک پروژه برای تابستان

c_doost
دوشنبه 06 تیر 1390, 17:25 عصر
سلام به برنامه نویسان عزیز

من با سی شارپ برنامه نویسی میکنم و در حد متوسط بلدم با اس کیوال میتونم کار کنم کریستال ریپورتم بلدم

حالا میخواستم برای ایام بیکاری بخصوص تابستان یک پروژه به دست بگیرم که هم یه کم قوی تر بشم اگر هم شد بتونم برای بعدا برای رزومه کاری یا اینکه بتونم بفروشم ، روی یک پروزه کار کنم

دوستان به نظر شما چه پروژه ای با مشخصات بالا میتونم شروع کنم ؟

با تشکر

bazardeh
دوشنبه 06 تیر 1390, 17:35 عصر
مدیریت مدرسه
چون گزارش گیری در اون زیاده و گستردگی خوبی داره (درس - کلاس - نمره - برنامه هفتگی - کارنامه و....)
و کار با دیگاه (view) در پایگاه و ارتباط زیاد آن و....

c_doost
دوشنبه 06 تیر 1390, 18:48 عصر
مدیریت مدرسه
چون گزارش گیری در اون زیاده و گستردگی خوبی داره (درس - کلاس - نمره - برنامه هفتگی - کارنامه و....)
و کار با دیگاه (view) در پایگاه و ارتباط زیاد آن و....

تشکر که جواب دادی
ایا میتونم این پروژه را طوری طراحی کنم که بتونم برای رزومه کاریم بدم یا بتونم ازش بفروشم؟
ولی احتمالا تحلیلش باید خیلی سخت باشه آخه یه چیز عمومی نیست که همه ازش بدونن و باید با آموزش پروزش منطقه یا مدرسه در ارتباط باشی

bazardeh
دوشنبه 06 تیر 1390, 19:14 عصر
برای هر چی تلاش بشه خوب از کار در می یاد حداقل برای اون شخصی که براش زحمت کشیده
اگر مدرسه رو انتخاب کردی می تونی با مدیر یه مدرسه هماهنگ کنی و یا یکی 2 هفته بهشون کمک کنی مخصوصا مدارس سمپاد

c_doost
دوشنبه 06 تیر 1390, 21:12 عصر
برای هر چی تلاش بشه خوب از کار در می یاد حداقل برای اون شخصی که براش زحمت کشیده
اگر مدرسه رو انتخاب کردی می تونی با مدیر یه مدرسه هماهنگ کنی و یا یکی 2 هفته بهشون کمک کنی مخصوصا مدارس سمپاد

ایا میتونم این پروژه را طوری طراحی کنم که بتونم برای رزومه کاریم بدم یا بتونم ازش بفروشم؟
لطفا به این سوالم جواب بدید

sinashahab
دوشنبه 06 تیر 1390, 22:41 عصر
ببين دوست عزيز اگه كسي ايده ي واقعا با ارزشي داشته باشه مطمين باش هرگر نمياد پيش شما بگه تا توي اين سه ماه وقت بنويسيد. وقت داشته باشه خودش همين الان مينويسه و اگه ارزش داشته باشه نگه ميداره براي آينده ي خودش كه وقت اضافه آورد عملش كنه.

اين چيزي كه براي شما باقي ميمونه فقط وفت تلف شدس !! بگير خودت فكر كن و ببين چند مرده حلاجي.

اين ايده ها همشون تكراري و در عين حال براي اين گفته ميشه كه بي ارزشه . آدم عاقل كه نمياد ايده ي درآمدزا كه خودش ميتونه سود ببره به بقيه بگه ! آخرش هم با اين جمله مواجه بشه : لطفا به این سوالم جواب بدید!

موفق باشي

c_doost
سه شنبه 07 تیر 1390, 13:05 عصر
ضمن تشکر از دوستانی که جواب دادند خواهشا دوستان دیگر هم پیشنها بدند

با تشکر

bazardeh
سه شنبه 07 تیر 1390, 14:32 عصر
ببين دوست عزيز اگه كسي ايده ي واقعا با ارزشي داشته باشه مطمين باش هرگر نمياد پيش شما بگه تا توي اين سه ماه وقت بنويسيد. وقت داشته باشه خودش همين الان مينويسه و اگه ارزش داشته باشه نگه ميداره براي آينده ي خودش كه وقت اضافه آورد عملش كنه.

اين چيزي كه براي شما باقي ميمونه فقط وفت تلف شدس !! بگير خودت فكر كن و ببين چند مرده حلاجي.

اين ايده ها همشون تكراري و در عين حال براي اين گفته ميشه كه بي ارزشه . آدم عاقل كه نمياد ايده ي درآمدزا كه خودش ميتونه سود ببره به بقيه بگه ! آخرش هم با اين جمله مواجه بشه : لطفا به این سوالم جواب بدید!

موفق باشي

جناب بیشتر مدارس کشور از یک نرم افزار خوب و با امکانات گزارش گیری بلا رنج می برند و هر کسی که بتونه با یک بازاریابی خوب و قیمت مناسب این کار رو بکنه موفق خواهد شد و این یاد باشه که هیچ ایده ای کهنه نمی شه

c_doost
چهارشنبه 08 تیر 1390, 21:40 عصر
جناب بیشتر مدارس کشور از یک نرم افزار خوب و با امکانات گزارش گیری بلا رنج می برند و هر کسی که بتونه با یک بازاریابی خوب و قیمت مناسب این کار رو بکنه موفق خواهد شد و این یاد باشه که هیچ ایده ای کهنه نمی شه
مدرسه میتونه یک سیستم خوب باشه ولی بازایابیش درد سر داره آخه بعیده هر مدرسه ای (بخصوص دولتی ها ) بخواند خودشون نرم افزار بگیرند ممکنه یک ناحیه آموزش پرورش تصمیم بگیره فقط مدارس در ناحیه خودش را یک نرم افزار یکپارچه بده ولی مطمئنا در مورد خصوصی ها وضع فرق داره

c_doost
شنبه 11 تیر 1390, 18:29 عصر
دوستان لطفا نظرات خودشونو بگن

با تشکر

c_doost
دوشنبه 13 تیر 1390, 16:56 عصر
سلام

خواهشا چند پروژه دیگه هم معرفی کنید تا یکی را انتخاب کنم

bazardeh
دوشنبه 13 تیر 1390, 17:17 عصر
اگر می خوای خودتو تست کنی و یا کاری بشه که بعداً بگی این کار منه
یه کاری رو انتخاب کن و اونو انجام بده

مثلاً
فروشگاه موبایل
فروشگاه سخت افزار
انبارداری مصالح ساختمانی
کتابخانه
مهدکودک
سیستم دانشجویی
سیستم مدیریت سیستم های کامپیوتری (مشخصات)
و....

موفق باشید

sirmojtaba1990
دوشنبه 13 تیر 1390, 20:53 عصر
سلام دوست خوب من،من تحصیلات شما رو نمیدونم ولی معمولا افراد در دوره ی تحصیل(به خصوص دانشجویی)به دنبال این هستند که ایده های جالب و خلاقانه بدن
و وقتی که این افراد از تحصیل فارغ شدن میرن به سمت بازار کار و این ایده های خلاقانه ای که در دوران دانشجویی داشتن تبدیل میشه به ایده های کهنه و به دل نمیشینه
چون فقط برای پول و کار انجام میشه.پیشنهاد میکنم که زیاد به فکر پولش نباشین به چیز های مهم تر از اون فکر کنین.موفق باشی D:

c_doost
دوشنبه 13 تیر 1390, 21:06 عصر
سلام دوست خوب من،من تحصیلات شما رو نمیدونم ولی معمولا افراد در دوره ی تحصیل(به خصوص دانشجویی)به دنبال این هستند که ایده های جالب و خلاقانه بدن
و وقتی که این افراد از تحصیل فارغ شدن میرن به سمت بازار کار و این ایده های خلاقانه ای که در دوران دانشجویی داشتن تبدیل میشه به ایده های کهنه و به دل نمیشینه
چون فقط برای پول و کار انجام میشه.پیشنهاد میکنم که زیاد به فکر پولش نباشین به چیز های مهم تر از اون فکر کنین.موفق باشی D:

به چیزهای مهم تر یعنی چی واضح تر بگید

juza66
دوشنبه 13 تیر 1390, 21:51 عصر
سلام دوست من

پروژه های که دوستان اسم بردند یکخورده قدیمی شده و اکثرا سورس هاشون رو تو همین سایت میشه راحت پیدا کرد

من یک ایده دارم!!:شیطان:

* برنامه ای تحت شبکه بنویس، الانه اکثر شرکتها دارن از برنامه های تحت شبکه استفاده میکنن

* یا یک کی لاگر خوب که از طریق شبکه وارد سیستمها بشی و این کی لاگر رو اد کنی به فایلیهای exe سیستم. اینجور هم اطلاعاتت راجع به شبکه میره بالا هم منبع درآمدی میشه برات!! (ولی نامردی نکنی 50-50 هاا) :قهقهه:

bazardeh
دوشنبه 13 تیر 1390, 21:57 عصر
یه چیزی انتخاب کن و بشین خونه و بنویس ، اگر خوب بود و در حد قابل قبولی بود بعد با چیزی شبیه به بازاریابی و... تونستی بفروش

اما به نظر من بهتر که این برنامه یا پروژه (چون تقریباً اولین کار شما است) از نظر کمی (پایگاه ، ارتباط ، کد نویسی و گستردگی) در حد خوبی باشه که پیشرفت کنی بعد اون موقع هر کاری به شما خورد می تونی از پسش بر بیای

انشا الله موفق باشی دوست من

c_doost
دوشنبه 13 تیر 1390, 22:17 عصر
سلام دوست من

پروژه های که دوستان اسم بردند یکخورده قدیمی شده و اکثرا سورس هاشون رو تو همین سایت میشه راحت پیدا کرد

من یک ایده دارم!!:شیطان:

* برنامه ای تحت شبکه بنویس، الانه اکثر شرکتها دارن از برنامه های تحت شبکه استفاده میکنن

* یا یک کی لاگر خوب که از طریق شبکه وارد سیستمها بشی و این کی لاگر رو اد کنی به فایلیهای exe سیستم. اینجور هم اطلاعاتت راجع به شبکه میره بالا هم منبع درآمدی میشه برات!! (ولی نامردی نکنی 50-50 هاا) :قهقهه:

اینی که میگی چه درآمدی داره؟ یه توضیح بده

juza66
دوشنبه 13 تیر 1390, 23:07 عصر
ها ها :قهقهه:

تو خیلی ساده ی یا خودت رو میزنی به سادگی :قهقهه:

اول اینکه برنامه نویسی شبکه یکی از پردآمدترین ها شغل ها هستن، دوم اینکه برنامه گی لاگر اطلاعات عابر بانکها رو واست ارسال میکنه بعدش خود دانی
:شیطان:

bazardeh
دوشنبه 13 تیر 1390, 23:41 عصر
سلام به برنامه نویسان عزیز

من با سی شارپ برنامه نویسی میکنم و در حد متوسط بلدم با اس کیوال میتونم کار کنم کریستال ریپورتم بلدم

حالا میخواستم برای ایام بیکاری بخصوص تابستان یک پروژه به دست بگیرم که هم یه کم قوی تر بشم اگر هم شد بتونم برای بعدا برای رزومه کاری یا اینکه بتونم بفروشم ، روی یک پروزه کار کنم

با تشکر

رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

اول اینکه برنامه نویسی شبکه یکی از پردآمدترین ها شغل ها هستن، دوم اینکه برنامه گی لاگر اطلاعات عابر بانکها رو واست ارسال میکنه بعدش خود دانی

juza66
سه شنبه 14 تیر 1390, 00:20 صبح
رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

دوست عزیز مشکل داری!!

چه ربطی داشت به این تایپیک، دوستمون پرسید منم گفتم اینکارها رو کن

چرا ک.س شعر مینوسی؟!

bazardeh
سه شنبه 14 تیر 1390, 00:37 صبح
چرا ک.س شعر مینوسی

ما داریم منطقی با هم صحبت می کنیم
دوست ما خودشون گفته بودن در حد متوسطی از برنامه نویسی هستند ...
و پیشنهاد شما اگر بتونن خیلی خوبه
و منظور منم اینه این دوست عزیز ما اون چیزی توانایی و علاقه شو داره انتخاب کنه
و انشا الله موفق باشه

juza66
سه شنبه 14 تیر 1390, 01:19 صبح
ببخشید دوست عزیز bazardeh (http://barnamenevis.org/member.php?164096-bazardeh) :لبخند:

c_doost
سه شنبه 14 تیر 1390, 20:00 عصر
دوستان خواهشا نظر بدند و دعئا نکنند

sinashahab
سه شنبه 14 تیر 1390, 21:20 عصر
فکر کنم دیگه تابستون تموم شد دیگه.

همونطور که قبلا هم گفتم آدم عاقل ایده ی با ارزش رو در اختیار بقیه نمیزاره !
حالا هی شما بگید نظر نظر نظر ....

برنامه نویس که نباید با سازه بقیه برقصه !