PDA

View Full Version : سوال: کار با دی ال ال یا کلاس ؟

pasargadsaeed
چهارشنبه 08 تیر 1390, 14:05 عصر
سلام
معلمه گفته ولی نفهمیدم منظورش
یه تکه کد دارم تو فرم های مختلف لازمه ازش استفاده کنم
چطور باید تو کلاس باشه یسا دی ال ال

توضیح با نمونه کد ممنون میشم فوری

مثل:چک کردن textboxبرای نوع ورود عدد یا حروف
یا اتصال به بانک

alimanam
چهارشنبه 08 تیر 1390, 20:42 عصر
با سلام

واسه مواردی که گفتی بهترین گزینه استفاده کردن از Module هستش .

موفق باشید ./

pasargadsaeed
پنج شنبه 09 تیر 1390, 10:59 صبح
با سلام

واسه مواردی که گفتی بهترین گزینه استفاده کردن از Module هستش .

موفق باشید ./

سلام دوست عزیز نحوه ساخت بکارگیری چطوری استادمون نگفت چیزی ازش

juza66
پنج شنبه 09 تیر 1390, 11:45 صبح
سلام

من دوس دارم درباره نوشتن Dll بدونم!!

استاد علی به ما هم یاد بدید چطور استفاده کنیم :متفکر:

alimanam
پنج شنبه 09 تیر 1390, 11:56 صبح
با سلام

سلام دوست عزیز نحوه ساخت بکارگیری چطوری استادمون نگفت چیزی ازشدوست عزیز چیز خاصی نداره خیلی آسونه ! فقط کافیه یه Module به پروژه اضافه کنی بعد اونجا متغیرهاتون ( برای دسترسی به این متغیرها باید حتما به صورت Public تعریف بشن ) رو اضافه کنید بعد در هرقسمت از برنامه که به اون متغیر احتیاج داشتین فقط کافیه اسمش رو بنویسین میبینین که ویژوال استودیو اون رو میشناسه به همین راحتی ! یعنی شما کافیه مثلاً کانکشن استرینگ خودتون رو در همون ماژول تعریف کنی ( به صورت Public ) بعد هرکجا در برنامه به این کانکشن استرینگ احتیاج داشتی اسم اون رو صدا بزنی خودش میپره تو بغلت :قهقهه: اگه هنوز متوجه نشدی به برنامه Video Downloader (http://barnamenevis.org/showthread.php?258634) من , یه سری بزن , یه آموزش کوچولو در این زمینه هست میتونین نگاه کنین .

موفق باشید ./

alimanam
پنج شنبه 09 تیر 1390, 12:26 عصر
من دوس دارم درباره نوشتن Dll بدونم!!

یه پروژه از نوع Class Library ایجاد کن در اون کلاسی که ایجاد میشه توابع مورد نظرتون رو بنویسین ( به صورت Public باید تعریف بشن ) بعد پروژه رو کامپایل کن یه پیغام بهت داده میشه مبنی بر اینکه این نوع پروژه قابل روئیت نیست Ok رو بزن حالا پروژه خودت رو Save کن به پوشه Debug مراجعه کن یه فایل dll همنام نامی که برای پروژه انتخاب کرده بودی ایجاد شده حالا این فایل dll رو به صورت Add Reference به هر پروژه ایی که دوست داری اضافه کن میبینی که تمامی توابعی که به صورت Public نوشته بودی در دسترس شما هستش . اگه بازم متوجه نشدین به برنامه دانلود کننده فایل های آموزشی سری بزنین یک آموزش هست ببینین بیشتر متوجه میشین .

موفق باشید ./