PDA

View Full Version : اجرا نشدن برنامه در ویندوز XP

roxe77
سه شنبه 07 تیر 1390, 19:05 عصر
سلام
من یه برنامه قبلا نوشته بودم تو vs2008 و سیستم عامل 7
این برنامه رو یکم تغییر دادم و ورژن نرم افزار رو اوردم بالا ! یه تغییرات کلی داشت .
قبلا تو ویندوز xp اجرا می شد ! الان نه!! تو ویندوز 7 مشکلی نداره ، قبلا هم نداشت
الان نه آیکون نرم افزار رو تو xp درست و حسابی نشون نمیده و اجرا که میشه بعد از چند ثانیه پروگرس برنامه kill میشه بدون باز شدن هیچ پنجره ای . تو چند نوع ویندوز xp امتحان کردم ولی همون مشکل رو داره
تذکر : که فرم ورک و اس کی ال مشکلی نداره ورژن بالاش تو ویندوز ها هست . ولی نمیدونم چه بلایی سر برنامه اومده که وقتی exe برنامه رو میارم تو xp آکون نرم افزار رو هم نشون نمیده ، ولی تو 7 مشکلی نداره

لطفا !! خیلی مهمه واسم . گیر کردم در حد تیم ملی

sia_2007
سه شنبه 07 تیر 1390, 19:17 عصر
من درک میکنم که کارت گیره
ولی چه کاری از دست ما بر میآد ؟
لطف کن یه مقدار در مورد کدهات و مخصوصا تغییرات نسخه ی آخرت، میزان P/Invoke ها ، تعداد لایبراری های غیر NET. ای
32 یا 64 بیت بودن
و ...
معجزه که نمیخوای ؟! :چشمک:

doostl
سه شنبه 07 تیر 1390, 19:37 عصر
سلام

همون طور که رفیقمون گفت تا حالا مال من به شخصه این طوری نشده ولی واسه نرم افزار های دیگه سر 32ربیتی بودنش بالا نیمده پس ممکنه یه همچین مشکلی داشته باشه!

اگر اینو چک کردی نشد دیگه تهه تهش اگه تو دیباگ فقط مشکل داری همون نرم افزارو خامشو توxp بساز بد کداتو کپی کن.

با ارزوی موفقیت

roxe77
سه شنبه 07 تیر 1390, 19:41 عصر
والا!! تنها سیستم ریپورت رو استیمول ریپورت کردم! ، سیستم تبدیلی تاریخ رو از farsi lib استفاده کردم ! و همین چیز دیگه نیست ! موندم ها ! فقط الا دارم vs 2008 تو xp نصب میکنم و با اون برنامه رو کامپایل کنم ! ببینم چی میشه ! خدا بزرگه ! نتیجش رو میگم