PDA

View Full Version : اجرا نشدن برنامه در ویندوز XP

roxe77
سه شنبه 07 تیر 1390, 19:04 عصر
سلام
من یه برنامه قبلا نوشته بودم تو vs2008 و سیستم عامل 7
این برنامه رو یکم تغییر دادم و ورژن نرم افزار رو اوردم بالا ! یه تغییرات کلی داشت .
قبلا تو ویندوز xp اجرا می شد ! الان نه!! تو ویندوز 7 مشکلی نداره ، قبلا هم نداشت
الان نه آیکون نرم افزار رو تو xp درست و حسابی نشون نمیده و اجرا که میشه بعد از چند ثانیه پروگرس برنامه kill میشه بدون باز شدن هیچ پنجره ای . تو چند نوع ویندوز xp امتحان کردم ولی همون مشکل رو داره
تذکر : که فرم ورک و اس کی ال مشکلی نداره ورژن بالاش تو ویندوز ها هست . ولی نمیدونم چه بلایی سر برنامه اومده که وقتی exe برنامه رو میارم تو xp آکون نرم افزار رو هم نشون نمیده ، ولی تو 7 مشکلی نداره

لطفا !! خیلی مهمه واسم . گیر کردم در حد تیم ملی

bnnoor
سه شنبه 07 تیر 1390, 20:17 عصر
سلام
من یه برنامه قبلا نوشته بودم تو vs2008 و سیستم عامل 7
این برنامه رو یکم تغییر دادم و ورژن نرم افزار رو اوردم بالا ! یه تغییرات کلی داشت .
قبلا تو ویندوز xp اجرا می شد ! الان نه!! تو ویندوز 7 مشکلی نداره ، قبلا هم نداشت
الان نه آیکون نرم افزار رو تو xp درست و حسابی نشون نمیده و اجرا که میشه بعد از چند ثانیه پروگرس برنامه kill میشه بدون باز شدن هیچ پنجره ای . تو چند نوع ویندوز xp امتحان کردم ولی همون مشکل رو داره
تذکر : که فرم ورک و اس کی ال مشکلی نداره ورژن بالاش تو ویندوز ها هست . ولی نمیدونم چه بلایی سر برنامه اومده که وقتی exe برنامه رو میارم تو xp آکون نرم افزار رو هم نشون نمیده ، ولی تو 7 مشکلی نداره

لطفا !! خیلی مهمه واسم . گیر کردم در حد تیم ملی

میشه بگید چه تغییرات کلی انجام دادید؟
برنامه با چه پیغام خطایی بسته میشه؟ امتحان کردید که آیا سورس برنامتون روی XP اجرا میشه یا نه؟ ( منظورم اینه که پروژه رو توی XP اجرا کردید؟)

roxe77
سه شنبه 07 تیر 1390, 20:53 عصر
سلام
دارم تو xp کامپایلش میکنم ! نتیجشو میگم بهت