PDA

View Full Version : نمایش اطلاعات جدول به صورت مجزا

saman6488
سه شنبه 07 تیر 1390, 14:46 عصر
من یه صفحه دارم که با وارد کردن یوز و پسورد در صورت درست بودن کاربر وارد صفحه جدید باید بشه، حالا این کاربر متعلق به شهر x هستش(و کلا ما 15 تا شهر داریم) حالا میخوام این کاربر در صورتی که اطلاعاتشو درست وارد کرد و فقط اطلاعات شهر خودشو نشون بده،مشکل من اینه که مثلا کاربری که برای تهرانه وقتی نام کاربری و پسورد رو درست وارد میکنه کل اطلاعات اون 15 شهر به نمایش در میاد،اما من میخوام مثلا کاربری که ماله تهرانه فقط اطلاعات شهر تهران نمایش داده بشه

Javad.Kashi
سه شنبه 07 تیر 1390, 15:50 عصر
سلام
اطلاعات کاربران و شهر ها هر دو در بانک هست یا خیر؟؟؟

saman6488
سه شنبه 07 تیر 1390, 15:56 عصر
سلام
اطلاعات کاربران و شهر ها هر دو در بانک هست یا خیر؟؟؟
خیر،در حال حاضر نام کاربری و پسورد استاتیک هستند و در هیچ جا ذخیره نشده اند ،اما شهرها و اطلاعاتی که در صفحه بعد قراره نمایش داده بشه در بانک هستن

Javad.Kashi
سه شنبه 07 تیر 1390, 16:01 عصر
به هر حال یه رابطه Relation بین کاربر و اطلاعات شهر ها وجود داره. پس از آن برای به دست آوردن اطلاعات شهر مورد نظر استفاده می کنیم.
مثلا کاربر ، نام شهر را دارد پس در لایه دسترسی به لایه فقط اطلاعات شهر مربوطه را استخراج می کنیم:

User's city= Qom
===>
Select * from CityInfo where City = User's City

یا علی

saman6488
سه شنبه 07 تیر 1390, 16:19 عصر
بابا یه بنده خدایی یه چیزی ازم خواسته خودشم نمیدونه تو دیتا بیسش چی کرده،از طرفی هم کد نوشته شده هم به زبان روسی بیشتر شباهت تا سی شارپ،اونقدر پیچوندش که ادم هیچی نمیفهمه،به هر حال ممنون فکر کنم کلا باید تو دیتابیسشم یه دستکاری کنم

hjran abdpor
سه شنبه 07 تیر 1390, 19:41 عصر
با سلام .
دوست عزیز کار شما اول باید دیتابیس را بهینه کنید و از دستورات join استفاده کنید !!!!!!!!
مثال :
موقعی که ماربر ثبت نام میکند نام شهر خودش را وارد میکند ( چه درست چه غلط ) شما هم اون را در دیتابیس ذخیره کنید وموقع لوگین شهر ان راچک کنید ( میتونید هم جک نکنید )
بعد از درست بودن اطلاعات در صفحه بعد از لوگین یه join مینویسید که اطلاعات شهر این کاربر را نشون بده به همین سادگی ................:چشمک: