PDA

View Full Version : حرفه ای: آیا استفاده زیاد از iframe ها باعث کاهش رنکینگه سایت می شه؟

محمد گلشن
جمعه 10 تیر 1390, 19:30 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
اولا : بنده در صفحه اصلی سایتم حدود 10 Iframe وجود داره که هر کدوم از این iframe ها صفحه ای خاصی رو لود می کنه می خواهم بدونم آیا استفاده زیاد از iframe ها باعث کاهش رنکینگه سایت می شه یا نه ؟
چون من تو یکی از این مقاله ها خوندم که از iframe ها استفاده نکنید !
دوما : حالا بعد از این موضوع می خوام بدونم که آیا من می تونم بجای iframe هایی که استفاده کردم که اشاره می کنن به یک صفحه خاص , از فایل ascx یا همون web user control استفاده کنم
اگر این امکان وجود داره بفرمائید چطور میشه یه فایل ascx بتونه یه صفحه html رو لود کنه (با مثال لطفا)

hamiii
دوشنبه 13 تیر 1390, 09:43 صبح
جواب اولا : حدستون درسته . موتورهای جستجو iframe ها رو تو سایت شما نمیبینند.منطقی هم هست که نبینند. لذا بهتره استفاده نکنین.
جواب دوما: هیچ اطلاعاتی تو این زمینه ندارم.
موفق باشی.

idocsidocs
سه شنبه 14 تیر 1390, 23:49 عصر
البته من شنیدم که مشکل موتورهای جستجو با فریم ها حل شده.

hamiii
چهارشنبه 15 تیر 1390, 15:37 عصر
البته من شنیدم که مشکل موتورهای جستجو با فریم ها حل شده.
اطلاع دقیقی ندارم.یکمی غیر منطقی به نظر میرسه.چون در این صورت براحتی میشه ترافیک یه سایت پربازدید رو متوجه سایت خودت کنی.

idocsidocs
چهارشنبه 15 تیر 1390, 17:11 عصر
اطلاع دقیقی ندارم.یکمی غیر منطقی به نظر میرسه.چون در این صورت براحتی میشه ترافیک یه سایت پربازدید رو متوجه سایت خودت کنی.
من دی این مورد مطمئن نیستم ولی اگر مشکل فریم ها حل شد، باید صفحه فریم رو جزیی از صفحات سایت حساب کنن نه به عنوان یه صفحه جداگانه.

hamiii
چهارشنبه 15 تیر 1390, 18:08 عصر
یه کمی سرچ کردم.کلا استفاده از IFrames یا Inline Frames در صفحات با اصول سئو (Search Engine Optimization) مطابقت نداره و گوگل فریم ها رو صفحات جداگانه در نظر میگیره.به عبارتی محتوای فریم ها تاثیری بر رنکینگ صفحه دربرگیرنده آنها نداره(از نظر گوگل).
اگر دوستان اطلاعات دقیق تری دارند خوشحال میشم مطلع بشم.
همگی موفق باشید.

پ.ن: گوگل با آیفریم هایی که src="AAA" => AAA = External Address خیلی خوب نیست و امیتاز منفی حساب میکنه.(اینجوری بهتر شد.نه! ;))

Keramatifar
چهارشنبه 15 تیر 1390, 22:14 عصر
یه کمی سرچ کردم.کلا استفاده از IFrames یا Inline Frames در صفحات با اصول سئو (Search Engine Optimization) مطابقت نداره و گوگل فریم ها رو صفحات جداگانه در نظر میگیره.به عبارتی محتوای فریم ها تاثیری بر رنکینگ صفحه دربرگیرنده آنها نداره(از نظر گوگل).
اگر دوستان اطلاعات دقیق تری دارند خوشحال میشم مطلع بشم.
همگی موفق باشید.

پ.ن: گوگل با آیفریم هایی که src="AAA" => AAA = External Address خیلی خوب نیست و امیتاز منفی حساب میکنه.(اینجوری بهتر شد.نه! ;))
تایید می شود

hamid.azhdari
پنج شنبه 23 تیر 1390, 21:31 عصر
علاوه بر همه چیزایی که دوستان گفتند یه چیز دیگه هم هست که به نظرم خیلی مهمه هر پیجی که تو inline frame ها قرار میگیره حالا یه پیج از یه سایت دیگه یا یه صفحه از سایت خودمون اگه آدرس همون پیج به صورت مستقیم تو آدرس بار تایپ بشه دیگه توی inline frame نمی یاد و به صورت جدا گونه اجرا میشه حالا اگه اون پیج فقط متن باشه و logo یا طرح سایت توش نباشه یه جلوه ی خیلی بدی داره و بیننده رو دل سرد می کنه , به نظرم مهم اومد گفتم بگم