PDA

View Full Version : نوشتن اوتوماسیون اداری با C# یا .net

esmahdi
سه شنبه 07 تیر 1390, 22:52 عصر
سلام
من علاقه زیادی دارم که یه اوتوماسیون اداری بنویسم. یه اوتوماسیون تحت وب. ولی بین php یا c# مرددم. تا حدودی هم php کار کردم. می خوام بدونم طراحی اوتوماسیون با کدوم قدرت مند تر و سریع تر صورت می گیره. حالا فرقی نداره اگه تو فرایند کارم با یه نرم افزار opensource هم آشنا بشم چه بهتر اون رو توسعه می دم. می خوام یه اوتوماسیون برای خودم داشته باشم که بر اساس سفارش تو اون تغییرات انجام بدم. کلا من الان تصمیمی که می خوام بگیرم اینکه روی php وقت بذارم یا c# می خوام بدونم کدوم بهتر نتیجه می ده.
خیلی ممنون

m0rteza
سه شنبه 07 تیر 1390, 22:59 عصر
با سلام
در سایت یک پروژه تحت ویندوز آماده اتوماسیون هست که با سی شارپ نوشته شده.

اگر در هر یک از این دو زبان حرفه ای باشید فرقی ندارد که با کدام پروژه انجام میدهید .

ma.rad
سه شنبه 07 تیر 1390, 23:00 عصر
سلام دوست عزیز
مسلما c# بهتر وقدرت مانور بیشتری نسبت به PHP داره

aliramazani
سه شنبه 07 تیر 1390, 23:33 عصر
اکثر شرکتهای ایرانی از سرورهای ویندوزی استفاده می کنن به نظرم c بهتر باشه.

مثلا من قبلا توی یه شرکتی کار می کردم اتوماسیونشون با زبان jsp بود ولی فوق العاده خوب نوشته شده بود. کار گروه ican بود.

شرکت ذوب آهن اصفهان هم چون سرورش لینوکسه از php استفاده کرده والبته اون سیستم erp قدرتمندش با پایگاه داده oracle که پشتیبانیش با شرکت ایریسا است.

esmahdi
چهارشنبه 08 تیر 1390, 15:06 عصر
خیلی از پاسختون ممنونم. من بیشتر مد نظرمه یه اوتوماسیون داشته باشم که بتونم خیلی راحت توسعش بدم. امنیت هم یقینا خیلی مهمه. ولی بیشتر از همه اینا به نظر من یه نرم افزاری مثل اوتوماسیون اداری باید سریع و پایدار باشه. چون عموما مشتری زمانی از کار راضیه که برنامش از نظر سرعت و دقت خوب باشه همین. فاکتور هایی مثل امنیت و اینا خیلی برای مشتریان قابل لمس نیست. اون چیزی که برای من مهمه اینه که برنامه یه طوری باشه که با بیشترین سرعت کار کنه پایدار باشه و تو فشار کاری افت پیدا نکنه. حالا نظرتون چیه؟