PDA

View Full Version : سوال: بستن يك فايل اكسس ،وباز شدن دوباره آن

bemilove
شنبه 11 تیر 1390, 01:16 صبح
آيا مي توان كاري كرد كه در يك فايل اكسس ،بازدن يك دكمه ،از فايل اكسس خارج شده (exit)وسپس دوباره ان فايل باز شود.(يعني درحقيقت فايل اكسس restart شود)

abdoreza57
شنبه 11 تیر 1390, 23:18 عصر
سلام
برای این کار compact & repair فکر می کنم بهترین گذینه باشه

bemilove
یک شنبه 12 تیر 1390, 00:00 صبح
سلام
برای این کار compact & repair فکر می کنم بهترین گذینه باشه

اين روش فايل را مي بندد..ولي دوباره كه خودبخود باز نمي شود

bemilove
پنج شنبه 16 تیر 1390, 15:41 عصر
يكي كمك كنه!!(ري استارت كردن فايل اكسس با زدن يك دكمه ،انجام ماكرو،عملكرد ماژول.......و يا تركيب اينها).

RESMAILY
شنبه 18 تیر 1390, 18:37 عصر
به نام خدا
با سلام. شدن كه مي شود. ولي به چه كار مي آيد؟ به هرحال شما يك برنامه كمكي (يك فايل آكسس كمكي) ازدرون برنامه اصلي آن را صدا بزن و سپس برنامه را quit كن. برنامه كمكي را هم در به همين تزتيب، منتهي برعكس. يعني برنامه قبلي را صدا بزن و خودش را خاموش كند. برنامه دوم مي تواند يك splash معمولي باشد مثلاذ بايك پيامي. سپس در رويداد onopen يا شبيه به آن كارتان را انجام بدهيد. نتوانستي بفرما تا اگر وقت بود من يا يكي از دوستان برايتان بسازد.

bemilove
شنبه 18 تیر 1390, 21:36 عصر
به نام خدا
با سلام. شدن كه مي شود. ولي به چه كار مي آيد؟ به هرحال شما يك برنامه كمكي (يك فايل آكسس كمكي) ازدرون برنامه اصلي آن را صدا بزن و سپس برنامه را quit كن. برنامه كمكي را هم در به همين تزتيب، منتهي برعكس. يعني برنامه قبلي را صدا بزن و خودش را خاموش كند. برنامه دوم مي تواند يك splash معمولي باشد مثلاذ بايك پيامي. سپس در رويداد onopen يا شبيه به آن كارتان را انجام بدهيد. نتوانستي بفرما تا اگر وقت بود من يا يكي از دوستان برايتان بسازد.

ممنون:
من یک فرم دارم که ساعت ورود را ثبت می کند.....پس از ان باید این اطلاعات در تمام فرمها نشان داده شود.اما وقتی فرم باز می شود اطلاعات قبلی نشان می دهد(تمام جداول لینک شده می باشد).
آیا دستور me.refresh یا me.update بکار می اید.
(ببخشید من برنامه نویس نیستم)

wolfstander
یک شنبه 19 تیر 1390, 08:47 صبح
احتمالا ً دستور me.requery جواب شما را بدهد
البته چون از برنامه شما خبر ندارم، نمیدونم چیکار میخواید کنید
ولی من تو فرمم یه تکست باکس دارم که تعداد سندهای باز رو نشون میده
حالا وقتی که فرد ، سند جدیدی میزنه، اون تکست باکس، هنوز هست
چه کردم؟

Forms!frmStartUp!txt_No_To_do.Requery
شما هم در اونت Close فرم میتونید از این تکنیک استفاده کنید
البته این راه حل با توجه به این بوده که من میخواستم یک تکست باکس رو مجددا ً اطلاعاتشو فراخوانی کنم
نمیدونم به کار شما بیاد یا نه