PDA

View Full Version : سوال: اجرای update انتی ویروس از روی سرور بر روی بیش از300 کلاینت بصورت اتومات در روز

abbasjafarnezhad
سه شنبه 07 تیر 1390, 16:25 عصر
با سلام

در شبکه موجود در حدود بیش از 300 کلاینت هست برنامه ای لازم است که بتواند Update انتی ویروس که روی یکی از سرورها است را بردارد و در زمانهای مختلف کلاینتها را Update کندلطفا منو راهنمایی کنید

با تشکر :تشویق::تشویق::تشویق:

Esmail Solhkhah
سه شنبه 07 تیر 1390, 21:24 عصر
در مورد خود آنتی ویروس که هر آنتی ویروسی فایلهای آپدیتشو جای خاصی میزاره

اول باید تو اینترنت بگردی و در مورد آنتی ویروست مسیر فایلهاشو پیدا کنی

بعد یه ویندوز سرویس مینویسی رو سرور که هر زمان که خاستی بیاد و آپدیت رو بگیره و تو یه مسیره شیره عمومی بزاره

و کلاینتها رو (آنتی ویروسا) رو تنظیم میکنی که از اون مسیر آپدیت کنن

موفق بشید.

Esmail Solhkhah
سه شنبه 07 تیر 1390, 21:26 عصر
نحوه استخراج آپديت هاي KasperSky
در ويندوز XP : از مسير D:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder
سه فولدر وجود دارد آنها را به درايوي غير از درايو ويندوز در داخل يك فولدر مثلا c:\KisUpdate كپي كرده و
KasperSky را تنظيم ميكنيم تا از اين مسير آپديت شود.

در ويندوز Vista يا Seven : از مسير C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP9\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder
سه فولدر وجود دارد آنها را به درايوي غير از درايو ويندوز در داخل يك فولدر مثلا c:\KisUpdate كپي كرده و
KasperSky را تنظيم ميكنيم تا از اين مسير آپديت شود.

abbasjafarnezhad
چهارشنبه 08 تیر 1390, 10:57 صبح
با سلام
از اینکه راهنمایی کردید متشکرم ولی لازم به ذکر است من فایل آپدیت رو از اینترنت دانلود میکنم و روی یکی از سرورهای شرکت قرار میدم حا لا میخواهم کلاینتها من از این سرور محلی خودشان رو آپدیت کنند نه از اینترنت لطفا راهنمایی کنید برنامه رو چطوری و از کجا شروع کنم و اگر برنامه ای جایی دیدید که این کارو انچام میده ممنون میشم که منو راهنمایی کنید

Esmail Solhkhah
چهارشنبه 08 تیر 1390, 22:07 عصر
دوست عزیز من که توضیح دادم:متفکر:

فایلهای آپدیت رو بذار تو یه مسیر Share عمومی
کلاینتها رو (آنتی ویروسا) رو تنظیم میکنی که از اون مسیر آپدیت کن نه از اینترنت.
اکثر آنتی ویروسا این قابلیت رو دارن که مسیر آپدیتشون رو لوکال یا از مسیری در شبکه تنظیم کنی

حالا نام آنتی ویروس چیه؟