PDA

View Full Version : سوال: باز شدن درخواست جدید در داخل صفحه اصلی

davood59
سه شنبه 07 تیر 1390, 14:19 عصر
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده که اگه کمک کنید ممنون میشم.
ببنید ما یک صفحه با منوهای مورد نظر(با استفاده از css یا جاوا) ایجاد کردیم. حالا میخوایم هر وقت کاربر روی منوها کلیک کرد به جای اینکه اون رو به یه صفحه دیگه هدایت کنه، در قسمتی از همون صفحه اطلاعات یا فرمهای مورد نظر نمایش داده بشه، یعنی اینکه کاربر به یه صفحه دیگه نره و داخل همون صفحه کارهاش رو انجام بده؟ شما پیشنهادتون چیه؟

Javad.Kashi
سه شنبه 07 تیر 1390, 21:33 عصر
سلام
راه حل پیشنهادی :
MultiView = به این صورت که هر صفحه را داخل به View قرار می دهید و در منو ها به جای لینک(</a>) از کامپوننت LinkButton در Asp.net استفاده می کنید. در Click-Handler آن، view ی مربوطه را Active می کنید.

protected void LinkButton1_Click(object sender, EventArgs e)
{
MultiView1.SetActiveView(View1);
}

یا علی

davood59
چهارشنبه 08 تیر 1390, 13:21 عصر
با تشکر ولی من نمیخوام از LinkButton استفاده کنم از گزینه های منویی که توسط css یا جاوا درست شده چطور میشه به گزینه دستورات رو اعمال کردکه در همون صفحه هر کدوم از گزینه های منو کار خاصی یا تغییراتی روی همون صفحه انجام بده

Javad.Kashi
چهارشنبه 08 تیر 1390, 14:30 عصر
با تشکر ولی من نمیخوام از LinkButton استفاده کنم از گزینه های منویی که توسط css یا جاوا درست شده چطور میشه به گزینه دستورات رو اعمال کردکه در همون صفحه هر کدوم از گزینه های منو کار خاصی یا تغییراتی روی همون صفحه انجام بده
علت استفاده از LinkButton در اینجا دسترسی به CodeBehind می باشد.(در ضمن LinkButton در نهایت به تگ </a> ، تبدیل(Render) خواهد شد.و مشکلی به وجود نمی آید.)
-----
تازه روش های دیگه هم هست مثل صفحه مجازی مثل همین صفحات سایت برنامه نویس که در واقع یک قالبه و با گرفتن پارامتر ها مثال از QueryString اطلاعات مورد نظر نمایش داده خواهد شد.و یا روش Ajax