PDA

View Full Version : سوال: بدست آوردن لینک در یک صفحه وب

bnnoor
دوشنبه 06 تیر 1390, 20:32 عصر
سلام دوستان
میخواستم لینک یک نوشته رو توی یک صفحه وب بدست بیارم . مثلا توی وب بروزر نوشته خرید و یه لینک داره چطوری میشه ادرس اون لینک رو بدست آورد و دوباره به وب بروزر داد تا باز کنه؟:متفکر:

در ضمن از element هم استفاده کردم و invokemember رو روی کلیک گذاشتم اما یه مشکل هست اینکه با کلیک کردن صفحه توی یک وب بروزر دیگه خارج از برنامه باز میشه و به اصطلاح target="_blank هست .:گیج:

در ضمن صفحه بصورت جاوا اسکریپت هست یعنی تا روی لینک کلیک نکنی نمیشه ادرس رو دید . :ناراحت:

میخوام یه کد داشته باشم که وقتی کلیک میکنم صفحه توی خود وب بروزر باز بشه یا اینکه فورا بعد از باز شدن صفحه جدید آدرسش به وب بروزر داخل برنامه داده بشه تا اونجا باز بشه . خیلی نوشتم :لبخند:

bnnoor
جمعه 10 تیر 1390, 11:17 صبح
دوستان در این مورد توی چند سایت خارجی جستجو کردم که پیشنهاد استفاده از اکتیویکس کامپوننت رو داده بودند . میخواستم ببینم کسی در مورد این کامپوننت اطلاعاتی داره؟

Alghoochi
شنبه 11 تیر 1390, 00:48 صبح
دوستان در این مورد توی چند سایت خارجی جستجو کردم که پیشنهاد استفاده از اکتیویکس کامپوننت رو داده بودند . میخواستم ببینم کسی در مورد این کامپوننت اطلاعاتی داره؟

تو WebBrowser می‌تونی توابع جاوااسکریپت رو اجرا کنی. آقا آدرس سایت رو برای من بفرست شاید اصلا راه‌حل دیگه‌ای هم داشته باشه.

bnnoor
شنبه 11 تیر 1390, 10:21 صبح
تو WebBrowser می‌تونی توابع جاوااسکریپت رو اجرا کنی. آقا آدرس سایت رو برای من بفرست شاید اصلا راه‌حل دیگه‌ای هم داشته باشه.

درسته دوست عزیز جاوا اسکریپت ایجاد میشه و لی مشکل من چیزه دیگست حتما پستمو درست نخوندی

میخوام یه کد داشته باشم که وقتی کلیک میکنم صفحه توی خود وب بروزر باز بشه یا اینکه فورا بعد از باز شدن صفحه جدید آدرسش به وب بروزر داخل برنامه داده بشه تا اونجا باز بشه

شما هر صفحه ی جاوا اسکریپت دار کلیک کنید توی صفحه جدید باز میشه مثل صفحات خرید و یا صفحات نظرات وبلاگ ها

Alghoochi
شنبه 11 تیر 1390, 16:21 عصر
آدرس لینک باید جزئی از کد‌های صفحه باشه. کدهای صفحه رو بررسی کن ببین وقتی روی این لینک یا دکمه کلیک می‌شه یه تابعی اجرا می‌شه و چه پارامترهایی برای تابع ارسال می‌شه. آدرس لینک باید جرئی از کدهای صفحه باشه

bnnoor
شنبه 11 تیر 1390, 22:25 عصر
آدرس لینک باید جزئی از کد‌های صفحه باشه. کدهای صفحه رو بررسی کن ببین وقتی روی این لینک یا دکمه کلیک می‌شه یه تابعی اجرا می‌شه و چه پارامترهایی برای تابع ارسال می‌شه. آدرس لینک باید جرئی از کدهای صفحه باشه

آدرس لینک بصورت جاوا اسکریپت هست دوست عزیز این لینک نمایش داده نمیشه . آدرس بصورت کد شده در فایل جاوا اسکریپت هست . (در واقع مشکل من همینه) . حتی اگر لینک در صفحه وب باشه با توجه به اینکه جاوا اسکریپت هست مرتبا آدرس تغییر میکنه و نمیشه برای هر ورود استفاده کرد .