PDA

View Full Version : سوال: انتقال پروژه به همراه پایگاه داده

Minamir
جمعه 10 تیر 1390, 18:59 عصر
سلام دوستان و عزیزان
من می خوام پروژه ام رو که با #C و sqlexpress ساختم رو روی یک cd رایت کنم اما نمی دونم چطور باید پروژم رو انتقال بدم که پایگاه دادم هم بیاد خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید که باید تا چند روز دیگه تحویل بدم ولی نمیدونم چطوری باید اینکار رو انجام بدم که بهمراه پروژه دیتا بیسم هم انتقال پیدا بکنه خواهش میکنم کامل راهنماییم کنید که بد جور استرس گرفتم،فراموش نشه که SQLEXPRESS هستش.

TeacherMath
جمعه 10 تیر 1390, 22:53 عصر
اگه به پوشه Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.SQLEXPRESS\MSSQL\DATA یا چیزی شبیه این در کامپیوتر شما برین فایل های دیتا بیس را می یابید. یکی با پسوند mdf و دیگری با ldf آ نها را روی سی دی بریز و در مقصد به دیتا بیس attach کن.

a_123123123123
جمعه 10 تیر 1390, 23:01 عصر
سلام دوست عزیز
خوش به حالت که حاضر کردی و مشکل سی دی رایت کردن داری
واسه مام دعاکن تا 20 روز دیگه مثل تو کارم به رایت کردن برسه:ناراحت:

اما در مورد مشکلت :
اگه با vb.net تحت c# برنامه ات رو نوشتی
تو برنامه یه پوشه app_code هستش
اگه نیست بسازش
(کلیک راست کن رو نام برنامه و بعد گزینه add asp.net folder رو انتخاب کن و بعد گزینه app code رو بزن درست میشه
)
بعد بانکت رو توش کپی کن(فایل بانکت)
در ضمن همه مسیراتم باید با توجه به این انتقالت عوض کنی
منظورم اینه که connection هایی رو که داری رو مسیرش رو عوض کن و مسیر فایل تو پوشه app رو بذار
خیلی راحته

ببین من خیلی نوپام
امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم و مشکلت حل بشه

موفق باشی دوست من

Minamir
شنبه 11 تیر 1390, 10:02 صبح
سلام دوست عزیز
خوش به حالت که حاضر کردی و مشکل سی دی رایت کردن داری
واسه مام دعاکن تا 20 روز دیگه مثل تو کارم به رایت کردن برسه:ناراحت:

اما در مورد مشکلت :
اگه با vb.net تحت c# برنامه ات رو نوشتی
تو برنامه یه پوشه app_code هستش
اگه نیست بسازش
(کلیک راست کن رو نام برنامه و بعد گزینه add asp.net folder رو انتخاب کن و بعد گزینه app code رو بزن درست میشه
)
بعد بانکت رو توش کپی کن(فایل بانکت)
در ضمن همه مسیراتم باید با توجه به این انتقالت عوض کنی
منظورم اینه که connection هایی رو که داری رو مسیرش رو عوض کن و مسیر فایل تو پوشه app رو بذار
خیلی راحته

ببین من خیلی نوپام
امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم و مشکلت حل بشه

موفق باشی دوست من

سلام دوست خوبم مرسی از راهنماییت ممنونم، ولی برای من #C هستش و الان ریختم تو مسیری که گفتی ولی الان erorr می ده و من نمیدونم باید چطوری مسیر connection هامو عوض کنم میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟
در ضمن امید وارم شما هم موفق باشین و زودتر به سرانجام برسید اونجوری که دوست دارید.

Minamir
شنبه 11 تیر 1390, 10:09 صبح
اگه به پوشه Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.SQLEXPRESS\MSSQL\DATA یا چیزی شبیه این در کامپیوتر شما برین فایل های دیتا بیس را می یابید. یکی با پسوند mdf و دیگری با ldf آ نها را روی سی دی بریز و در مقصد به دیتا بیس attach کن.

دوست خوبم مرسی از راهنماییت ولی حالا اگر بخوام تو یک سیستم دیگه پروژم رو اجرا کنم باید چیکار کنم؟ الان هرکاری می کنم تو یک سیستم دیگه اجرا نمیشه، باید چیکار کنم

dontspeak
شنبه 11 تیر 1390, 10:38 صبح
سلام
به نظر من ماهی گیری رو یاد بگیری بهتره تا ماهی بگیری. برو توی این سایت نحوه ساخت انواع کانکشن رو به زبان خیلی ساده و قابل فهم گفته
http://connectionstrings.com/sql-server-2008
موفق باشی

a_123123123123
شنبه 11 تیر 1390, 10:38 صبح
سلام
به قول مادربزرگم گفتار تو باشه کردا خدا
مسیر بانکت رو که از برنامه میگرفتی رو عوض کن
ببین من C# بلد نیستم vb بلدم (در حد افتضاح)
من تو vb یه sqldatasource میذارم وبعد مسیر کانکشن رو که تو پوشه است رو انتخاب میکنم
بعد علامت + رو باز کن
مسیری که اون پایین هستش رو کپی کن
بعد sqldatasource رو کلا پاک کن
بعد اونی رو که کپی کردی رو هرجایی بذار که یه اتصال به بانک داری

Minamir
شنبه 11 تیر 1390, 10:47 صبح
سلام
به قول مادربزرگم گفتار تو باشه کردا خدا
مسیر بانکت رو که از برنامه میگرفتی رو عوض کن
ببین من C# بلد نیستم vb بلدم (در حد افتضاح)
من تو vb یه sqldatasource میذارم وبعد مسیر کانکشن رو که تو پوشه است رو انتخاب میکنم
بعد علامت + رو باز کن
مسیری که اون پایین هستش رو کپی کن
بعد sqldatasource رو کلا پاک کن
بعد اونی رو که کپی کردی رو هرجایی بذار که یه اتصال به بانک داری

خوب عزیز دلم این مسیر بانک رو کجا می گه که من عوض کنم ؟ (من خیلی خیلی آماتور ترم )

Minamir
شنبه 11 تیر 1390, 10:53 صبح
ببخشید این ارور یعنی چی که هی اینترنت اکسپلورم می ده الان
This application is currently offline. To enable the application, remove the app_offline.htm file from the application root directory.
این ارور رو از وقتی داد که بانکم رو باهاش ور رفتم

dontspeak
شنبه 11 تیر 1390, 11:30 صبح
آقا امیر مگه شما دیتابیس نداری؟ خوب همون کاری که a_123123123123 (http://barnamenevis.org/member.php?172197-a_123123123123) گفت رو انجام بده بعد واسه کانکشن هم از اون سایتی که بهت دادم کانکشنت رو انتخاب کن و بساز.

a_123123123123
شنبه 11 تیر 1390, 15:31 عصر
خوب عزیز دلم این مسیر بانک رو کجا می گه که من عوض کنم ؟ (من خیلی خیلی آماتور ترم )
یعنی چی کجا میگه؟
منم اینا رو از همین سایت یاد گرفتم
اگه روش دیگه ای بلدی خوب امتحان کن
منم خیلی نوپام