PDA

View Full Version : اجراي فايل پاور پوينت

behboodi2000
پنج شنبه 09 تیر 1390, 14:32 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم
مي خواستم ببينم چگون مي شود يك فايل پاور پوينت با پسوند PSS را در ابتداي لود شدن برنامه اجرا نمود و سپس برنامه باز شود در صورت امكان راهنمائي فرمائيد باتشكر
البته قسمتي از آنرا كه بايد يك ماكرو درست كنيم مي دانم ولي چگونگي نوشتن مسير برنامه را در خط فرمان نمي دانم

behboodi2000
جمعه 10 تیر 1390, 07:18 صبح
آيا واقعا هيچ راهي ندارد؟

bemilove
جمعه 10 تیر 1390, 13:55 عصر
فايل پاور پوينت خود رادر درايو c قرار دهيد.به نام(Presentation1) .وفايل نمونه را اجرا كنيد(تحت اكسس 2003)............در صورتيكه فايل پاورپوئينت در جايي ديگر است يا از اكسس 2007 استفاده مي كنيد بايد داخل برنامه يكم دستكاري گردد.

behboodi2000
جمعه 10 تیر 1390, 16:58 عصر
ممنون دوست عزيز از پاسخ شما

behboodi2000
جمعه 10 تیر 1390, 19:15 عصر
با سلام
دوست عزيز ممنون از راهنمائي شما و لي من مي خواستم فايل بصورت pps نمايش داده شود يعني زمان اجرا شما برنامه پاور پوينت را نبينيد و پس از اجرا وارد برنامه اكسس شود . در صورت امكان راهنمائي فرمائيد با تشكر

bemilove
جمعه 10 تیر 1390, 20:53 عصر
با سلام
دوست عزيز ممنون از راهنمائي شما و لي من مي خواستم فايل بصورت pps نمايش داده شود يعني زمان اجرا شما برنامه پاور پوينت را نبينيد و پس از اجرا وارد برنامه اكسس شود . در صورت امكان راهنمائي فرمائيد با تشكر

يعني از داخل فايل پاورپوئينت برنامه اكسس اجرا شود؟....يك كم بيشتر توضيح دهيد

behboodi2000
یک شنبه 12 تیر 1390, 19:35 عصر
با سلام
اول ممنون هستم از اينكه به سوال من توجه كرديد . دوست عزيز فايلهاي با پسوند PPS فايلهاي پاور پوينتي هستند كه بدون باز كردن محيط پاور پوينت اجرا مي شوند من مي خواهم زماني كه فايل اكسس باز مي شود فايل پاور پوينت با پسوند PPS باز شود و پس از اجرا بسته شده و فايل اكسس به كار خود ادامه دهد و در حين اجراي فايل پاور پوينت محيط پاور پوينت ديده نشود . در صورت امكان راهنمائي فرمائيد . باتشكر

bemilove
یک شنبه 12 تیر 1390, 21:07 عصر
با سلام
اول ممنون هستم از اينكه به سوال من توجه كرديد . دوست عزيز فايلهاي با پسوند PPS فايلهاي پاور پوينتي هستند كه بدون باز كردن محيط پاور پوينت اجرا مي شوند من مي خواهم زماني كه فايل اكسس باز مي شود فايل پاور پوينت با پسوند PPS باز شود و پس از اجرا بسته شده و فايل اكسس به كار خود ادامه دهد و در حين اجراي فايل پاور پوينت محيط پاور پوينت ديده نشود . در صورت امكان راهنمائي فرمائيد . باتشكر

فايل پاور پوينت خود رادر درايو c قرار دهيد.به نام(Presentation1) .وفايل نمونه را اجرا كنيد(تحت اكسس 2003)............در صورتيكه فايل پاورپوئينت در جايي ديگر است يا از اكسس 2007 استفاده مي كنيد بايد داخل برنامه يكم دستكاري گردد..........فایل پیوستی دستکاری شد که بتونه فایل pps را نمایش بده(به ماکرو و اکشن لود فرم توجه شود)(اگر هدف از این کار را شرح دهید شاید بتونم یک راه ساده تری پیشنهاد بدم!)

انگوران
دوشنبه 13 تیر 1390, 06:26 صبح
سلام، يكيش اينه كه در رويداد لود فرم كد زير رو بنويسي. البته به جاي E:\file name آدرس و نام فايل مورد نظر خودت رو بنويس

Application.FollowHyperlink "E:\file name.pps"
و يكيش هم اين:
http://barnamenevis.org/showthread.php?49336-اجرای-برنامه-powerpoint&highlight=

behboodi2000
دوشنبه 13 تیر 1390, 20:09 عصر
با سلام خدمت دوستان
اگر امكان داره يك نمونه بگذاريد من مي خواهم در زمان اجراي فايل اكسس فقط صفحه انيميشن ساخته شده در پاور پوينت نمايش داده شود و پس از اتمام نمايش پاور پوينت فرم برنامه باز شود

bemilove
دوشنبه 13 تیر 1390, 20:53 عصر
با سلام خدمت دوستان
اگر امكان داره يك نمونه بگذاريد من مي خواهم در زمان اجراي فايل اكسس فقط صفحه انيميشن ساخته شده در پاور پوينت نمايش داده شود و پس از اتمام نمايش پاور پوينت فرم برنامه باز شود

]چرا نمی خواهید این انیمیشن از طریق خود اکسس اجرا گردد؟